Do kochanego zespolu

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 paź 2002, 23:59

dokładnie
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 03 lis 2002, 0:33

Oj dużo się tu naczytałem o nas i ich troje. Chyba troszeczkę nie w porządku z waszej strony krytykować zespół który sprzedał tyle płyt i ma tyle fanów co oni. Poza tym kto był na ich koncercie wie, że są dobrze zorganizowani i nie podchodzą do koncertu jak kolejna, nudna robota którą trzeba odbębnić. Fakt faktem nasza muzyka jest zupełnie inna niż ich i sugerując się muzyką ich troje, Łzy i tą której słucham (a słucham raczej mroczniejszych klimatów) mógłbym krytykować i nas i ich troje. Uwielbiamy robić to co robimy i z tego co wiem a rozmawialiśmy z nimi, oni również co z resztą widać. A co do dziennikarzy którzy wypisują stek bzdur sugerując się dwoma piosenkami które słyszeli, nie słuchając reszty utworów ani jednego ani drugiego zespołu, nie mając nawet pojęcia o muzyce (co da się zauważyć wśród większości tych co krytykują) to wiadomo, że chodzi im tylko o rozgłos i nie ważne czyim kosztem. Najkrótszą drogą do rozgłosu jest zrównanie kogoś z ziemią a my padamy ich ofiarą. Odpowiadam na pytanie zadane przez „Asiuncie” na początku tego tematu. Nie przejmujemy się nimi w żadnym wypadku.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 03 lis 2002, 3:34

byłam na koncercie ich troje... byłam nawet na 3... i fakt, ich koncerty sa wyjatkowe, dobrze zorganizowane (oprocz spoznien zwykle z winy Michała) i po prostu sa ciekawe. ale u nich minusem jest to, ze bardziej skupiaja sie na choreografi niz na muzyce - a na koncertach chyba najwazniejsza jest muzyka :roll:
co do dziennikarzy - wiekszosc z nich gada i pisze kompletne bzdury... czesto nie znaja wogole piosenek jakiegos zespołu oprocz tych singlowych... tak było m.in w przypadku pana ktory przeprowadzał z Wami wywiad na Viva Polska... :?
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 03 lis 2002, 21:34

Njalepesze show na koncertach jakie widzalem to wykonyje MM, Rammstein i Mayhem i nie traci na tym muzyka. Wszystko znakomice połączone.
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 04 lis 2002, 5:55

nie no Ghrave bez przesady istnieją kraje gdzie subkultury itp bardziej ze sobą walczą niż u nas :) ale faktem jest że polski naród niestety nie jest za bardzo wychowany co widać np po kibicach piłkarskich ;)

co to za gazeta była?

em to był warszawski metropol :P jak chcecie mogę to zeskanować i tu zamieścić :)

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 04 lis 2002, 17:56

No fajnie by było. Ja bym obie to zobaczył. :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 04 lis 2002, 18:15

Christiane pisze:jak chcecie mogę to zeskanować i tu zamieścić :)

Nie do końca wiem o co chodzi, ale i tak chcę :)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Re: Do kochanego zespolu

Postautor: mloda.jg » 04 lis 2002, 22:02

Asiuncia pisze:Mam pytanko do zespolu.
a mianowicie: czy Wy sie przejmujecie tymi kretynami, co pisza, ze Wy podobnie gracie do ich troje??
hhmmm... moje zdanie jest takie, że po pierwsze, każdy sądzi co chce :D, a po drugie czemu tak to I3 jest poniżane (?????) chodzi mi o to, że muzyka jest rózna, rozmawiałam kiedyś z fanką I3 powiedziała że tencały Michał powiedział kiedyś, że szanuje Łzy, bo mimo że drogę na szczyt mieli taką trudną to nie poddali się
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 lis 2002, 23:35

odkad pamietam Michał zawsze mowił ciepło o Łzach.. :)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 lis 2002, 4:54

Pan Wisniewski z Ich3 nawet mądrze mówi tylko nie odba mi sie to ze próbuje nasladowac wyglądem i scenicznym zachowaniem pana MM.
marigell

Postautor: marigell » 05 lis 2002, 15:40

Nie tylko on Pana MM naśladuje :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 lis 2002, 22:22

No prawda. Ale głownie nasladuje Mansona. Przyznam ze głos ma nawet ciekawy. Ale cała muza ich3 wogule do mnie nie przemawia. Dla mnie ma zamalo wartosci artystycznej takiej jaką ja lubie (bo dla kogos innego moze miec jakies wartosci artystyczne).

Wróć do „Łzy”