WROCŁAW

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

WROCŁAW

Postautor: mloda.jg » 26 paź 2002, 2:36

Pozwoliłam sobie stworzyć nowy temat... po to żeby uporządkować wszystko na temat zjazdu we Wrocławiu, gdyż to chyba ja byłam od samego początku za Wrocławiem mimo że tam nie mieszkam ;-), więc tu piszcie wszystko, co gdzie kiedy i jak?? :-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 paź 2002, 18:10

no napiszcie coś bo nic nie wiem
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kora
Kontaktowanie:

Postautor: kora » 27 paź 2002, 2:24

nic nie wiem o zlocie tak bliżej ale wiem że jestem :D bo mieszkam we wrocławiu i na pewno na nim(na zlocie)będę!
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 paź 2002, 3:10

ja chce pomoc w zorganizowaniu tego zlotu.. musze zadzwonic do Kariny... ale... wstydze sie :roll:
Awatar użytkownika
kora
Kontaktowanie:

Postautor: kora » 27 paź 2002, 3:14

a tak ogólnie to jak można pomóc w organizacji zlotu?
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 paź 2002, 3:17

Czego sie wstydzisz Justysiu? To moze najpierw do mnie zadzwon, oswoisz sie troche a jakims nowym glosem, a potem do Kariny juz bedzie razniej dzwonic ;)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 paź 2002, 3:24

kora własnie nie wiem, dlatego chce zadzwonic.
Adas - hmm... ale... ja... do Ciebie tez sie wstydze zadzwonic :?
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 paź 2002, 16:59

Hihi ... naszego Adasia się wstydzisz ? :D No coś Ty :wink: A co do Kariny to nie ma się co wstydzić ... z Nią się super gada i przez tel. i na żywo - tak więc Justysiu naprawdę nie musisz mieć żadnych obaw :) Tylko tak serio, to ja nie mam pojęcia jak My możemy pomóc Zespołowi w organizowaniu zlotu ... :roll:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 27 paź 2002, 17:51

Tylko tak serio, to ja nie mam pojęcia jak My możemy pomóc Zespołowi w organizowaniu zlotu ...

Jak to jak?
a) spojrzeć w kalendarz
b) wybrać datę
c) poszukać wolnego lokalu
d) zarezerwować knajpę
e) przygotować listę menu (znaczy napoje)
c) zapłacić za to wszysstko
d)zaprosić zespół
......i ewentualnie przyjść :P :P :P

A teraz na poważnie.....jeśli ja mam być szczera...to moje zdanie jest takie:

TO ZORGANIZOWANIE ZLOTU JEDNAK POWINNO NALEŻEĆ DO KARINY....CZY SAMEGO ZESPOŁU.....

....pamiętam jak w u nas na zlocie (w Rybniku) Adam Konkol stwierdził, że czekał aż coś zoragnizujemy...i damy im znać......na co wybuchnęliśmy śmiechem z Adamem (innym :lol: )......bo wiedzieliśmy, że takie zdanie padnie..... :? :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 paź 2002, 18:02

Nie no, tak bez smiechu - to Sylwia wypunktowała własnie prawidłowy sposob pomoocy w organizacji zlotu. Ponieważ zespołu ani Kariny we Wrocławiu nie ma - to ktoś tam na miejscu musi byc, zalatwic lokal i rozpowszechnic informację wsrod zainteresowanych Wrocławian (np. jakies plakaty czy coś).

Ja jeszcze uścisliłbym o tyle, że jeżeli zorganizowanie wymagałoby jakichs nakładów finansowych - to trzeba z Kariną ustalić kto placi, kto i komu rachunek wystawi itp. (w koncu to są wydatki firmy, wiec muszą byc chyba udokumentowane), bo chyba żaden z fanow takiej organizacji nie jest w stanie sfinansowac?
Jest też mozliwosc znalezienia takiej knajpy, w ktorej wlasciciel chetnie widziałby zlot, i udostepnilby lokal bezplatnie, a moze nawet zająłby się całą organizacją? Bo w koncu jest szansa zarobic na samej obecnosci kilkudziesieciu ludzi....tyle, ze jak widzialem jak to wygladalo w Rybniku, to wlasciciel raczej nie zarobił na tym hehe... Fani Łez do szastających forsą raczej nie należą ;)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 paź 2002, 18:04

Hihi ... z punktem c). nr.2 to już przesadziłaś :wink: A jeśli chodzi o moje zdanie, to raczej cały zespół niż sama Karina - w końcu nie zrzucajmy wszystkiego na barki jednej, biednej Kariny :roll: I naprawdę nie za bardzo jestem w stanie wymyślić jakiejkolwiek rzeczy, którą ja mogłabym pomóc w organizacji zlotu ... Co z tego, że my wybierzemy datę, jeśli data nie będzie pasować zespołowi - lepiej, żeby to zespół wybrał datę ... i podobnie z całą resztą - moim zdaniem :roll:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 paź 2002, 18:31

co ja poradze, ze jestem wstydliwa... i zagubiona... :?
poniewaz ja tez nie wiem w czym mozna pomoc, to chce zadzwonic... uwazam ze z zorganizowaniem lokalu nie byłoby kłopotu... bo moj tatuś ma znajomosci :D a jesli chodzi o plakaty informujace... hmm... uwazam ze im mniej osob tym lepiej :wink: a sponsoring.... mysle ze zespoł powinien cos wyłozyc... albo... po prostu niech kazdy przyjdzie z własnym alkoholem ;)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 paź 2002, 19:36

też bym chciała pomóc a niewiem jak. pisałam maila do Kariny i nic i chyba bede musiała zadzwonić. Justysia z własnym alkocholem? mmm dobra myśl tylko czy ja to wszystko zmieszcze w plecaczku. hehh.
musimy pomóc Justysia tylko jak?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 27 paź 2002, 19:41

Adam napisał:
tzn...zapłacimy za wszystko i my stawiamy napoje....ale to już na miejscu

Ech....żebym to ja wiedziała w Rybniku.......taka okazja-hehe :)

Do tego też się przyczepię Justysiu:
po prostu niech kazdy przyjdzie z własnym alkoholem

......hm......a to konieczne myślisz??? :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 paź 2002, 19:45

Justysia nie powiedziała że każdy musi. kto chce przecież nikogo nie bedziemy zmuszać do picia.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Koncerty”