KOLEJNE SINGLE....... :)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 14 paź 2002, 22:23

ja tez bym chciała zeby nakrecono teledyks do Lukrecji :P i moja mama tez tego chce :D
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 14 paź 2002, 22:25

Hmmm ... to sporo nas jest ... czyli to nie tylko ja ... a więc nawet Szanowny Pan Konkol jest czasem omylny ... cóż za ironia ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 14 paź 2002, 22:36

mhm.....
ja uwazam ze najlepsze piosenki z płyty "JJJ" to "Lukrecja" "Anastazja..." "Nocami i dniami..." "Nadzieja nie dla mnie" i jestem za tym zeby do tych piosenek nakrecic teledysk :D
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 15 paź 2002, 3:12

Kurde ja już zwariowałam...powiedzcie mi co znaczy "JJJ"??? :lol:
Alareel

Postautor: Alareel » 15 paź 2002, 4:01

JJJ:
Jeśli płyta to "Jesteś jaki jesteś"
Jeśli piosenka to "Jestem jaka jestem"
Alareel

Postautor: Alareel » 15 paź 2002, 5:49

Adam - single nie zależą od Ciebie tylko od zespołu - oki... a kto oprócz Ciebie rozmawia z Nami (fanami... ;) ) o singlach? (w ogóle o czymkolwiek?)... Mogłeś powiedzieć 'nie wiem to nie zależy ode mnie ale zrobię co w mojej mocy' - i byłoby ok... :P
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 15 paź 2002, 6:26

Szanowny Panie Brunecie z czerwonymi pasemkami ... nie wiem co tu ma do rzeczy kolor włosów, ale O.K ... miło, że pamiętasz, że jestem blondynką ...

Skąd przepraszam Adasiu masz takie wiadomości, że ja się obraziłam ? Czy to, że ktoś wychodzi z czata, bo Mu trochę szkoda czasu na czytanie czemu jesteś taki słodki i piękny ... ile miałeś dziewczyn ... albo czy przyjdziesz na ciasteczka, bo w zasadzie chciałby się dowiedzieć czegoś konkretnego na temat muzyki i zespołu, jest automatycznie traktowane jako fakt, że ktoś się obraził ? Więc powiem tylko, że jesteś w błędzie ... Niestety nikogo innego nie mogłam zapytać o to, bo nikt inny się tu za bardzo nie interesuje tym, co nas interesuje ... ale to też widać nieistotne ... I doskonale wiem, że to nie zależy od Ciebie, a od zespołu ... czytałam gdzieś, że to 6 osób o równych prawach, które wspólnie podejmują decyzję ... i fajnie ... ale to od Ciebie na moje pytanie " dlaczego " nie wiadomo czy Lukrecja będzie singlem, dostałam odpowiedź w stylu " spróbuj jeden miesiąc nie głosować na Lukrecję w TOP 10, to zobaczymy na którym będzie miejscu " ... i nie widzę w przytaczaniu tego nic prymitywnego - jak spojrzysz obiektywnie, to sam przyznasz, że argument to marny ... i nigdzie nie napisałam Adasiu, że jesteś zły ... jedyne co, to, że omylny, bo jak widać nie tylko ja głosuję na Lukrecję ... a z pewnością prymitywniej brzmi - " obraźliwa dupa " ... a nawet jak już coś, to prędzej " obrażalska ", no ale to nieistotne ... chyba troszkę wyolbrzymiasz, ale trudno ... szkoda tylko, że tak to odebrałeś ...

Pozdrawiam
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 paź 2002, 19:19

hmm... no coz... nie sadze ze kathleen sie obrazila... moze predzej zawiodła sie ze nie uzyskała pełnej odpowiedzi... aczkolwiek nie jest to powod zeby tak sie do siebie odnosic... nie jedna kathleen chce, zeby Lukrecja została wydana na singlu. wiele moich znajomych słyszała ta piosenke i stwierdziło ze jest najlepsza z całej płyty... wiec moze warto sie zastanowic nad jej wydaniem? a TOP 10 wcale nie musi pokazywac ktora piosenka ma ilu fanow... wiele osob ktore odwiedzaja ta strone nie głosuja... ja tez nie głosuje... zagłosowałam tylko raz i mi to wystarczy... wiec TOP 10 nie jest tak całkiem wiarygodne....
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 15 paź 2002, 22:09

Hmm ale się narobiło...kurcze niom...sama nie wiem co o tym myśleć...Adasiu...jesteś jedym członkiem zespołu, który rozmawia z nami na faorum, więc to Tobie przedstawiamy nasze propozycje...więc proszę Cię zrób co możesz by LUKRECJA była wydana na singielkiu...pliska...i nie miej nam za złe, że tak Cie o to błagamy...poprostu...świetna jest ta piosenka i tyle....!!!
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Drogi panie Adamie

