Chce grac jak Adam!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 05 lis 2003, 23:04

Łukaszo pisze:NO PEWNIE ZE NIEZDROWE. LEPSZE PIWKO :wink:

ty jak zwykle o jednym ;) zauwazylam, ze juz kolejny raz Twoja odpowiedz do mojego posta zwiazana jest z alkoholem... grrrrrr :twisted:
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 05 lis 2003, 23:19

NIO...PIJE BO MNIE NIEKOCHASZ :twisted:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 05 lis 2003, 23:46

Łukaszo pisze:NIO...PIJE BO MNIE NIEKOCHASZ :twisted:

to Ty nie slyszales, ze najlepszym sposobem na milosc jest inna milosc??? Nie alkohol :P no chyba, ze to on jest twoja nowa miloscia :D
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 06 lis 2003, 0:19

Grac jak Adam hmm.... szczerze to nie uwazam zeby Adam czy Rafal grali fenomenalnie, sam gram w drugiej juz w moim zyciu kapeli i wiem troszke na ten temat. Nie twierdze ze graja zle - bo na to co graja graja wystarczajaco dobrze, jednak nie fenomenalnie przeciez - i prosze mnie tu nie linczowac kochany Adasiu, Rafalku i FFC :)) No coz... zaden z chlopakow nie wymiata solowek na gitarce nie szpanuje tappingiem, czy legato - bo po co?? Przeciez Łezki to rock i uwazam ze jest ok. Caly sekret tkwi w doskonalym skomponowaniu ich piosenek - a w tym sa naprawde dobrzy ;) Ale znalezc sobie idola nie powiem fajna sprawa - potem dazenie do celu. Z Konkolem, jako idol nie jest tak tragicznie - pogracie troszke i bedzie super, ja mam gorzej - Brian May z Queen i Dave Murray z Iron Maiden - bosh... tak to nigdy gral nie bede :(
Co do Ani to niewatpliwie ewenement wokalny i mozna powiedziec ze moj idol i nie mam sie co czepiac tutaj - ech miec w zespole wokal chociaz w polowie tak wspanialy.... marzenia.... :roll:

Ktos tam kiedys pytal o jakies taby Łez - odezwijcie sie mam kilka, czesc obczailem sam ze sluchu. Miedzy innymi gitara prowadzaca z Oczu :P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 lis 2003, 17:41

Qbiak pisze:Ktos tam kiedys pytal o jakies taby Łez - odezwijcie sie mam kilka, czesc obczailem sam ze sluchu. Miedzy innymi gitara prowadzaca z Oczu :P

to ja bym prosiła... :D dla jasności to nie dla mnie :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 06 lis 2003, 17:55

ally pisze:to Ty nie slyszales, ze najlepszym sposobem na milosc jest inna milosc??? Nie alkohol :P no chyba, ze to on jest twoja nowa miloscia :D

NO CHYBA SIE ZAKOCHAŁEM W PIFKU :wink: I KOCHA JE NIETYLKO MOJE SERCE ALE TAKZE NERKI, WĄTROBA I KREW :P

QBIAK, KIEDY USŁYSZYMY NAGRANIA TWOJE I TEJ KAPELI??
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 06 lis 2003, 18:54

Łukaszo pisze:QBIAK, KIEDY USŁYSZYMY NAGRANIA TWOJE I TEJ KAPELI??

hehehe nagrania... i tutaj jest problem - wiesz niestety nagranie czegokolwiek kosztuje. Co prawda mozna to zrobic "domowymi" sposobami ale tez czasu brak. Predzej jakis koncert zobaczysz :) Ale nie szykuj sie na duza impreze na stadionie i 10-tysieczna publicznosc :lol: Amatorka niestety... Tylko sie klocimy czasami bo reszta zespolu nie chce grac piosenek Łez :P - oni niezbyt przepadaja za Lezkami :( Ale pozmuszac ich czasem trzeba zeby pograc sobie Anastazje czy Oczka :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 06 lis 2003, 20:05

Oj Kubusiu przecież coś mi wysyłałeś :wink: Co prawda nie było najlepszej jakości ,ale zawsze cos :)
Awatar użytkownika
Harry
Kontaktowanie:

Adam gra supe extra ale wole brzmienia basu Arka

Postautor: Harry » 06 lis 2003, 21:25

W wielu kapelach rockowych zauwazylem ze oprocz glosu wokalisty bardzo pociagaja mnie ciezkie brzmienia w basu... Mysle ze moglubyscie zamieszczac tutajtabulatory basowe... jak juz zakoncze "proces nauki" gry na basie mysle ze sie przydadza:))))
-------------------------------------------------------------------------------------

