Zabrze.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 26 paź 2002, 22:44

Witajcie. Trzeba przyznać, że koncert w Zabrzu był rewelacyjny. Nie zawsze publiczność bawi się tak wspaniale jak wczoraj. No i wkońcu zagraliśmy "Lukrecję". Co do "Zabij się" faktycznie nie gramy tego już sporo czasu, ale na tego typu koncercie jak ten byłby to chyba niewypał. Przypominam iż był to koncert poświęcony dzieciom z wrodzoną wadą serca. Kiedyś zrobiliśmy już taką plamę i zagraliśmy ten utwór na tego typu imprezie (oczywiście nieświadomie). Wole o tym nie myśleć jakie potem były komentarze. Puki co było iście za........ i bawiłem się wspaniale.
Awatar użytkownika
AtameS
Kontaktowanie:

Postautor: AtameS » 26 paź 2002, 22:46

Adrian-LZY pisze:Witajcie. Trzeba przyznać, że koncert w Zabrzu był rewelacyjny. Nie zawsze publiczność bawi się tak wspaniale jak wczoraj. No i wkońcu zagraliśmy "Lukrecję". Co do "Zabij się" faktycznie nie gramy tego już sporo czasu, ale na tego typu koncercie jak ten byłby to chyba niewypał. Przypominam iż był to koncert poświęcony dzieciom z wrodzoną wadą serca. Kiedyś zrobiliśmy już taką plamę i zagraliśmy ten utwór na tego typu imprezie (oczywiście nieświadomie). Wole o tym nie myśleć jakie potem były komentarze. Puki co było iście za........ i bawiłem się wspaniale.
i jest komentaz!!!! :))))
..::AtameS::..
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 26 paź 2002, 22:47

doczekaliśmy się... a ja się już nie mogę doczekać zdjęć z koncertu... moja kumpela zrobiła Ani zdjęcie gdy ona podeszła do nas... tak całkiem z bliska... a co do "zabij się" to faktycznie by nie pasowało...
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Kacper

Postautor: Kacper » 26 paź 2002, 22:48

DZIEKI !!
Mam nadzieje iz nie bedzie trzeba czekac rok na nastepny wystep Łez w zabrzu ....
Awatar użytkownika
AtameS
Kontaktowanie:

Postautor: AtameS » 26 paź 2002, 22:49

no to racja ale nie ma co ukrywac dawno sie tak dobrze nie bawilem!!!!
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 26 paź 2002, 22:50

me too :D
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
AtameS
Kontaktowanie:

Postautor: AtameS » 26 paź 2002, 22:58

no to tylko teraz pozostalo nam czekac na nastepny koncert.... :lol:kolo radiostacji :lol: jak to ktos wczesniej napisal :)
Awatar użytkownika
hunt

Postautor: hunt » 27 paź 2002, 0:40

no koncert w Zabrzu był zajebisty. Był to mój pierwszy koncert Łez i w sumie byłem na nim tylko dlatego że dostałem się do ekipy rozkładającej sprzęt. Normalnie pewnie bym nie poszedł, ale wczoraj przekonałem się do Łez. Teraz jak będą gdzieś w pobliżu to pewnie wpadne bo warto :D
Awatar użytkownika
Scarab
Kontaktowanie:

HI

Postautor: Scarab » 27 paź 2002, 1:07

Bylem razem z Hunt'em w ekipie :)))))))))). Nigdy wczesniej nie sluchalem zespolu "LZY" ale od dzisiaj zaczynam. Zajebisty zespol!! Za jakies dwa dni zamieszcze tu foty (m.in zdjecie zGibsonem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
"Intrasta et vulpes' morieris ut leo' regnis ut conis
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 27 paź 2002, 2:56

No ja też nie umiem oprzeć się pokusie żeby nie napisać kilka słów.....ale tym razem będzie ich naprawdę kilka.

Zacznę od tego, że o tym, że jadę na koncert dowiedziałam się 2 godziny przed jego ropoczęciem. Ale jak to kobieta na przygotowanie potrzebuje czasu nie wiele więc byłam gotowa za pół godzinki. Czekałam na Adasia........ale niestety ciężarówki jeżdżą po naszych śląskich drogach...... i dojechaliśmy na koncert w momencie kiedy się kończyła ANASTAZJA......jeszcze dodam, że mój urok, czar osobisty....jejku nasz tak podziałał na panią (choć nie wiem czy to pani z kasy czy pani bileterka), że nas wpuściła bez biletów (ale ciiiiiii )......zresztą żadna łaska.....ostatecznie za nami była połowa koncertu .

