Viva

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 18 maja 2003, 21:36

A ja maltretuję ludzi, którym odbiera Viva PL :D Jakoś muszę to obejrzeć, ktoś mnie powinien przygarnąć ;)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 18 maja 2003, 23:53

bede miala przerywnik w nauce angielskiego :D :D

co do "prezentera" Daro, to z tego, co sie orientuje (gdzies kiedys slyszalam) to zsotal on zatrudniony zupelnie przypadkowo. sprzedawal on dechy do jazdy na stoku w Szczyrku (podejrzewam, ze stad Slask niedaleko Szczyrku 8) ) i przeprowadzali z nim wywiad. a ze pan Daro jest dosc kreatywny (chyba jego jedyna pozytywna cecha nie dyskwalifikujaca go jako reportera), to przejal paleczke, i to on zaczal prowadzic wlasciwie program. i jakos tak jakis czas pozniej stwierdzili, ze koles sie nadaje, i go zatrudnili - sami mu to zaproponowali. chyba lepiej by bylo, gdyby dalej te dechy sprzedawal.... koles jest niesamowity i az razi debilizmem....

jutro wywiadzik - ciekawa jestem co ciekawego powiedza :) i czy cos wspomna o bardzo ciekawych napisach na teledysku "ZY" lub "LZY" czy polskie litery im padly?? :P
co do Goski - ja nie mam nic na przeciw jej, potrafi zadac interesujace pytania. a ze faworyzuje HH?? co nam do tego?? Łzy rulezzzzzzz i tak :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 19 maja 2003, 0:14

JJuż sobie zająłem telewizor na tą godzinę. Ja wrócę z budy to już się zacznie. Ucieknę przecież za wagary nie wieszają :)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 maja 2003, 22:26

troszkę krótki był ten wywiad. ale lepszy rydz niż nic :) :) :)

a tak poza tym bardzo fajny był i wcale sie nie nudziłam.
dobrze że prowadziła Małgośka bo jak ostatnio prowadził Daro to myślałam że zwariuje...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 19 maja 2003, 22:42

czyli dobrze, że przedostatnio na ten wywiad z Darem się nie załapałam ;D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 19 maja 2003, 22:56

Wywiad krótki, ale fajny :D A niektóre texty "bardzo poważnego i smutnego zespołu" po prostu mnie powalały ;)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 22:57

Mi się BARDZO wywiad podobał :D Szczególnie "Nie czekaj na jutro-kup dziś" Małgosia fajnie prowadziła-szczegółnie ta cebula.A podobno miał byc jakiś łzowy konkurs,a nie było.Tylko jak uratować los cebuli?Pisze ktos do nich na ten temat?Arek wyglądał na strasznie znudzownego.Teldyski które puścili były fajne,pomijając Dilera-strasznie słabia kopia i jakos za ta piosenką i teledyskiem nie przepadam.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 20 maja 2003, 0:16

Ja nie widziałam, nie wiedziałam ze to będzie, ale za to oglądałm Teleexpress bo byli, wprawdzie krótki wywiad ale jakże przyjemne jest zobaczyć Łzy w TV
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 20 maja 2003, 0:46

Ja widziałem na VIVIE i powiem, że wywiad był spoko:P szczególnie jak Adam tarł cebulę na tarce :P No i te problemy nastolatków które starali się Adam i Ania rozwiązać :P

Ogólnie spoko, tylko kiedy teledysk "Jestem Dilerem" puszczali podpisali - ŁZY - DILER (zamiast "Jestem Dilerem" :P) no i ubranie Ani, skojarzyło mi się jak panie z Tatu :P Ale i tak fajnie wygladała :P Ale wywiad taki sobie.. nic nowego :P
...
Awatar użytkownika
Olcia

:)

Postautor: Olcia » 20 maja 2003, 0:54

mi sie dardo podobał wywiad:D a zwłaszcza NIE CZEKAJ NA JUTRO KUP JA DZIŚ wywiad był interesujący :P :lol:
Łzy są kroplami krwi duszy.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 20 maja 2003, 1:21

