MTV Select???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 20 paź 2002, 4:43

Justysia pisze:heh.... przeciez na forum, czatach itd kazdy robi błedy. inbaczej sie pisze na klawiaturze a inaczej pisze sie piorem czy długopisem. to co robi Ghrave, ja i wiekszosc ludzi to tak zwane "literowki"

no nie wiem czy literowki literowka to jest jak oprzestawiam ilterki a ortograficzny to jest jak pisze "hoinka" np :P
Here I Am
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 4:44

mloda pogieło Cie? :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 4:46

Conrad, juz naprawde czepiasz sie szczegołow. a moze dla mnie "literowka" miesci w sobie tez błedy ortograficzne, ktore na necie powstaja tak samo jak przestawianie literek
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 20 paź 2002, 4:54

no watpie bo tak jak pisalem wczesniej literowka i blad ortograficzny to dwie rozne sprawy, wez sobie poczytaj "wspolczesna polszczyzne - jadwigi kowalikowej" to bedziesz mniej wiecej wiedziala o co w tym wszystkim chodzi a nie sie bezpodstawnie ze mna klocisz, po za tym to Ghrave zle pisze nie ty wiec nie wiem co ci to tego.
Here I Am
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 4:59

to mi do tego, ze uwazam ze sie czepiasz. nie bede czegos tam czytac... wazne jest to co ja uwazam i mojego zdania na temat literowek nic nie zmieni. wazne jest to jak sie pisze w realu a nie jak na necie. tu jest rozrywka a nie sprawdzian z gramatyki
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 20 paź 2002, 5:05

raczej Ty sie czepiasz, bo ja nawiazalem do kierunku Ghrave'a, na ktory zamierza sie wybrac, a tam z pewnoscia poprawna polszczyzna mu sie przyda, zwrocilem mu uwage a Ty zrobilas z tego niewiadomo jak wielka afere. a jesli chcesz oszukiwac sama siebie z twoimi twierdzeniami o literowkach to prosze bardzo. rozumiem, ze na necie jest rozrywka, ja pisze nie uzywajac polskich czcionek ale zawsze mozna sie domyslec co i jak ma byc, a jak on zmienia w swoich zdaniach ortografie to juz robi zle.

Pozdrowionka dla Ciebie i juz siem tak nie denerwuj :wink:
Here I Am
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 20 paź 2002, 18:11

Chyba jednak się wrtącę :roll: Conrad - albo ja mam przewidzenia albo za dwa podstawowe przykłady podałeś ---> studja" zamiast " studia " oraz " oprocz " zamiast " oprócz " ... hmmm i chciałam zauważyć, że literka " j " na klawiaturze jest zaraz pod literką " i " więc przykład ze studiami był ewidentną literówką ... zgadzam się z Justysią ... a chyba mi się nie wydaje, że " ó " powstaje przez wciśnięcie alt + " o " ... tak więc drugi Twój przykład również z pewnością był literówką ... więc znów zgadzam się z Justysią :roll: A tak poza tym, to w dziennikarstwie zdecydowanie większą rolę niż ortografia odgrywa umiejętność przelewania swoich myśli na papier w i intrygujący i interesujący sposób ---> nad ortografią można pracować i dojść do perfekcji ... a talentu się nikt nie nauczy ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 19:17

Conrad nie robie wielkiej afery. a wtracac moze sie nie powinnam, ale po prostu az mnie sciskało zebym cos napisala. Tu tez popieram kathleen... ortografi mozna sie nauczyc, a talentu nie
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 paź 2002, 19:22

Justysiu, dobrze, zę sie wtrąciłaś ponieważ formu jets mijescem do przekazania swojego zdania. :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 19:38

i do zdrowej dyskusji :D
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 paź 2002, 19:48

Dokładnie. Njagorze jest jak ktoś obraża i krytykuje bez jakiś snesownych powodów. :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 19:51

i jesli robi to z nudy :) ja nie wiem co ludzie maja na celu gdy obrazaja :D
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 paź 2002, 19:53

Mi sie wydaje, że w Olsce ludzie są niedowartościowani poprzez cąłą tą chora sytuacje i startają się sztucznie polepszyć, dowartośćiować poprzez krytyke i obrażanie
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 20 paź 2002, 20:19

kathleen_kelly pisze: Chyba jednak się wrtącę :roll: Conrad - albo ja mam przewidzenia albo za dwa podstawowe przykłady podałeś ---> studja" zamiast " studia " oraz " oprocz " zamiast " oprócz " ... hmmm i chciałam zauważyć, że literka " j " na klawiaturze jest zaraz pod literką " i " więc przykład ze studiami był ewidentną literówką ... zgadzam się z Justysią ... a chyba mi się nie wydaje, że " ó " powstaje przez wciśnięcie alt + " o " ... tak więc drugi Twój przykład również z pewnością był literówką ... więc znów zgadzam się z Justysią :roll: A tak poza tym, to w dziennikarstwie zdecydowanie większą rolę niż ortografia odgrywa umiejętność przelewania swoich myśli na papier w i intrygujący i interesujący sposób ---> nad ortografią można pracować i dojść do perfekcji ... a talentu się nikt nie nauczy ...

ok zle podalem przyklady bo przejrzyj sobie jeszcze raz jego posty i jest napisane "studjia" i "oprucz" po prostu ciezko jest mi pisac nie poprawnie, dlatego napisalem dobrze ;)
i masz racje co do tego, ze Ghrave talent ma, bo tego naprawde mozna mu pozazdroscic.

Ghrave - ja Cie nie obrazilem tylko stwierdzilem fakt.
Justysiu - masz racje, stwierdzilem fakt, ze Ghrave pisze z bledami z nudow, a wy to odebraliscie jako jakas tyrke. i nie czuje sie niedowartosciowany, ja mam wrecz manie wielkosci :P
Here I Am
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 20:45

Conrad masz manie wielkosci? ja tez chce ;)

Wróć do „Łzy”