Gdzie lepiej brzmią ? Na płycie czy na koncercie ?

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 10 lis 2002, 18:37

No płyty są oczywiście niesamowite i chyba do niedawna twierdziłam, że wolę płyty... może dlatego, że dwa pierwsze koncerty nie były jakieś powalające.... Ale po tym koncercie w Karuzeli.... :roll: zdecydowanie wolę KOCERT!!!!
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
natUs

Postautor: natUs » 31 maja 2003, 22:58

Myślę, że i tu i tu jest super, Łzy w przeciwieństwie do innych artystów polskich (i nie tylko) mogą z miejsca świetnie zagrać na żywo, a nie czekają na playback itp. :)
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 02 cze 2003, 20:38

KONCERTY, SĄ ZDECYDOWANIE LEPSZE. OBY ICH BYŁO JAK NAJWIĘCEJ!!!!
ŁZY DO KRAKOWA!!!!
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 02 cze 2003, 21:59

mi sie wydaje ze słuchanie ulubionej kapeli na żywo wyzwala wieksze emocje niż słuchanie jej z płyty.dlatego jestem za live :!:
,,Choć wszyscy zapłacza to NIC sie nie zmnieni...''
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 02 cze 2003, 22:00

mi sie wydaje ze słuchanie ulubionej kapeli na żywo wyzwala wieksze emocje niż słuchanie jej z płyty.dlatego jestem za live :!:
,,Choć wszyscy zapłacza to NIC sie nie zmnieni...''
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 04 cze 2003, 14:58

Ja też jestem za graniem na LIVE, ŁZY robią to wspaniale i na płycie nie da się odczuć takiego powera jak na koncertach.
Awatar użytkownika
Gata

Postautor: Gata » 23 wrz 2003, 10:13

Nie ma to jak słuchanie piosenek na żywo.
Awatar użytkownika
Lewis

Postautor: Lewis » 23 wrz 2003, 13:26

Zdecydowanie wole koncerty !!
wole koncerty ze wzgledu na wiekszy czad z glosnikow,
z reszta muzyka na zywo ,(niewazne jaka kapela) jest zawsze bardziej interesujaca,mozna spotkac rozne niespodzianki muzyczne,jak np. w Anastazji... !
a poza tym spotkania z FFC,pifko i ... !! pozdrowka Lewis 609690750
Z powodu ze Iwan sie smieje z mojego opisu... to narazie bez opisu !!
Awatar użytkownika
Martin

Postautor: Martin » 25 wrz 2003, 17:02

Zgadzam się z Lewisem, na koncertach jest większy czad z głośników, nawet głośne słuchanie CD w domu to nie to samo co na koncertach :D
Martin
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 25 wrz 2003, 17:24

moim zdaniem na koncercie :P duzo ostrzej graja :P poprostu czad :P
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 26 wrz 2003, 19:12

100%na koncertach :!: :!: Bo jestes :!: Widzisz Łezki na żywo , wrzeszczysz az gardło Cię boli, skaczesz, ryczysz ze szczęscia!!!Po prostu super!!!!!!!!!Na płycie tez fajnie ale nie ma tak ogromnej satysfakcji :lol: :lol: :D :D :D
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 28 wrz 2003, 1:24

Mi bardziej sie podoba na koncercie. Tak jak napisal Lewis wiekszy power z glosnikow. Pamietam ze jak bylem na swoim koncercie 19 pazdziernika 2002 w pszowie(pamietam to jak dzis:P) to muzyka lez mnie powalila na kolana---wspaniala atmosfera, wysmienita zabawa, cudowni ludzie i oczywiscie muzyka z emocjami. Dopiero po tym koncercie stalem sie prawdziwym fanem. Tak wiec zapraszam wszystkich na koncerty lez bo to jest naprawde wspaniale wydarzenie.
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 29 wrz 2003, 16:23

powiem tylko tyle.po każdym koncercie Łez czuję taki cholerny[przepraszam] niedosyt że stoję tam jeszcze dłuuuuuuugo i czekam sama nie wiem na co .może wykupię sobie bilet miesięczny na ich trasę :D :D :D tylko kto zrobi za mnie całą resztę pozdrawiam wszystkich fanów do zobaczenia na koncercie gdzieś tam.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
annagdy
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 02 paź 2003, 15:24

Kajo,też byłam na tym koncercie w Pszowie i sie zgadzam,atmosfera super :D :D To był chyba najlepszy koncert na jakim byłam :D

A poza tym oczywiście wole Łzy w wersji Live! :D
Zresztą tak jest z kazdym zespołem
Teraz to najbardziej bym chciała płyte koncertową :D
A na stronie powinna być ankieta,jktóre piosenki sie mają ta takiej płycie znaleźć :D :D Tak byłoby najlepiej :D
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 02 paź 2003, 23:17

myself pisze:Kajo,też byłam na tym koncercie w Pszowie i sie zgadzam,atmosfera super :D :D To był chyba najlepszy koncert na jakim byłam :D

Jakos kolejne koncerty lez na ktorych bylem nie mialy takiego pawera jak ten :P Poprostu miodzio

Wróć do „Koncerty”