KOLEJNE SINGLE....... :)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Postautor: Simon_W_K » 17 paź 2002, 19:40

Panie Adamie(zwracam się do pana pan bo jest pan pełnoletni. Ja pełnoletni nie jestem, nie jestem też żaden pan więc pan nie musi się dak do mnie zwracać.) Rozumiem że każdy ma prawo coś powiedzieć, mieć "niewyparzony język" itp. Chodzi mi w tymm wszystkim o to iż uważam że Kathleen należą się przeprosiny za tą "dupę" i to wszystko. Szczerze mówiąc nie interesuje mnie Pan i cały zespół. Nie słucham waszej muzy, wolę coś ostrzejszego. Jestem tutaj tylko i wyłącznie z powodu Kathleen. W tym miejscu chciałbym pozdrowić wszystkich fanów Łez. Szanuje was i nic do was nie mam, więc nie bombardujcie mnie wiadomościami jaki to ja jestem bo nie słucham Łez. Proszę!!! Dziękuję też Panu Adamowi za to że zechciał się ustosunkować do mojej wypowiedzi.
P.S Co do tego IQ to nie wiem jakie Pan ma więc Panu odpuszczę:-P
Bezsilność pojawia się najczęściej. Wiem, że mnie okradają, wysysają moje soki i wykorzystują. Mała część chorego systemu. Wymienialna, w każdej chwili do zastąpienia przez nowy model. Posłuszny, oddany, przekupny i służalny.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 17 paź 2002, 22:25

No to ja nie jestem zła na Adasia, Adaś nie jest zły na mnie, więc wszystko jest w największym w porządku ... Przyjmijmy, że wszyscy czują się przeproszeni i jest O.K :wink: " podobno " ? Coś o tym słyszałam :wink: No to może tutaj na forum ... gdzie nikt nie pyta ile miałeś dziewczyn, czy przyjdziesz na ciasteczka albo czemu jesteś taki piękny i słodki zapytam Adasiu ... czy możesz kiedyś przy okazji rzucić temat " Lukrecji " wśród zespołu i razem ... w 7 równouprawnionych osób ( 6 + Karinka :wink: ) pogadać i uzgodnić ... może jednak warto wydać " Lukrecję " ... a po tej rozmowie mógłbyś wpaść do nas i ( jak to zwykle robisz - jako jedyny ) poinformować nas co postanowiono ... co Ty na to ?

Pozdrawiam
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 17 paź 2002, 22:50

Tacy ludzie są Ok co myślą to powiedzą a najwyżej potem przeproszą( tyczy się to prawie wszystkich co się wypowiedzeli w tym temacie, oczywiście chodzi tesh o Adama) :D . Ja tam myślę, że lukrecja zostanie wydana na singielku nikt przecież nie powiedział że nie, tym bardziej że tak fani proszą. :wink:
Pozdrawiam :wink:
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Alareel

Postautor: Alareel » 17 paź 2002, 23:00

Niby fani proszą, ale Adam mówił że nie wie a Ania mówiła że mało prawdopodobne... Miejmy nadzieję że się jednak zdecydują wydać ;) W końcu niech zwykli ludzie poznają coś lepszego z Ich repertuaru ;)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 17 paź 2002, 23:39

to naprawde byłby swietny wybor i strzał w 10 :P
Awatar użytkownika
so_sweet

Postautor: so_sweet » 17 paź 2002, 23:50

Osobiscie naFFet bardziej mi siem spodobala Lukrecja niish Anastazja i spodziewalam sie ze najpierw wydadza singielka z Lukrecja ... :) Ale mam nadzieje ze Lukrecja bedzie i to jush calkiem niedlugo !!! :)
"...Może to wszystko robię dla Ciebie i gdzieśtam jesteś i o tym niewiesz, może to wszytsko polega na tym by żyć dla kogoś ..."
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 18 paź 2002, 5:48

Mi tam sie praktycznie all podoba... >;P ale Lukrecja i Anastazja to naj... ale niemożna za długo słuchać bo sie wkoncu nabawie czegoś... wiec trzeba wszystkiego >;P
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 paź 2002, 21:39

a mi sie wydawało, ze własnie jesienia jest najlepiej z koncertami... hmm.. widac sie myliłam /coz, zdarza sie ;)/
Ale ciesze sie, ze planujecie wydac "Nadzieje...", uwazam ze to jedna z lepszych piosenek na płycie... wogole najlepsze piosenki na "JJJ" zaczynaja sie od piosenki "Lukrecja" do konca :D
Aha..... przed swietami napewno sprzedacie... rodzice beda kupowac prezenty swym pociechom :lol:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 paź 2002, 21:53

i jeszcze 1: czy "osiem serc" chcecie wydac.... bo liczycie ze wpadnie w ucho wielu osobom i przybedzie Wam fanow :?: :roll:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 18 paź 2002, 22:25

Ja lubię Osiem Serc..... Ale nie na 1 miejscu.. poza tym to chyba racja, ż przypadnie do gustu... juz nikt nie mysli o starych fanach którzy chcią LUKRECJI tylko o znalezieniu nowych poprzez Osiem Serc
...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 paź 2002, 22:29

zamiast tych "8 serc" nagrali by "Lukrecje"... ech... ale to tylko moje marzenia scietej głowy :evil:
marigell

Postautor: marigell » 18 paź 2002, 22:31

Nie tylko Twoje marzenie, ja też bym chciała Lukrecje jest 100 razy lepsza niż 8 serc :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 paź 2002, 22:49

no ale jakby tak spojrzec z drugiej strony: zespołowi sa potrzebni nowi słuchacze... wiec czasem musza wydac piosenke ktora wpada w ucho... byle nie za czesto...
Awatar użytkownika
so_sweet

Postautor: so_sweet » 18 paź 2002, 23:04

Hmmm wiecie co ... jesli chodzi o jakiekolwiek wpadanie w ucho to przeprowadzilam w mojej klasie maly tescik ... :) Na godzinie wychowawczej puscilam pytke Lez ... kazdej piosenki kawalek ... i zgadnijcie co sie najbardziej podobalo ... Mianowicie dla TYPOWO HIPHOPOWEJ klasy najbardziej sie spodobala Lukrecja ... :) A co do 8 serc .... to ehhh nie lubie ash tak bardzo tego i zawsze jak mam malutko czasu np. przed skzolka to tak z 3 razy LUKRECJE :)))) i siem moge przyznacz ze czasami nawet 8 serc zdarza mi sie opuszczac i sluchac innych ... :) PozDruFFki :)
"...Może to wszystko robię dla Ciebie i gdzieśtam jesteś i o tym niewiesz, może to wszytsko polega na tym by żyć dla kogoś ..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 paź 2002, 23:10

ja tak sobie lubie puscic własnie "Nocami i dniami" i takze "Lukrecje". szkoda ze ja takiego tesciku w klasie zrobic nie moge... chyba by mnie wyrzucili za drzwi :(
mi sie zdarza opuszczac "nie łatwo..." ale tylko z tego powodu, ze juz za duzo razy słyszałam ;)

Wróć do „Łzy”