Zabrze.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mabk

Postautor: mabk » 26 paź 2002, 5:47

Za to macie Multikino. Mamy też biskupa, ale nie chwalmy, się, bo Gliwice jest inne niż Zabrze. Ale jak jadę, do Chorzowa, to najdłużej jestem w Zabrzu i zwiedzam wolności, Skargi, Lompy itd.
Pozdrawiam
Michał
...::: Jestem po to, aby pomagać :::...
Awatar użytkownika
AtameS
Kontaktowanie:

Postautor: AtameS » 26 paź 2002, 5:50

powinno byc jedno wielke slaskie miasto (stolica oczywiscie)
..::AtameS::..
Awatar użytkownika
mabk

Postautor: mabk » 26 paź 2002, 5:51

Tylko nie katowice, coś normalnego. Połączmy siły (Gliwice z Zabrzem)
Pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Kacper

Postautor: Kacper » 26 paź 2002, 5:52

a mi sie podoba tak jak jest :) i niech tak zostanie....tylko Łzy wiecej koncertów :)
Awatar użytkownika
AtameS
Kontaktowanie:

Postautor: AtameS » 26 paź 2002, 5:53

ja jestem za jedna wielka potega!!!!!!a moze zostane radnym....albo lepiej....prezydentem to wtedy poklikamy :)
Awatar użytkownika
mabk

Postautor: mabk » 26 paź 2002, 5:54

oczywiście też się zgadzam. Nie róbmy zamieszania. Łzy wracajcie do nas. Moge Was przenocować. Mam wolne 3 pokoje, więc chyba się zmieścicie.
Pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
RAFALP

Postautor: RAFALP » 26 paź 2002, 5:55

Tak trzymać ....
Mogli by tylko te krzesła wywalić.....
:cry: Albo chociaż wpuszczać na to miejsce pod sceną...

NB 4 / 32

Pozdrawiam. :lol:
Awatar użytkownika
AtameS
Kontaktowanie:

Postautor: AtameS » 26 paź 2002, 5:56

wlasnie ale apropos jednoczenia miast jak by sie nazywalo??? mash racje kacper!!!!i mabk tez :) :twisted:
Awatar użytkownika
AtameS
Kontaktowanie:

Postautor: AtameS » 26 paź 2002, 5:57

no a co nie wpuszczaja???
Awatar użytkownika
Kacper

Postautor: Kacper » 26 paź 2002, 5:58

RAFALP ....moze ty widziales...Korn - Follow The LEADER....bluza....siedziaes chyba nie daleko....rzad za mną, ja bylem 55....
Swoją droga ciekawe ile osób bylo ogolem :)
Awatar użytkownika
mabk

Postautor: mabk » 26 paź 2002, 5:59

wm sumie to ja zawsze mam rację, a co do miast to zgadzam było do nie łączenia, ale łzy mogą zostać i nie wyjeźdżać. Tak na marginesie, jaka jest szansa na autograf z dedykacją :?: od łez :?:
Pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
AtameS
Kontaktowanie:

Postautor: AtameS » 26 paź 2002, 5:59

a ja bylem rzad 4 miejsce 59 ale nie siedzialem :)
Awatar użytkownika
RAFALP

Postautor: RAFALP » 26 paź 2002, 6:01

Rząd nr 4 na środku sali jest jako pierwszy...
Nie mam oczu z tyłu głowy... HI HI...

Nie widziałem..... :lol:
Awatar użytkownika
Kacper

Postautor: Kacper » 26 paź 2002, 6:01

makb....wydaje mi sie iz mala... :(
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 26 paź 2002, 6:02

Wróciłam z koncertu w DMiT. Było SUUUUPER! To był czwarty koncercik Łez jaki zaliczyłam... Jednak za każdym razem jest inaczej... Ale zawsze jest SSSUUUUPPPER!!!!!!! To było tak:
Na koncert przyjechałam ok. 18:50. Kupiliśmy bilety. Jakimś cudownym trafem dostałyśmy bilety w IV rzędzie (to pierwszy rząd przed sceną) z rewelacyjnymi miejscami na przeciwko sceny, prawie na środku... Tam gdzie my (I and my friend) siedziałyśmy nikt się nie bawił oprócz nas i takiego jednego gościa... Byłyśmy dosyć widoczne...Koncert zaczął się tradycyjnie "zdjęciami z wakacji". Wypadły świetnie. Później już kolejno grali utworki, ludzie fajnie się bawili. Ale co się działo na "Agnieszce" i "Narcyzie"....:) Totalny szał. Teraz mnie tak szyja boli że nie mogę... ale warto trochę pocierpieć:). Koncert toczy się dalej swoim tokiem. Ania zapowiada że się pobujamy---> "Niebieska sukienka". W trakcie tej piosenki stało się coś superrrrr:))) Ania prześlicznie śpiewa, patrzymy, a ona idzie w naszą stronę... :shock: Totalny szok...Stała tak blisko mnie... Ja nie mogę, jak sobie teraz o tym pomyślę :D . Ania wyciągnęła mikrofon w naszą stonę, chwyciłam go i zaczęłam do niego śpiewać (nie będe pisać jak mi wyszło...:P). Nie mogłabym też ominąć i nie opisać "Anastazji". Z resztą co tu dużo pisać. Nawet gdy się ogląda teledysk to się go w jakiś sposób przeżywa.... Wyobraźcie sobie to na żywo przy wszystkich efektach świetlnych... Rewelacja...No i cóż zaczyna się "Modlitwa". Tradycyjnie na koniec. Łezki zeszły ze sceny, ale nie.... Publiczność nie da im tak po prostu odejść.... Ludzie klaszczą i wołają "jeszcze". Po chwili zespół wychodzi. Zagrali "Słońce" i JJJ. Na końcu JJJ Ania wyżuciła tamburyn w górę. On wylądował blisko mnie więc go wzięłam i zaczęłam siobie "grać" (w końcu i tak mi go odebrał ktoś z ekipy Łezek). Po kolejnych prośbach publiczności Ania wykonała "Łabędzia" przy akompaniamęcie Adriana. Wyszło jej to na prawdę cudownie. Strasznie mi się podobało. Na tym koncert się zakończył. Jeszcze po koncercie zrobiłyśmy sobie zdjęcia z Łezkami i zdobyłyśmy autografy... Koncert był na prawdę bardzo udany...
Ostatnio zmieniony 26 paź 2002, 6:21 przez Dorota, łącznie zmieniany 1 raz.
Są łzy, które jak ogień palą...

Wróć do „Koncerty”