W każdym razie sala zrobiła na mnie kapitalne wrażenie...była w/g mnie nie za duża nie za mała.....na koncert ŁEZ jakaś dziwna mi się wydawała (bo ja bywałam na koncertach albo kameralnych......albo takich masowych....ten był dla mnie takim środkiem). Staliśmy niedaleko sceny więc wszystko dokładnie było widać i słychać...bo nagłośnienie podobno (choć ja osobiście się na tym nie znam aż tak dobrze) było bardzo dobre.

Nie pamietam kolejności utworów....a nie będę przepisywać z poprzednich koncertów więc wspomnę, że grali "W księżycowym śnie", "JNLN", "Niebieską sukienkę" (przy pomocy Doroty (nawet przez chwilkę zastanawiałam sie czy to nie Ona bo kto jak kto ale FFC każdy tekst zna), "Agnieszkę" (której jak zwykle fani się chyba domagają najbardziej), "Przebój"......itd......nie chce mi się wymieniać wszystkich kawałków. Na mnie najbardziej zrobiła wrażenie "Lukrecja" bo osobiście pierwszy raz słyszałam ten kawałek na żywo .

Jednak najmilej wspominam bisy bo "Słońce" Ania zaśpiewała fantastycznie....nie wspomnę już o "Łabędziu" który pomimo tego, że słyszałam go już na koncertach przyprawił mnie o dreszcze.

Wcześniej jescze Adam Konkol powiedział kilka słów....też takich, że ciarki mi przeszły po plecach.

Koncert był fantastyczny......jak każdy chyba na którym miałam przyjemność być. Potem poszliśmy z Adamem się przywitać z Adamem Konkolem.......choć był napastowany przez fanki (nawet koło mnie stała Dorota o czym nie wiedziałam )........który nie za bardzo miał czas pogadać.....ale umówiliśmy się z nim na kawę......choć czy się spotkamy czas pokaże.

Szkoda, że byliśmy na połowie koncertu.......ale ....ech....te ciężarowe samochody.......
Sylwia
Awatar użytkownika
AtameS
Kontaktowanie:

Postautor: AtameS » 27 paź 2002, 3:54

25-10-2002 Zabrze Koncert na rzecz dzieci z chorobami serca 19:00
OPIS: Rok temu w tym miejscu było zaledwie 400 osób, teraz było 800. Z chęcią zagramy znowu za rok i mamy nadzieje, że zapełnimy całą salę, tym bardziej że koncert miał niesamowity specyficzny klimat i podobno wszystko było dobrze słychać. Osoby, które przyszły na nasz koncert też nie były przypadkowe. Rzadko kiedy zdarza się taka publiczność, ale tylko wtedy my możemy stworzyć taką atmosferę. Jeden z lepszych koncertów w tym roku.
no zajebista ocena :D
Awatar użytkownika
Kacper

Postautor: Kacper » 27 paź 2002, 4:00

Ano tak, tylko aby nie trzeba bylo czekac rok.... moze tak pół roku chociaz... :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 paź 2002, 15:17

Kacper pisze:swoją drogą ktos pisal o singlach - jak mozna je dostac ? (wiadomo iz konkurs juz nie wchodiz w gre)

Ja nie znam innych sposobow, oprocz trzech:
1. Wygrac jakis konkurs organizowany przez Łzy lub media, w ktorym singiel jest nagrodą.
2. Dotrzec do rozgłośni radiowej, wyrobic sobie tam znajomosci, i po prostu "wysępić' w jakiś sposob - bo ci z radia dostają gratis po kilka singli i nie mają co z nimi robić;) (więc najczęściej je sprzedają albo ktoryś z redaktorów kolekcjonuje)
3. Nabyć singiel drogą zakupu, na przykład tutaj: http://www.allegro.pl/showitem.php?item=7922631

Niestety ceny są wysokie. A może to i dobrze, bo dzięki temu tym większa jest satysfakcja, gdy się juz taki singielek zdobędzie :)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
bikexc

Postautor: bikexc » 27 paź 2002, 17:33

Bylem w skaladzie z huntem i scarabem.Bylo ZAJEBICHO:)
Technika Łzy rządzi hehehehe:):):)
Awatar użytkownika
hunt

Postautor: hunt » 27 paź 2002, 20:01

spoko w Zabrzu bylo, więcej koncertów w okolicy potrzeba :D i już nie mogę się doczekać tych zdjęć, ekipa tech. i zzespół to zajebiści ludzie :D
Sylwia jak chcesz kolejność utworów to wyślij mi wiadomość prywatną to Ci napisze bo mam na karteczce :D

Wróć do „Koncerty”