Covery wykonywane przez Łzy na koncertach...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 23 gru 2008, 18:45

Jeszcze był ten kawałek Metallici (instrumentalny), nazwy nie pamiętam. Mój ulubiony to Ironic i Nie będę Julią :)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 23 gru 2008, 19:25

Ewcia163 pisze:Jeszcze był ten kawałek Metallici (instrumentalny), nazwy nie pamiętam.

"Enter Sandman". No tak, ale jak się słucha Paulli i Video, to nic dziwnego, że się klasyki nie zna :-D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 24 gru 2008, 0:15

Amen
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 gru 2008, 0:19

a Wy dalej uwazacie, ze to co sluchacie, ma byc wyznacznikiem dla wszystkich ?
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 24 gru 2008, 0:40

Kasia, ale "Sandmana" poznaje się po pierwszych dźwiękach. Nie znać "Sandmana" to jakby nie znać "Schodów do nieba" Zeppelinów.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 24 gru 2008, 0:44

Amen :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 gru 2008, 1:03

ciacho pisze: Nie znać "Sandmana" to jakby nie znać "Schodów do nieba" Zeppelinów.

No ja nie znam <schodow do nieba> i co, jakas gorsza jestem ?
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 24 gru 2008, 2:10

No tak, bo przecież nie znać czegoś, co słucha ciacho to grzech. Amen
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 24 gru 2008, 8:51

Nie grzech, tylko mi się wydaje, że jak ktoś się już interesuje muzyką rockową to wstyd nie znać Hendrixa, Led Zeppelin czy Deep Purple. Nie mówię o dyskografii całej, ale o piosenkach, które po prostu każdy MUSIAŁ kiedyś słyszeć, tak jak każdy (poza Mari :D) słyszał Feela.
No chyba, że ograniczamy interesowanie się muzyką do Łez, Video i Paulli. Jest kilka osób na tym forum o dużej wiedzy jeśli chodzi o muzę i uważają pewne rzeczy za oczywiste - więc musicie brać na nas poprawkę i może czasem nawet zwrócić uwagę na to czym się zachwycamy. Przesłuchanie Stairway To Heaven czy Smoke On The Water zajmie 10 minut, a może przecież się spodobać i poszerzyć zainteresowania muzyczne. Nikt się z nikogo nie nabija przecież. Z Qbiakiem np sobie podrzucamy wszystko co uważamy za ciekawe i często kończy się ostrą krytyką upodobań muzycznych drugiego, ale przynajmniej wiem, że istnieje zespół hmmm np Mostly Autumn. Zresztą zauważcie ilu z Was pierwszy raz usłyszało The Cure dzięki Łzom.
Ja Ciachowi mogę co najwyżej podziękować - tak jak Qbie czy Jesoosowi, za to że im się chce dzielić muzą której słuchają, bo dzięki temu mam kilkadziesiąt godzin dobrej muzy więcej, niż miałbym bez nich.
Amen
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 24 gru 2008, 9:32

EfektMotyla pisze:Super trouper - czytałem gdzieś na forum że to grali, tylko nie pamiętam gdzie :P

grali na koncertach 8-9 lat temu
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 24 gru 2008, 14:56

ciacho pisze:
Ewcia163 pisze:Jeszcze był ten kawałek Metallici (instrumentalny), nazwy nie pamiętam.

"Enter Sandman". No tak, ale jak się słucha Paulli i Video, to nic dziwnego, że się klasyki nie zna :-D

Po pierwsze nie jestem żadną wielką fanką ani Paulli ani Video. Po drugie utwory Metallici są mi znane, jedynie nie pamiętam po prostu ich nazw. Chyba nie to jest najważniejsze.
gg: 1604953
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 24 gru 2008, 16:39

adir pisze:No tak, bo przecież nie znać czegoś, co słucha ciacho to grzech. Amen

mar-r pisze:Nie grzech, tylko mi się wydaje, że jak ktoś się już interesuje muzyką rockową to wstyd nie znać Hendrixa, Led Zeppelin czy Deep Purple. Nie mówię o dyskografii całej, ale o piosenkach, które po prostu każdy MUSIAŁ kiedyś słyszeć, tak jak każdy (poza Mari :D) słyszał Feela.
No chyba, że ograniczamy interesowanie się muzyką do Łez, Video i Paulli. Jest kilka osób na tym forum o dużej wiedzy jeśli chodzi o muzę i uważają pewne rzeczy za oczywiste - więc musicie brać na nas poprawkę i może czasem nawet zwrócić uwagę na to czym się zachwycamy. Przesłuchanie Stairway To Heaven czy Smoke On The Water zajmie 10 minut, a może przecież się spodobać i poszerzyć zainteresowania muzyczne. Nikt się z nikogo nie nabija przecież. Z Qbiakiem np sobie podrzucamy wszystko co uważamy za ciekawe i często kończy się ostrą krytyką upodobań muzycznych drugiego, ale przynajmniej wiem, że istnieje zespół hmmm np Mostly Autumn. Zresztą zauważcie ilu z Was pierwszy raz usłyszało The Cure dzięki Łzom.
Ja Ciachowi mogę co najwyżej podziękować - tak jak Qbie czy Jesoosowi, za to że im się chce dzielić muzą której słuchają, bo dzięki temu mam kilkadziesiąt godzin dobrej muzy więcej, niż miałbym bez nich.
Amen

I dzięki temu nie musze pisać drugi raz tego samego :) Dzięki Brat. Amen.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 25 gru 2008, 16:00

ciacho pisze:Kasia, ale "Sandmana" poznaje się po pierwszych dźwiękach. Nie znać "Sandmana" to jakby nie znać "Schodów do nieba" Zeppelinów.

Jak zwykle przesadzasz....po raz któryś z kolei już. To już się nudne robi.

"Taniec pingwina na szkle" - choć wykonywany tylko na specjalne nagranie "Muzyka łączy pokolenia", to i tak najlepszy ich cover moim zdaniem.

Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 25 gru 2008, 16:37

Mój ulubiony cover to: "Ironic", "Boys don't cry" oraz "Last Christmas". Najmniej podoba mi się "Władza", uważam że jest bardzo podobna do oryginału. Fajnie jakby Łzy kiedyś zagrały pełną wersję "Nie będe Julią", jestem też ciekawy "Super trouper" :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 25 gru 2008, 18:42

Mój ulubiony cover Łez to wykonanie Adiego "To ja narciarz się nazywam" któren to utwór śpiewał szusując po dyskotece w Bydgoszczy i wrzucając dziewczynom lód w staniki. Amen
Podobno są granice głupoty - to nieprawda

Wróć do „Łzy”