Łódź.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Abstrakcja

Postautor: Abstrakcja » 13 wrz 2003, 13:06

Parking jest duzy i myśle że nie będzie problemu jesli chodzi o dostanie sie do zespołu :)
współczuje tylko tym co nie są z Łodzi... dojazd do M1 jest fatalny
Awatar użytkownika
sochunia

Postautor: sochunia » 14 wrz 2003, 0:51

JJJJUUUUPPPPIIII a ja bylam na koncercie i bylo SWIETNIE :!: mam nadzieje ze nie bede dlugo czekala na kolejny koncert
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 wrz 2003, 12:15

Nie napiszę relacji... przepraszam :(
Awatar użytkownika
Kamelotka

Postautor: Kamelotka » 14 wrz 2003, 12:52

Byłam na koncercie !!!Yeeee!!!Było całkiem fajnie gdyby nie grupka metalowców którzy przekroczyli granice dobrej zabawy...Ale mimo to sie piekielnie ciesze!Widziałam Anke-mam autograf(szkoda,że nie wszystkich :( -może innym razem..)Buziaki dla wszystkich fanów!!! :D
Buziaki dla wszystkich fanów!!CMOK!
Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 14 wrz 2003, 13:41

ehhhhh i po koncercie czekamy na nastepny oto krotka lista utworow: I Dla Miłosci warto, Jestem Jaka Jestem, Narcyz, Agnieszka, Przeboj, Twoja ot tak, Anka, Anastazja, Westchnienia i szpty bezwstydne, Opowiem wam jej historie, jak cukierek, Tak niewiele, Zdjecia z Wakacji, Łzy szczescia, Czy To grzech, Oczy Szeroko Zamkniete x2, Troche Wspomnien z Tamtych Dni, Niebieska Sukienka, Modlitwa( dziekuje) mam nadzieje ze nic nie oposcilem jak tak to z gory przepraszam a co do zabawy to fakt troche przegieli i szczerze powiem zal mi Adama ze sie biedak zatrul ale mimo tego wyszedl i zagral a jak wam sie podobal pokaz mody w rytm muzyki Trans ... :twisted: ale co tu duzo mowic i tak Karaoke bylo the BEST a zwlaszcza I3 :P ja znowu bede czekal na nastepny koncert ...... ehh Łezki wracajcie
Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 14 wrz 2003, 13:41

ehhhhh i po koncercie czekamy na nastepny oto krotka lista utworow: I Dla Miłosci warto, Jestem Jaka Jestem, Narcyz, Agnieszka, Przeboj, Twoja ot tak, Anka, Anastazja, Westchnienia i szpty bezwstydne, Opowiem wam jej historie, jak cukierek, Tak niewiele, Zdjecia z Wakacji, Łzy szczescia, Czy To grzech, Oczy Szeroko Zamkniete x2, Troche Wspomnien z Tamtych Dni, Niebieska Sukienka, Modlitwa( dziekuje) mam nadzieje ze nic nie oposcilem jak tak to z gory przepraszam a co do zabawy to fakt troche przegieli i szczerze powiem zal mi Adama ze sie biedak zatrul ale mimo tego wyszedl i zagral a jak wam sie podobal pokaz mody w rytm muzyki Trans ... :twisted: ale co tu duzo mowic i tak Karaoke bylo the BEST a zwlaszcza I3 :P ja znowu bede czekal na nastepny koncert ...... ehh Łezki wracajcie
Awatar użytkownika
sochunia

Postautor: sochunia » 14 wrz 2003, 17:34

BBBBBUUUUUUU a mnie to sie nie udalo zdobyc autografow {musialam juz jechac do domu} TO NIE FER
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Awatar użytkownika
lobuz

Postautor: lobuz » 15 wrz 2003, 21:31

Witam!:):):)
:D :D :D W Lodzi bylo całkiem, całkiem.....nawet poskakalem sobie....ciesze sie, ze moglem sie z nimi spotkac i pogadac...bylo naprawde sympatycznie...
do zobaczenia
papap :D :D :D :D
....perkusista Bosko Band .....
muzyka jest siłą napędową mojego życia i modliwą o pokój na Ziemi....
Awatar użytkownika
lobuz

Postautor: lobuz » 15 wrz 2003, 21:31

Witam!:):):)
:D :D :D W Lodzi bylo całkiem, całkiem.....nawet poskakalem sobie....ciesze sie, ze moglem sie z nimi spotkac i pogadac...bylo naprawde sympatycznie...
do zobaczenia
papap :D :D :D :D
....perkusista Bosko Band .....
muzyka jest siłą napędową mojego życia i modliwą o pokój na Ziemi....
Awatar użytkownika
Abstrakcja

Postautor: Abstrakcja » 15 wrz 2003, 23:10

to może ja jeszcze coś od siebie, jako ze również byłam pod M1.
zaczęło sie prawie punktualnie... moze 10 minut obsówki było. na pierwszym, czy drugim utworze udało mi sie dopchać prawie pod samą scenę dzieki czemu znalazłam sie wśród osób które przyszły się pobawić. I tak 1,5 godzinki spadziłam na skakaniu i śpiewaniu. troszke mnie dziwiło, że osobe w wieku mocno średnim twrdo stały w pobliżu sceny przez cały czas były deptane i obijane łokciami... no ale ich wybór... czesc sie wycofywała juz na początku.
W ogóle było sporo ludzi, dużo więcej niż na Myslo którzy byli tydzieńń wczesniej w centrum miasta.
I było bardzo, bardzo przyjemnie, szkoda tylko ze Łzy tak rzadko zaglądają do Łodzi...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 16 wrz 2003, 17:25

MaVeRiC pisze:(...) Czy To grzech, Oczy Szeroko Zamkniete x2, Troche Wspomnien z Tamtych Dni, Niebieska Sukienka, Modlitwa( dziekuje) mam nadzieje ze nic nie oposcilem jak tak to z gory przepraszam

"Łabędź" był??????????????? a nam nie chcieli zagrać... :(
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 18 wrz 2003, 19:03

a mialem tam byc...
zaluje ale tak wyszlo...
relacji opbszernej jakos nie ma...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 wrz 2003, 20:30

Mała___ pisze:Nie napiszę relacji... przepraszam :(

Gosiu! Pytałyśmy się Kariny o Ciebie czy była jakaś Gosia na koncercie w Łodzi, a ona powiedziała, że tylkeo byl jakiś chłopak... (chyba jakiś Michał) a gdzie Ty sie podzialaś??
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 19 wrz 2003, 13:39

nie byłam...
Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 23 wrz 2003, 9:58

Młoda.jg ze zagrali "Czy to grzech" to byl wypadek losowy Dawid rozwalil perkusje iiii....... musieli cos zagrac bez perkusji tylko na samym kaybordzie :) pozdrawiam

Wróć do „Koncerty”