Anastazja

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 20 gru 2002, 5:46

Ostatnio byłam w Kościele na roratach dla dzieci(ok 7-10lat).Tak se siedzialm i patrze ze ksiadz zaczyna z tacą chodzić.(Nie)stety za duzo nie uzbierał.Jak mozna wyciągać pienadze od takich dzieci-czy Kościół w ogóle godności nie ma?
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 gru 2002, 16:23

sama widzisz..
Awatar użytkownika
katrin
Kontaktowanie:

KOŚCIÓŁ

Postautor: katrin » 20 gru 2002, 16:55

Kiedy siedziałyśmy w kosciele w tamten dzień też sie nad tym zastanawiałam, ale na pytanie skąd koscioł mA TYLE forsy aż mnie przeraża, Pamietam jak kiedys moj brat zapytal sie siostry ktora nas uczyła( to słówko w żadnym wypaku tu nie pasuje ale jakies trzeba dać) religii dlaczego księża jeżdzą takimi fajnymi autkami:-/ w sumie to jest problem do rozmyslania bo jak trzeba zrobic remont w kosciele bo dach przecieka to prosi sie o to staruszkow ktore cale swoje emerytury daja kosciołowi a sami jeżdzą samochodami na które rzadko kogo stac... :idea: i proszenie tych małych dzieci o forse to według mnie(i chyba nie tylko) jest wielka przesadą, bo taki dzieciak moze iśc sobie kupic zupe w proszku i zjeść w domu żeby sie rozgrzac a nie wydac to na kościół, osobiscie za dziecmi nie przeepadam ale dzis mi sie sniło ze miałam takie maleństwo i je zgubiłam...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 gru 2002, 17:04

można by długo dyskutować na temat pieniędzy.. najwięcej to oni biora od ludzi.. ech..
a dzieci - wspólczuje snu.. ja kiedyś też nie lubiłam dzieci.. ale ostatnio wziełam na ręce taki maleństwo i kiedy przytuliłam je do twarzy to aż się rozpłakałam.. przecież taki dzieciaczek jest całkowicie bezbronny..
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 gru 2002, 17:24

Małe dzieci są fajne. Na maksa są smieszne.
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 20 gru 2002, 19:50

Moze tzn. nie moze ale na pewno dzieci sa fajniutkie i cytuje "na maksa sa smieszne" ale nie jest smieszne jak takie malenstwa nie maja co jesc, albo gdzie mieszkac, albo jakas psychiczna matka zostawila je na smietniku albo je zabila bo sie upila albo jeszcze co innego (mozna by tu wymienic 100000 innych przykladow). Tyle sie slyszy roznych strasznych histori z udzialem czlkiem nie winnych dzieciaczkow, a najgorsze w tym wszystkim jes to ze nie mozna w zaden sposob im pomuc .

P.S. Zachecam na strone pajacyka ( www.pajacyk.pl ). Jak sie kliknie na brzuszek to 5 grosiczkow idzie na obiadki dla dzieci. Mysle ze znacie ta sztuczke ale to informacja dla tych ktozy nie znaja ;P

To taka reklama ale mam nadzieje ze wybaczycie ;P
Awatar użytkownika
Olcia

ŁZY

Postautor: Olcia » 20 gru 2002, 23:13

ja jak narazie to byłam na wszystkich roratach tylko nie wiem czy jutro pujde bo jestem chora :wink:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 gru 2002, 23:31

Sie nie smiejce, ale co to są roroaty?? :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 gru 2002, 23:45

ja się wczoraj dowiedziałam co to są roraty ;) tam chyba chodzi się z jakimiś lampkami albo coś takiego ;) chyba :D
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 gru 2002, 23:49

hehe, aha wiec to nie dla mnie :wink:
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 21 gru 2002, 0:34

Ostatnio ogldałam problam "Kochaj mnie" i musze powiedziec, ze caly czas wyłam przy nim. Straszne jak male dzieci sa zostawiane w domu dziecka. W tym programi bylo 2 chlopcaw ktorzy od malego przebywali w domu dziecka. Ale zmierzam do tego co odpowiedzieli na pytanie czy chcieli by miec "nowa rodzine". To mnie poruszylo bajbardziej. Jeden z nich powiedzial ze tak i pomagal by mamie myc gary, gotowac, myc podlogi, itd. Jush na wstepie chcial "wykupic" milosc kobiety ktora z nim rozmawiala. Sadze ze to jest najgorsze!
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 21 gru 2002, 0:42

takie dzieci wiele by dały by mieć normalny dom
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 gru 2002, 17:49

jeśli chodzi o roraty to wstyd siem przyznać ale nie byłam ani razu. a co do tych dzieci to szkoda mi ich. i jak na nie patrze to płakać mi siem chce i myślę sobie że przygarnęłabym je wszystkie. takie kochane maleństwa nic niewinne a tak cierpią. a najgorzej jak siem słyszy i widzi w TV że matka wyrzuciła swoje dziecko po porodze do kosza na śmieci. taki człowiek to bezserca, ja rozumiem że ona niema pieniędzy żeby go wychować ale nie rozumiem tego że wyrzyca na śmietkik jak niepotrzebny przedmiot, przeciez mogłaby oddać do adopcji. NIEKTÓRZY LUDZIE SĄ BEZSERCA!!!pogardzam takimi.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 gru 2002, 17:51

Dla mnie wyrzuce nie dziecka an smieci jest prawie rownozedne z morderstwem poniewaz takie dziecko nie ma duzych szna sna przezycie, i musi liczyc na łud szczescia zze jes ktos znajdize. Tak wiec dla takich wyrodnich matek najwyzszy rodzaj kary powinien byc.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 gru 2002, 17:56

dokładnie. powinni dawać takim "matką" najwyższe kary jakie są/ ja nie przyjmuje do wiadomości tego że ona siem usprawiedliwia że niemiała z czego wychować. sranie w banie. są jeszcze troche przyjemniejsze niż śmietnik pomieszczenia :"Dom Dziecka"
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”