Anastazja

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 lis 2002, 4:39

kathleen_kelly and Adas prosze sobie łapki podac-ma byc zgoda!!!Ale nie zawsze na teamt pogladow-w tym to kazdy sie rozni
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 11 lis 2002, 5:38

Ale ja sie na nikogo nie gniewam :shock: Za stary chyba jestem na branie do siebie tekstów, nawet jesli mi wyglądają na złosliwe :twisted: Zwrócilem tylko uwagę, że jak na moj gust to zabrzmialo zlosliwie, ale coz, podobno moje slowa tez brzmia zlosliwie, wiec trudno. W kazdym razie obrazac sie z takich powodów nie mam zamiaru:)
Awatar użytkownika
Arekkk20
Kontaktowanie:

Postautor: Arekkk20 » 11 lis 2002, 8:15

Ten temat to maslo maslane, caly czas kerci sie w kolko.Kathleen, caly czas z tym samym uporez ze to Bog winien i to samo Justysia, a inni, zreszta tak jak i ja uwazam co innego. Tutaj chyba juz wszystkie argumenty zostaly wylozone po obu stronach i musze powiedziec ze kompletnie z tego nic niewynika :?
Wysune wiec nastepujace stwierdzenie, ze to niczyja wina.Taki sie juz urodzil i to co ktos teraz uwaza to sprawa wzgledna i kazdy moze ja widziec inaczej
Narcyz sobie jestem:)).................żartowałem;))
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 11 lis 2002, 16:50

Ahh ... niczyja ... czyli rzeczy się dzieję tak sobie - bez powodu, bez ingerencji jakiejkolwiek siły, wyższej czy niższej ... po prostu się dzieją ... czyli krótko mówiąc - to nie jest ŚWIAT tylko jeden wielki chaos ... Adasiu - to nie było złośliwe ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 lis 2002, 17:32

oczywiscie ze jest to czyjas wina... tylko kazdy uwaza ze kogos innego, tudziez czegos innego :roll:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 12 lis 2002, 22:58

ja to już wogóle pogubiłam się w tym temacie a on wogóle jest bez sensu(pokręcony) inny niż na początku.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Arekkk20
Kontaktowanie:

Postautor: Arekkk20 » 13 lis 2002, 2:53

Kathleen, czy Ty naprawde tak bardzo mnie nielubisz ze negujesz kazde moje slowo?? :( niewiem co ja Ci zrobilem, no ale widac cos napewno.Ja mowie co uwazam, ...............
Narcyz sobie jestem:)).................żartowałem;))
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 lis 2002, 3:19

Nie będę zakładac nowego tematu żeby nie zasmiecac forum.A więc:wie ktos skąd można ściągnąć loga i dzwonki ŁEZ na komórke?

A tak poza tym to nadal nie wiem jak umarła Anastazja.I chyba prędko się nie dowiem.

I moze ktos wie dlaczego ja jestem na forum zaznaczona bialymi literkami a niktorzy szarymi?
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 13 lis 2002, 3:45

Cień Anioła zapytała:
wie ktos skąd można ściągnąć loga i dzwonki ŁEZ na komórke?

http://nowedzwonki.plusgsm.pl/
pod kaategorią polski pop
......a swoją drogą nie oprę się pokusie żby zwrócić uwagę na to, że już temat taki na forum jest więc adres tam byś właśnie znalazła.... :) ŁEZKI W DZWONKACH PLSU GSM.....tak brzmi topic :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 13 lis 2002, 3:57

Arek ... robię to samo co Ty ... nie chodzi o to, że neguję każde Twoje słowo, tylko RÓWNIEŻ wyrażam swoje zdanie, które nie jest po prostu takie samo jak Twoje ... i tylko tyle ... Ludzie - co z Wami ? :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 lis 2002, 4:25

jesli ktos ma inne zdanie, to nie znaczy ze najezdza na druga osobe.... chyba :roll:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 13 lis 2002, 20:44

No pewnie, ze nie.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 14 lis 2002, 3:04

Mam do was pytanko.Tzn do tych którzy pisali posty na temat wiary w tym temacie.Moge wasze niektre komentarze zamiescic u siebie na blogu? http://anastazja-jestem.blog.pl
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 14 lis 2002, 3:08

Jezeli chesz cytowac cos mojego to bierz ile chcesz.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 14 lis 2002, 3:11

......a swoją drogą nie oprę się pokusie żby zwrócić uwagę na to, że już temat taki na forum jest więc adres tam byś właśnie znalazła.... :) ŁEZKI W DZWONKACH PLSU GSM.....tak brzmi topic :wink:[/quote]
niestety ja nie widzilam tego tematu bo pisze na forum dopiero od listopada i jeszczed dokladnie nie zdazylam przejzyec ale wszystko przedmna

Wróć do „Łzy”