MTV Select???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 paź 2002, 20:47

Conrad do ciebie to pasuje tekst zwrotek "Narcyza". :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 20:54

Ghrave nie ma to jak szczerosc ;)
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 20 paź 2002, 20:55

Ghrave, uwierz, ze nie jestes pierwsza osoba, ktora mi to mowi :D

Justysia, spoko mam tak wielka manie, ze dla kazdego wystarczy ;)
Here I Am
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 21:07

Conrad ja bym chciała tylko taka mała czasteczke... bo czasem brak mi wiary w siebie
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 paź 2002, 21:10

Ja na przykład zawsze mam w sobie wiare. Nigdy sie nie poddaje. Ale nie mam jakiejs mani wyższośći.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 21:17

ja ogolnie mam.... tylko czasem nie..... czuje sie wtedy strasznie mala i bezsilna
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 20 paź 2002, 21:18

Justysia, zawsze musisz w siebie wierzyc, wiara w siebie jest podstawą sukcesu, i to powinno motywowac Cie do dalszych dzialan. ja zawsze wierze, ze mi cos ma sie udac i zwykle mi sie udaje ;)
Here I Am
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 paź 2002, 21:20

Conrad ma absloltuną racje. :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 paź 2002, 21:24

dzieki za wsparcie ;)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 paź 2002, 20:53

ja mam chyba manię mniejszości. hehh żartuje. ale nie martw sie Justynka też czasem brak mi wiary w siebie. "Narcyz" heheh ale określenie. ja tam Conrada nie znam więc może Ghrave miał racje/
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 paź 2002, 0:19

bo ostatniej dyskusji z Conradem zzauwazyłam ze ma taka manie ;) ale w małym stopniu
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 01 cze 2003, 16:18

JA POSTARAM SIĘ TAK MNIEJ WIĘCEJ OPISAĆ PROGRAM MTV SELECT.....W KTÓRYM W SOBOTĘ GOŚCIŁA ANIA....znaczy nagranie było 2 tygodnie temu...

1. PIERWSZE PYTANIE DOTYCZYŁO OPOLA...
Ania wyjaśniła, że w tym roku w przeciwieństwie do roku ubiegłego piosenka jest spokojna..zespół jest dojrzalszy o rok sceniczny...cieszą się że mają jeszcze jedną szanse w Opolu....i ma nadzieje że nie zje jej trema, móła też o tym że zespołowi na scenie będzą towazyszyć efekty specjalne...
2. DRUGIE PYTANIE DOTYCZYŁO PŁYTY JJJ...
Tu Ania przyznała, że płyta była robiona w bardzo krótkim czasie, że z płyty tak do końca nie są zadowoleni...utwory były za szybko skomponowane...i, że zdają sobie z tego sprawę...
3. TRZECIE PYTANIE DOTYCZYŁO CLIPU DO "OCZU..."
Tu prowadzący zadawał głupawe pytanie, pytał o Mendyckiego z teledysku, kto go znalazł...czy podobała się jej na planie rola aktorska, czy aktor jest w jej typie...i oczywiście Ania przyznała, że ten facet kompletnie na nią nie działa...
4. PYTANIE DOTYCZYŁO RZEKOMO NOWEGO MENAGERA ŁEZ...CZYLI MAĆKA DURCZAKA...OD RAZU PROWADZĄCY WSPOMNIELI ŻE TO MENAGER ICH 3...I CZY ZA TYM SIĘ WIĄŻE WYMARZONY PRZEZ NICH SUKCES KOMERCYJNY...
Ania sprostowała, że nie wystarczy mieć za menagera Durczaka...ale trzeba być Michałem Wiśniewskim "fenemenem na naszej scenie muzycznej"...ale nie ukrywa, że bardzo by chcieli odnieść choć w połowie taki sukces komercyjny...ale nie koniecznie wiązać się to musi z wizerunkiem scenicznym ...i że na czerwono włosów nie zafarbuje...
5. KOLEJNE PYTANIE DOTYCZYŁO NOWEJ PŁYTY...
Tu Ania mówiła o tym o czym już wiemy...czyli o nowych instrumentach...wiolonczeli...skasofonie...skrzypcach...ale że płyta nie będzie pozbawiona gitar, że płyta i materiał na nią jest dojrzalszy...o nowej płycie mówiła własciwie to wszystko o czym już wiemy...
6. NASTĘPNE PYTANIE DOTYCZYŁO MACHINY PT. "SHOWBUSINNES"...
W tym miejscu Ania obiektywnie stwierdziła, że Oni raczej śpiewają a całą "brudną robotę" rynku muzycznego wykonują menagerowie zespołu...mówiła że dalej nie chcą podpisywać kontraktu muzycznego z żadna wytwórnią muzyczną...tylko dystrybucją zajmuje się POMATON...Ania mówiła o fakcie gdy wytwórnie kompletnie nie reagowały na Łzy do czasu sukcesu komercyjnego "Agnieszki"..
7. POTEM PYTANIE DOTYCZYŁO ROSYJSKIEJ WERSJI "AGNIESZKI"...
Ania od razu przyznała, że rosyjski u niej jest bardzo słaby...i że na dzień dzisiejszy skupiają się na nowej płycie a "Agnieszka" leży w szufladzie do czasu gdy Ania popracuje nad rosyjskim...
8. PRAKTYCZNIE NA KONIEC ZAPYTANO JĄ O USA...
I tu Ania wspomniała o dwóch koncertach w Stanach ...zwłaszcza o bardzo udanym koncercie w Nowym Yorku... o zakupach w USA...i o nieprzespanych tam nocach...

I TO TAK MNIEJ WIĘCEJ WYGLĄDAŁ WYWIAD.....A ZABAWNE JEST ŻE NAGRYWANY BYŁ OK. 2 GODZIN.....A WYEMIOTOWALI I WYCIELI Z NIGO JAKIEŚ 25 MINUT....ale to już prawa telewizji...
Sylwia
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 cze 2003, 16:31

Ten program był troszkę denny... i Ci prezenterzy w centrum uwagi... i pytania !!!! Chyba nigdy Ania nie uwolni się od pytań o pocałunkach z Medyńskim... ci reporterzy to pomysłów nie mają :P
...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 cze 2003, 21:21

tak... w każdym wywiadzie to samo, jakby ten romans był prawdziwym
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 02 cze 2003, 2:10

dziennikarze szukają poprostu czegoś nowego z czego możnaby było zrobić coś czym to nie jest. zawsze tak jest. doszukują się prawdy nawet w nieprawdzie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”