Viva

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Viva

Postautor: Dagmara » 18 paź 2002, 22:39

Wiec teraz sa Łezki na Vivie... wszystko byłoby cool... gdby nie prowadzacy... działa mi wyjatkowo na nerwy...
hehehe a Adam... jak zawsze głodnemu jeden chleb na mysli ;)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 paź 2002, 23:12

gdby nie prowadzacy... działa mi wyjatkowo na nerwy...

Rany...Justysiu....ale Ty optymistka jesteś......działa Ci na nerwy???? :? :? Tylko??????Ja się zastanawiam czy on jest taki żałosny, że sam zespoł się pwostrzymuje żeby nie powiedzieć mu nic niestosowanego (ja nie ręczę za siebie gdybym takiego "prowadzącego" spotkała po takim "wywiadzie" na korytarzu telewizji)....czy viva już kompletnie "schodzi na psy" zatrudniając takich ludzi....którzy KOMPLETNIE nie mają pojęcia co się robi podczas rozmowy czy wawiadu z gościem którego się zaprasza do studia (bez względu na to kim by nie byli).....

Jeśli chodzi o wywiad ...to narazie za bardzo jestem podminowana Tym "rzekomym" dziennikarzem żeby cokolwiek napisać o samych Łzach...zresztą nie wiem czy jest sens pisać cokolwiek bo może wszyscy zainteresownani program obejrzeli......i dowiedzieli się czegoś o czym każdy z nas już wie.....od dawna :twisted: ale to nawet tym razem nie chodzi o zespół....ale o tego kogoś komu odpowiadali na ......nawet nie wiem czy to można nazwać .......pytania:evil: :evil: .....ja narazie nic nie piszę bo mogę powiedzieć za dużo :x :x
Sylwia
Awatar użytkownika
so_sweet

Postautor: so_sweet » 18 paź 2002, 23:19

Sylwia ... ja nie ogladalam powiedz co siem dzialo ... :( Do domq wrocililam kolo 17 kopma wlaczylam czytaj komentarze Justysi ... i siem dowiaduje ze wuasnie wywiad ... biegne do pokoju wlanczam VIve a tu qrde tylko jakis wycalowany debil pluje cos do kamery ... bueheheh ..... no wiec co tam siem dzialo ? :) moze jakies szczegolowe sprawozdanie ? :)
"...Może to wszystko robię dla Ciebie i gdzieśtam jesteś i o tym niewiesz, może to wszytsko polega na tym by żyć dla kogoś ..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 paź 2002, 23:22

Teraz zmykam ale wieczorem opiszę mniej więcej co się działo w studio......:)
Sylwia
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 18 paź 2002, 23:33

no zawodowcem to on raczej nie jest ale ważne jest to że wystapiły Łzy najmniejważny w tym momencie jest prowadzący.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 paź 2002, 23:41

w studio... wiec na wstepie musze zaznaczyc, ze jednak wazny jest prowadzacy... bo od prowadzacego zalezy w duzym stopniu jaki klimacik bedzie utrzymany ;) a tu prowadzacy probował nam zaprezentowac klimacik goralsko - debilny... Adam bardzo probował podkrecic atmosfere... (duzo mowił, super, ten jego ponetny głos... ;) ) ale szanowny prowadzacy unikał tego co Adam mowił podtekstem... a szkoda... byłoby o wiele ciekawiej... mowili mniej wiecej jak wyprowadzic sie z domu rodzicow, jak poradzic sobie z jesienna deprecha, był konkurs i tylko 2 teledyski... i mowili o Anastazji... ech... ZABIC TEGO DURNEGO PROWADZACEGO!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 18 paź 2002, 23:50

no na występie napewno jest waży. ale nie przejmujmy sie prowadzącym. moim zdaniem powinna poprowadzić to spotkanie Małgośka- ona jest najlepsza i najbardziej sie do tego nadaje.
P.S szkoda że tylko 2 teledyski
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 19 paź 2002, 0:23

ja własnie liczyłam na to, ze poprowadzi to Małgośka... bo ja nie wiem skad tego faceta wzieli... na dodatek ma wade wymowy... wrrrr......
a 2 teledyski.... mało... pocieszył mnie tylko fakt, ze przynajmniej puscili teledysk Nirvany :D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 paź 2002, 0:27

nio Małgośka jest najlepsza na Vivie. dlaczego akurat dziś wcisnęli tego... prowadzącego?! to pozostaje na zawsze tajemnicą ehh
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 19 paź 2002, 0:53

ja to bym mu zapłaciła za to, zeby skoczył z mostu i sie utopił ;)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 paź 2002, 0:56

heheh nieźle
Awatar użytkownika
so_sweet

Postautor: so_sweet » 19 paź 2002, 2:15

Hmmmm Malgoska ? a to ta co za mlodu robila w 5 - 10 - 15 ? :D
"...Może to wszystko robię dla Ciebie i gdzieśtam jesteś i o tym niewiesz, może to wszytsko polega na tym by żyć dla kogoś ..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 19 paź 2002, 2:57

O rany....pisałam recenzję z programu od godziny...była potwornie długa i mi się skasowała....zanim zapisałam :twisted:
Sylwia
Awatar użytkownika
so_sweet

Postautor: so_sweet » 19 paź 2002, 3:24

szkoooda .... ale recenzja naFFet krociootka cierpliwie oczekiwana:)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 19 paź 2002, 3:57

nie wiem czy ta Małgośka prowadziła kiedys ten program... ale w kazdym razie Małgo to ta krotko scieta blondyna. Sylwia, wez napisz chociaz krotka "recenzje" :) napisz cos nowego, bo ja nie wiem co moge jeszcze napisac :P

Wróć do „Łzy”