Postautor: Simon_W_K » 15 paź 2002, 22:11

Oj nieładnie nieładnie. Myślałem że jest pan bardziej inteligenty a zasób wyrazów jakimi pan dysponuje:"obraźliwa dupa" nie świadczy dobrze o pana IQ. Zachował się pan jak małe dziecko. I jeszcze pan obraził osobę dla mnie bardzo drogą. Naprawdę nie chciał bym aby się pan w ten sposób zwracał do Kathleen. I jak pan umie czytać w co nie wątpię, niech pan sobie poczyta co "lud" pisze na temat wydania Lukrecji. Nie tylko Kathleen jest za i nie tylko ona głosuje. Myślę że zespół powinien bardziej przykładać wagę do opini swoich fanów, a nie wydawać tylko teledyski, które dobrze się sprzedadzą i będą miały dobrą oglądalność na Vivie bądź MTV. A co do czatu. Byłem na nim obecny. I jak zauważyłem bardziej koncentrowałeś się na odp. właśnie o dziewczyny i ciasteczka a nie na pytaniach o zespół i tego co On ma zamiar zrobić. Myślę że wypowiedziałem się w miarę jasno. Pozdrowienia dla Kasi i Sylwi.
Z poważaniem
Simon W.
Bezsilność pojawia się najczęściej. Wiem, że mnie okradają, wysysają moje soki i wykorzystują. Mała część chorego systemu. Wymienialna, w każdej chwili do zastąpienia przez nowy model. Posłuszny, oddany, przekupny i służalny.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 15 paź 2002, 22:13

QrDE - to ja założyłem ten temat, a teraz widzę, że tu są same kłutnie..... ALE CO DO LUKRECJI NIE ZMIENIĘ ZDANIA - i napewno nie tylko kathleen_kelly głosuje na Lukrecje BO JA TEŻ :) Kocham tę piosenkę i widzę że inni też... gdyż każdy na forum wytypował ją do kolejnego singla i teledysku...... CHCEMU LUKRECJE... ale oczywiści uszanujemy wybór naszego kochaNEGO zespołu :)

LUKRECJE GÓRĄ

...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 paź 2002, 23:11

teraz kazdy zaczyna swoje zale przedstawiac swiatu... no coz... jak widac "Lukrecja" ma wielkie powodzenie i napewno dobrym krokiem dla zespołu byłoby wydanie jej na singlu. jesli wiec zespoł choc troche liczy sie ze zdaniem fanow, to postara sie by to własnie "Lukrecja" wyszła. my nic wiecej nie mozemy zrobic niz prosic zespoł o to..... liczymy na to ze nas wysłuchacie :wink:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 16 paź 2002, 22:38

tak jest Justysia zgadzam się z Tobą. łzy powinny nagrać clip do "Lukrecji" to jest spox piosenka i myśle że powinna wyjść.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 17 paź 2002, 3:35

i mam niewyparzony język......podobno

OJ ADAŚ.....OPTYMISTA.....ALBO POCHLEBCA CO???????:):):)
Sylwia
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Postautor: Simon_W_K » 17 paź 2002, 19:40

Panie Adamie(zwracam się do pana pan bo jest pan pełnoletni. Ja pełnoletni nie jestem, nie jestem też żaden pan więc pan nie musi się dak do mnie zwracać.) Rozumiem że każdy ma prawo coś powiedzieć, mieć "niewyparzony język" itp. Chodzi mi w tymm wszystkim o to iż uważam że Kathleen należą się przeprosiny za tą "dupę" i to wszystko. Szczerze mówiąc nie interesuje mnie Pan i cały zespół. Nie słucham waszej muzy, wolę coś ostrzejszego. Jestem tutaj tylko i wyłącznie z powodu Kathleen. W tym miejscu chciałbym pozdrowić wszystkich fanów Łez. Szanuje was i nic do was nie mam, więc nie bombardujcie mnie wiadomościami jaki to ja jestem bo nie słucham Łez. Proszę!!! Dziękuję też Panu Adamowi za to że zechciał się ustosunkować do mojej wypowiedzi.
P.S Co do tego IQ to nie wiem jakie Pan ma więc Panu odpuszczę:-P
Bezsilność pojawia się najczęściej. Wiem, że mnie okradają, wysysają moje soki i wykorzystują. Mała część chorego systemu. Wymienialna, w każdej chwili do zastąpienia przez nowy model. Posłuszny, oddany, przekupny i służalny.

Wróć do „Łzy”