Anastazja

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 23 lis 2002, 19:12

Jestem pewny ze katecheta lub ksiadz na pytanie o początek Boga odpowiedzial by ze to jest sprawa naszej wiary i Bog był jest i bedzie.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 lis 2002, 19:21

dokładnie
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 23 lis 2002, 21:20

dla mnie Bóg to jeden wielki absurd
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 lis 2002, 4:53

Ghrave czy Crowley pisze książki o magii?Bo widziałam taką książkę chyba jego autorstwa
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 24 lis 2002, 5:25

Justysia pisze:hehehe tak, to najzabawniejsze w całej wierze chrzescijanskiej.... podobo Bóg istenieje "od zawsze". dla mnie to najwiekszy absurd jaki moze byc... wszystko ma swoj poczatek - Bóg tez jakos musiał powstac.... nie ma czegos takiego jak "był od zawsze"... nie... zastanowcie sie nad tym...... to wrecz głupie...
a Szatan..... hmmmm...... to nie jest ANioł wypedzony przez Boga?

Justysia, Twoje wyśmiewanie świadczy najbardziej o Tobie.
Przecież Ty nie musisz wierzyć, i jak ciągle powtarzasz - nie wierzysz.
To jest Twoja sprawa, ja się z Ciebie nie śmieję, nie wyśmiewam tego w co Ty wierzysz lub nie wierzysz.

Naśmiewasz się z wiary chrześcijanskiej - czyli z wiary innych ludzi - a tym samym nasmiewasz sie z tych ludzi, bo oni w Boga wierzą. Naśmiewasz się więc także ze mnie, bo ja wierzę w Boga.
I to Twoje wyśmiewanie jest żałosne.
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 24 lis 2002, 7:07

Mnie się nie wydaje, że Justysia się z kogokolwiek wyśmiewa ... po prostu wyraża swoje zdanie ... ale nie pisze " Hihihi ... wierzysz w Boga ????? No nie żartuj ... nie bądź frajerem ... tożto jedna wielka bujda, a wierząc w to robisz z siebie naiwniaka ... Hahaha ... wierzysz w Boga ... no nie wytrzymam ... " ... Do wyrażania swojej opini każdy ma prawo ... a ja tam nie zauważyłam nic co by wyśmiewało każdego potencjalnego chrześcijanina ....
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 lis 2002, 18:47

Adasiu, mysle ze źle mnie zrozumiałes. nie wysmiewam sie z tej wiary, ani z ludzi ktorzy w nia wierza.

to najzabawniejsze w całej wierze chrzescijanskiej

w tym momencie, chodziło mi o to, ze zabawne jest stwierdzenie ze cos jest od zawsze. nie wysmiewa to wiary chrzescijanskiej. przeciez wszystko kiedys musiało powstac - Bog w tym wypadku tez. wiec jak moze byc od zawsze??

i Ghrave kiedys tak ładnie mi powiedział: ze Bóg dla Niego jest nie prawdziwy... bo ludzie Go stwarzaja takim, jakim chca zeby był...
a ja sie z tym zgadzam... czy to tez jest wysmiewanie wiary chrzescijanskiej?
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 lis 2002, 21:46

wcale nie jest to wyśmiewanie tej wiary. to jest poprostu wyrażanie swojej opini na ten temat. w pewnym sensie Twoja opinia jest prawdziwa, bo Bóg tez musiał jakoś powstać, ale nikt nie wie jak. i chyba raczej siem nie dowie pozostaje własna wyobraźnia
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 lis 2002, 3:54

Mi dzisiaj sisotra od religii robila wyzuty czemu sie nie modle gdy cala klasa to robi.Calą lekcje byly do mnie o to aluzje itp.Przeciez to jakies glupie.Chodze na religie bo musze a nie z wlasnej woli.A z reszta po co ja tu to pisze :?
marigell

Postautor: marigell » 26 lis 2002, 14:31

Musisz chodzić na religie?? Mi się wydaje, że religia nie jest obowiązkowa w szkole więc nie musisz na nią chodzić :roll:
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 26 lis 2002, 14:34

Paula_Jestem pisze:wcale nie jest to wyśmiewanie tej wiary. to jest poprostu wyrażanie swojej opini na ten temat. w pewnym sensie Twoja opinia jest prawdziwa, bo Bóg tez musiał jakoś powstać, ale nikt nie wie jak. i chyba raczej siem nie dowie pozostaje własna wyobraźnia

Nie własna wyobraźnie tylko właśnie wiara.
Tak to można by było wszystko negować jak co powstało bo skoro ktoś nie wierzy w Boga itp to może mi wyjaśnicie skąd się wzieła Ziemia? i cały wszechświat?
Obrazek
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 26 lis 2002, 16:27

Nie jest to wysmiewanie?

A co powiecie o tekscie w stylu: "wiesz, nie przeszkadza mi twoja obecnosc, ale lepiej by bylo jakby cie tu nie bylo" ?
Adam
gg 1412220
marigell

Postautor: marigell » 26 lis 2002, 16:37

To chyba nie jest wyśmiewanie, raczej niechęć w stosunku do drugiej osoby i to zależy jeszcze z jakiego powodu ktoś nie chce przebywać w towarzystwie drugiej osoby a powody mogą być różne ... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 26 lis 2002, 17:02

Mysle, ze macie racje co do Boga...ludzie wierzacy sa zazwyczaj szczesliwi.
Uwazam, ze jesli nawet Bog istnieje to jest zly! Naprzyklad ja-urodzilam sei chora moi rodzice zwiedzili pol Polski bo nawet mnie nikt do szpitala nie chcial przyjac:(. Teraz niby sobie dobrze radze, ale nigdy nie bede mogla biegac skakac normalnie chodzic...wiec dlaczego mam wierzyc? To absurt ja nigdy nie skrzywdzilabym tak osoby, ktora kocham...
witch
marigell

Postautor: marigell » 26 lis 2002, 17:19

lukrecja_15 pisze:Mysle, ze macie racje co do Boga

kogo masz na myśle, że ma racje co do Boga??

lukrecja_15 pisze:...ludzie wierzacy sa zazwyczaj szczesliwi.
Uwazam, ze jesli nawet Bog istnieje to jest zly!

:?: Jakoś nie moge tego zrozumieć.
Obrazek

Wróć do „Łzy”