Ja nie widziałam, nie wiedziałam ze to będzie

Ewka...Ty trąbo....widzę że nie czytasz ani forum dokładnie.....ani NOWOŚCIE na stroie głównej... :wink: :wink:

Więc dla tych co nie wiedzieli.....to po krótce opiszę przebieg spotkania...
- pierwsze to zespoł znowu odszedł od czarnych kolorów...bo i Adrian Rafał Dawid.....mieli albo części górne albo dolne w innyc kolorach niż czerń (przeważał niebieski :wink: )...a Ania wyglądała ładnie.....ale jakoś dziwnie i mi osobiście przypominała jedną z tych panienek z TATU :wink: (ta spódniczka bardzo krótka w kratkę... :roll: )...a swoją drogą tęsknię za Anią która kilka lat temu kochała się w czarnych długich sukienkach (ale oczywiście jej ma się podobać a nie mnie :P :P )
-drugie to Gosia pytała o stronę internetową i fanów...i tu Ania mnie DOSŁOWNIE wzruszyła.....bo ewidentnie czułam że mówi o nas....bo powiedziała że Ci fani którzy odwiedzają stronę internetową to są Ci sami fani którzy jeżdżą za nimi na koncerty (oczywiście w miarę możlwości)....to są fani z którymi po kocertach rozmawiają zawsze.....i są to fani IM najbliźsi..... :roll: co mnie jakoś wzruszyło......ale i zaciekawiło że właśnie Ania to powiedziała....
-trzecie to poruszona została sprawa wojska i wesel (i jak wojsko rozumiem......że poprzedniego klawiszowca wezwała armia.....i na jego miejsce przyszedł Adrian.........to tematu wesela kompletenie nie kumam)
-czwarte to tarcie na tarce przez Adama cebuli.....aby wywołać na jego twarzy łzy.....choć mnie akurat to kompletnie nie śmieszyło wcale.....i dla mnie było szkoda czasu który można było spożytkować inaczej)
-czwarte to zepół tłumaczył że popimo tego że część branży uważa muzykę zespołu za POP......to oni dalej twierdzą że ŁZY to rockowa muzyka....
że Oni będą dalej tworzyć to co czują.....i nieważne że podobno wszystko co dobre to POP (to akurat Adam słyszał ostatnio i zacytował).....że są wierni temu co robią.....czego dowodem jest ten sam skład....że zespołowi najbardziej zależy gdzy piosenki się podobają publiczności....
-piąte to kilka słów o nowej płycie....Ania stwierdziła, że płyta NIE CZEKAJ NA JUTRO...będzie klimatem podobna do WZZS......co by pewnie się im i nam podobało.....gdyby się i tak samo sprzedała.......mówiła o nowych instrumentach .......czyli wiolonczeli.....saksofonie.......smyczkach......a przy okazji skrytykowała troszkę płytę JJJ.......która to była robiona w bardzo szybkim tempie.....mocna brzmieniowo.....ale to nie zmienia faktu, że nowa płyta będzie spokojna...ale zarazem gitary słychać dobrze.....ale mówił Adam o aranżach.....produkcji dobrej....i ogólnie, że płyta jest ZDECYDOWANIE DOJRZALSZA.....począwszy od pierwszego singla "Oczy...." :wink:
-szóste to "UDZIELANIE PORAD PRZEZ ADAMA I ANIĘ"...dla nastolatek które napisały listy do Vivy.....i to był chyba najzabawniejszy moment programu....jak ktoś miał głośno odbiornik telewizyjny....to słyszał komentarze Adama..... 8) 8) ......zresztą podczas całego wywiadu widać było, że mieli humor pyszny.....zwłaszcza Adam :lol: :lol:

Reasumując jak gadałam z Adamem w dniu nagrania.......to mówił że wywiad był nudny.....a ja w niektórych momentach się w głos śmiałam......więc aż taki nudny nie był.....widziałam nudniejesze..... :wink: :wink: .....choć miny niektóry panów świadczyły o totalnym znudzeniu :) :) (pozdrawiam Arka :D )....
A co do clipów które puścili podczas nagrania programu to były 3:
*ANASTAZJA
*OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE
*DILER (co mnie zdziwiło i ucieszyło zarazem....bo wiem że nie wszyscy FORUMOWICZE......już ten teledysk widzieli.....

