Chce grac jak Adam!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 07 lis 2003, 11:23

napisałem właśnie WIELKIEGO I DŁUGAŚNEGO posta, ale jakoś mi uciekł. Normalnie wku*w*ć się idzie :!: :!: :!:

Teraz napiszę skróconą wersję tego, co napisałem przed chwilą i co mi się usunęło, więc nawiązując do cytatu:

Buitre pisze:Ja osobiście podziwiam Adama, że potrafi napisać przebój opierając się na kilku najprostszych funkcjach muzycznych.

zgodzę się z tym w 100, a nawet w 200% :), Łezki nie grają zbyt trudnych piosenek, ale mimo to grają fajnie. Np. taka piosnka Aniele Mój, zbudowana, jak się nie mylę, z funkcji e-mol, C-dur, G-dur, nic w sumie wielkiego, a piosenka tak fajna, że mógłbym ją słuchać cały czas (tak przy okazji to mogłyby jeszcze kiedyś Łezki zagrać ją na koncertach). Podobnie jest chociażby z Łabędziem, czy Oczyma, nic wielkiego, a jednak coś. Świetnie uzupełniają się Adrian, Arek z Adamem, Rafałem, a jak dodać jeszcze do tego dobry wokal Ani i perkę Dawida to całkiem fajnie to wychodzi. Łzy grają prosto, ale ładnie. Poza tym nie tylko za to lubię Łzy. Łezki mają jeszcze taki nietypowy własny wizerunek, który mi się podoba. No i jeszcze nie lekcewarzą swoich fanów, jak np. Lady Pank (i tu napisałem jak Lady Pank z Januszem Panasewiczem na czele, ostatnio zlał fanów w Gdyni podczas koncertu i czego Łezki w życiu by nie zrobiły i za co Łezki również lubię)...

jak będzie mi się chciało to kiedyś dokończę tego posta :)

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 lis 2003, 12:29

To samo na przykładzie Nirvany: melodie oparte na prostych chwytach na zawsze zapisały sie w historii muzyki :)
ps: na przyszłość jeśli chcesz pisac dłuuugie posty raze pisać w 'na sucho' w wordzie np, a potem wklejać...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 07 lis 2003, 21:48

Adam-LZY pisze:JA PO PROSTU NIE KOCHAM GITARY,,,,DLATEGO NIE ZALEZY MI NA UMIEJETNOSCIACH TECHNICZNYCH.

Adam moim zdaniem umiejetnosci nigdy za wiele - jednak masz racje w 100% Uwazam ze Twoje umiejetnosci, jak i umiejetnosci reszty zespolu sa wystarczajace, zeby robic to co robicie - dobrze. Fakt faktem wasza muzyka zmienia sie na przestrzeni czasu, bo takie Oczy zupelnie roznia sie od np Agnieszki, Łabędzia. Sam nie wyobrazam sobie Oczu bez solowki Rafala - mimo ze wcale nie jest ona trudna. Ale w niektorych piosenkach po prostu jest to potrzebne, w innych wystarcza chwyty. Gdzies slyszalem ze "3 akordy - darcie mordy" to sposob na piosenke :D i cos w tym naprawde jest. Dziwi mnie tylko jedna rzecz Adam - mianowicie Wasz podzial na gitarzyste solowego i rytmicznego - nie podoba mi sie ten upatrzony powszechnie schemat, uwazam ze Rafal wcale nie pokazuje niczego trudniejszego niz Ty, wiec dlaczego czasami Ty nie grasz prowadzacej? Chociaz na koncertach :D Gdyby miedzy Wami byla wielka przepasc to rozumiem ten podzial - ale wtedy pewnie nie bylyby to Łzy... Pomysl to moze byc calkiem fajne :) - no chyba ze nie kreci Cie gitara az tak i traktujesz to bardziej jako zlo konieczne, bez ktorego trudno piosenke zrobic - to rozumiem w takim razie :lol: I prosze sie nie czepiac tutaj bo nie mialem na celu zadnej zlosliwej krytyki :) Mowie tylko to co mysle i to co zaobserwowalem.
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 27 lis 2003, 1:15

A ja bym chciała śpiewać jak Adam
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 27 lis 2003, 1:19

a ja bym chciała mieć włoski długie jak..ten ten ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 lis 2003, 10:42

NATCHNIENIE pisze:A ja bym chciała śpiewać jak Adam

:?: :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 28 lis 2003, 0:18

O nawet nie wiesz jak fajnie że odpisałeś ;) Widziałam Cię gdzieś na zdjęciu i byłam Ciebawa kim jest pan Jessos, jak pozwolisz to klikne kiedys do Ciebie. A co do tematu to nie byłam pijana, nie, nie Chcę śpiewać jak adam ;)
Awatar użytkownika
ukaszsolt

Postautor: ukaszsolt » 03 sty 2008, 16:37

mam pytanko... może mi ktoś podać taby do "jestem jaka jestem"?? :D byłbym bardzo wdzięczny ;]
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 03 sty 2008, 16:43

www.chords.pl
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 03 sty 2008, 16:46

Wróć do „Łzy”