...Moze On Moze Ona Lecz Wazne Ze Nie Ty.....
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 06 lis 2003, 21:29

ech Kasia to byla tworczosc z poprzedniej kapeli... ;))
Awatar użytkownika
Qbiak

Re: Adam gra supe extra ale wole brzmienia basu Arka

Postautor: Qbiak » 06 lis 2003, 21:33

Harry pisze:W wielu kapelach rockowych zauwazylem ze oprocz glosu wokalisty bardzo pociagaja mnie ciezkie brzmienia w basu... Mysle ze moglubyscie zamieszczac tutajtabulatory basowe... jak juz zakoncze "proces nauki" gry na basie mysle ze sie przydadza:))))

Basik Łez to mozna bez problemu wyczaic ze sluchu :))
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 07 lis 2003, 1:49

Qbiak pisze:Grac jak Adam hmm.... szczerze to nie uwazam zeby Adam czy Rafal grali fenomenalnie, sam gram w drugiej juz w moim zyciu kapeli i wiem troszke na ten temat. Nie twierdze ze graja zle - bo na to co graja graja wystarczajaco dobrze, jednak nie fenomenalnie przeciez

W 100, a nawet w 200% zgodzę się z Tobą. Adam pisze zarąbiste piosenki, gra na tej gitarze bardzo efektownie, jednak technicznie za dobry on nie jest. Osobiście nie gram na gitarze (nie dla mnie ten instrument), ale coraz lepiej poczynam sobie na perkusji i klawiszach i co nieco na branży muzycznej się znam. Moimi ulubieńcami z kategorii gitarzyści są Buckethead (nieprzeciętny typ, chyba urodził się z gitarą w ręku i z kubkiem KFC na głowie :)) , Slash (wiadomo), gitarzyści Metallici (zarówno James Hetfield i jak i Kirk Hammett), no oczywiście nie mogę pominąć Joe Perrego, jest jeszcze wielu których lubie, np. Hendrix, Page, Morrison, May, czy choćby Yngwie Malmsteen, który gra na gitarze utworki klasyczne Beethoven'a czy Paganiniego (taki włoski mistrz skrzypiec, jakby co) . No ale nie ma co porównymać Adama do tych światowych wirtuozów gitary. Będąc w tym roku na Łzach w Gdańsku, a następnie na Dżemie też w Gdańsku, stwierdzam, że Łzom technicznie straszliwie wiele brakuje, panowie gitarzyści z Dżemu świetnie grali prawie 10 minutowe improwizacje na gitarach. Czy też chociażby Skawiński o niebo lepiej gra na gitarze niż gitarzyści Łez. Poza tym co tu dużo mówić; Łzy w Rumi; wszyscy krzyczą "zabij się", a Adam mówi, że nie umieją już tego grać (chociaż mógłby powiedzieć, że wstydzą się, czy coś takiego). No ale jeszcze wiele, wiele, wiele (mam nadzieję) lat przed Adamem, Rafałem i innszymi Łzami, są jeszcze młodzi. Mam nadzieję, że jak pójdę za kilka lat na koncert Łez to usłyszę jakąś ciekawą improwizację Rafała i Adama. Łez nie przestanę lubić, bo grają bardzo fajnie, Adam świetnie prezentuje się z gitarą na scenie, świetne też piosenki komponuje. Talent chłop ma! :) pomimo tego, że technicznie za dobry nie jest. To jest moja opinia na temat, ogólnie mówiąc, gitarzystów. Zróbcie z tym co chcecie. :P
Awatar użytkownika
Buitre

Postautor: Buitre » 07 lis 2003, 9:49

No to ja się teraz zapytam:
Czy Beatlesi wymiatali solówki, że szczena spadała? NIE!
Czy można w związku z tym powiedzieć, że ich muzyka niewiele jest warta? NIE!
Lennon wirtuozem gitary nie był, ale miał łeb do komponowania. Zauważcie, że karierę robią raczej nie te zespoły, które składają się z instrumentalistów, ale te, które mają rzadką wartość - charyzmę.

Ja osobiście podziwiam Adama, że potrafi napisać przebój opierając się na kilku najprostszych funkcjach muzycznych.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 lis 2003, 10:05

Buitre pisze:Czy można w związku z tym powiedzieć, że ich muzyka niewiele jest warta? NIE!

Przepraszam ale jak dotąd nie zauważyłem żeby ktoś tu napisał że muzyka Łez jest 'niewiele warta' z powodu braku techniki w grze :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 lis 2003, 10:12

Buitre pisze: Zauważcie, że karierę robią raczej nie te zespoły, które składają się z instrumentalistów, ale te, które mają rzadką wartość - charyzmę.

Tak nawiasem mówiąc dodam, że niektórzy te charyzme wykorzystuja do doskonalenia swoich zdolności w posługiwaniu się instrumentem (Borysewicz, Styczyński..) a inni do zdobywania 'sławy' i 'popularności' -takie odnosze wrażenie, bo aktualnie scena popowo-rockowa pełna jest kapel 'sezonowych' które niewiele do muzyki wnoszą :P
Ostatnio zmieniony 07 lis 2003, 12:21 przez jesoos, łącznie zmieniany 2 razy.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Łzy”