FORUM - co by sie tu jeszcze przydalo ?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 06 lip 2006, 1:15

Kamila - brawo i pokłonik od Marka. A reszcie powiem pfffffffffffffffffffff.......
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 lip 2006, 14:21

kamilka.kamila pisze:dopiero zainstalowałam se dziś Microsoft Word i nie będziecie mnie więcej musieli poprawiać

:*
i wyluzujcie trochę o wszystko się czepiacie

staramy się pomóc.

marek -bez komentarza.
a nie, jednak skomentuję: gdyby to od Ciebie zależało ludzi nie leczyło by się, bo przecież "mają prawo być chorzy"
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
bagsiks
Kontaktowanie:

Postautor: bagsiks » 06 lip 2006, 14:37

No, więc chciałbym się trochę wtrącić w temacik. Powiem, że sam posiadam forum internetowe gdzie jestem administratorem i powiem, że jest wiele osób, które mają takie problemy jak Kamila, ale osobą, którym zaufałem na swoim forum i dałem rangę moderatora to w końcu chyba od tego są żeby pilnować porządku na forum w tym też zmieniać błędy może jest ego trochę, ale wtedy się nie podejmuje na funkcje moderatora. Dodam, że nie we wszystkich kawiarenkach internetowych są takie programy zmieniające błędy a jak już ich nie ma to nie można ich instalować.
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 06 lip 2006, 15:48

Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby moderator przeglądał każdy post w poszukiwaniu błędu, bo chyba by musiał tutaj spędzić więcej niż 24 godziny na dzień :P poza tym niech ludzie sami poprawiają swoje błędy, to wtedy może się nauczą i nie będą ich więcej popełniać.

Edit: Poprawiłam:P
Ostatnio zmieniony 06 lip 2006, 17:23 przez moniczka-s14, łącznie zmieniany 3 razy.
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 06 lip 2006, 16:58

no właśnie moniczko. ty też swoje literówki poprawiaj, nie zapominaj o polskich znakach i takie tam...;)
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
bagsiks
Kontaktowanie:

Postautor: bagsiks » 06 lip 2006, 18:45

Dobrze ale wtedy nie trzeba naskakiwać z taką mocą :/ Jak dla mnie to chyba powinniście się troszczyć o fanów i o sam zespół żeby byli jak najlepsi bez waszej pomocy nic nie będzie przecież sam zespół "Łzy" na pewno chciałby być wyżej ...
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 06 lip 2006, 19:28

Słodzenie zespołowi nic nie pomoze. Czasami trzeba dac takiego "kopa" zeby mogli się rozwijać :roll:
Cosmic Love
Awatar użytkownika
bagsiks
Kontaktowanie:

Postautor: bagsiks » 06 lip 2006, 19:38

No tak to prawda ale ja nie mówie żeby na każdym kroku się podlizywac czy coś ale troche można. Kiedyś ktoś powiedział że Łzy nie muszą być na wszystkich notowaniach na 1 miejscu to może niech mi powie gdzie te Łzy wogóle były na tym pierwszym miejscu.
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 06 lip 2006, 20:36

bagsiks pisze:Dodam, że nie we wszystkich kawiarenkach internetowych są takie programy zmieniające błędy a jak już ich nie ma to nie można ich instalować.

Mnie się wydaje, że wszystkie. Przynajmniej te, w których bywałam. Przecież duzo ludzi chodzi tam coś drukować itp., a zazwyczaj pisze się w Wordzie więc powinien być :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
kamilka.kamila
Członek FFC

Postautor: kamilka.kamila » 07 lip 2006, 0:40

Przykro mi bardzo jakoś w mojej nie było chcecie to przyjedźcie i zobaczcie i sami się przekonacie. :twisted:
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 07 lip 2006, 11:19

Proponuję zakończyć już ten temat. Zajmę się błędami na ile to będzie możliwe, więc nie zwracajcie na nie uwagi.

Wróć do „Różne czyli Inne”