Ech......miało być krótka......ale ja nie umiem.....choć się staram..... :P
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 20 maja 2003, 2:02

Sylwia pisze:
Więc dla tych co nie wiedzieli.....to po krótce opiszę przebieg spotkania...
- pierwsze to zespoł znowu odszedł od czarnych kolorów...bo i Adrian Rafał Dawid.....mieli albo części górne albo dolne w innyc kolorach niż czerń (przeważał niebieski :wink: )

Nad tym najbardziej ubolewam,ale juz powoli zaczynam sie przyzwyczajać.
Sylwia pisze:-drugie to Gosia pytała o stronę internetową i fanów...i tu Ania mnie DOSŁOWNIE wzruszyła.....bo ewidentnie czułam że mówi o nas....bo powiedziała że Ci fani którzy odwiedzają stronę internetową to są Ci sami fani którzy jeżdżą za nimi na koncerty (oczywiście w miarę możlwości)....to są fani z którymi po kocertach rozmawiają zawsze.....i są to fani IM najbliźsi..... :roll: co mnie jakoś wzruszyło......ale i zaciekawiło że właśnie Ania to powiedziała....

A co z innymi fanami?
Sylwia pisze:-trzecie to poruszona została sprawa wojska i wesel (i jak wojsko rozumiem......że poprzedniego klawiszowca wezwała armia.....i na jego miejsce przyszedł Adrian.........to tematu wesela kompletenie nie kumam)

Ja myślałam ,że z tematem wesel będzie związane to ,że członkowie zespoł€ zawierali związki no i co się z tym wiąże dzieci.Myślałam że będą o rodzinach gadaćAle jednak to nie o chodziło.
Sylwia pisze:-szóste to "UDZIELANIE PORAD PRZEZ ADAMA I ANIĘ"...dla nastolatek które napisały listy do Vivy.....i to był chyba najzabawniejszy moment programu....jak ktoś miał głośno odbiornik telewizyjny....to słyszał komentarze Adama..... 8) 8) ......zresztą podczas całego wywiadu widać było, że mieli humor pyszny.....zwłaszcza Adam :lol: :lol:

Tak -problemy nastolatków są niezłe :P .Ale ja ze swoimi nie pisze do vivy :P .heh moze zaczne? :P
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 20 maja 2003, 2:41

ja widziałam wywiad, jednak nie mogłam się na nim skupić... na 17:15 miałam być w kościele, tak że wybierałam się oglądająć (albo na odwrót :wink: )... w ogóle już byli u mnie goście... możecie sobie wyobrazić że wiele z tego wywiadu nie załapałam... ale strój Ani też mi się skojarzył z TATU :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 20 maja 2003, 2:43

Sylwia pisze:"UDZIELANIE PORAD PRZEZ ADAMA I ANIĘ"...dla nastolatek które napisały listy do Vivy.....i to był chyba najzabawniejszy moment programu....jak ktoś miał głośno odbiornik telewizyjny....to słyszał komentarze Adama..... 8) 8) ......zresztą podczas całego wywiadu widać było, że mieli humor pyszny.....zwłaszcza Adam :lol: :lol:

Taaak:
Problem: 'Mieszkam na wsi, nie ma tutaj co robić'
Adam: "Zagraj z myszami w rozbieranego pokera"
Prawie leżałam na podłodze :D:D:D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 maja 2003, 2:48

Dorota pisze:ale strój Ani też mi się skojarzył z TATU :wink:

A mi nie ;)
Całe szczęście, że Ania przykryła czoło włosami ;) :twisted:

Wróć do „Łzy”