Ania - i jej oczy.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Ania - i jej oczy.

Postautor: Simon_W_K » 01 lis 2002, 15:56

Witajcie panie i panowie w nowym temacie, który mam nadzieję, że będzie przez was oblegany ze wszystkich stron. Chodzi w nim o oczy Ani. Otóż pewna osoba swierdziła, że Ania ma teraz inne oczy niż kiedyś. Nie ma już w nich takiego blasku. Ja się pod tym podpisuję czterema łapami:-P a Wy?
Chętnie popolemizuję:-)))))))
Bezsilność pojawia się najczęściej. Wiem, że mnie okradają, wysysają moje soki i wykorzystują. Mała część chorego systemu. Wymienialna, w każdej chwili do zastąpienia przez nowy model. Posłuszny, oddany, przekupny i służalny.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 01 lis 2002, 16:04

W moim odczuciu blask oczu Ani sie zmienił. Jest inny. Ale ani lepszy ani gorszy po prostu inny. Wydaje mi sie ze jest to zwiazane z zyciem osobistym. Przeciez nie tak dawno temu Ania byla nastolatka a teraz jest juz matką.
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

znowu ja

Postautor: Simon_W_K » 01 lis 2002, 16:52

Moim zdaniem rzeczywiście ma to związek z jej życiem osobistym. Trudno żeby było inaczej. Ale jednak z blaskiem było moim zdaniem jej zdecydowanie lepiej. Teraz wystarczy na nią spojrzeć i robi się smutno.
Bezsilność pojawia się najczęściej. Wiem, że mnie okradają, wysysają moje soki i wykorzystują. Mała część chorego systemu. Wymienialna, w każdej chwili do zastąpienia przez nowy model. Posłuszny, oddany, przekupny i służalny.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 01 lis 2002, 17:01

Ja widzialem Anie przed koncertem i na koncercie i nie wydawalo mi sie aby wyglądała smutno.
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 01 lis 2002, 17:19

OCZY ANII SĄ ZWRÓCONE NA ZIEMIĘ, TU MA WSZYSTKO. KIEDYŚ PATRZYŁA W KSIĘŻYC, DZISIAJ TOBIASZ JEST JEJ ŚWIATŁEM. JEJ OCZY, TO OCZY MATKI - CZASAMI ZATROSKANE, CZASAMI RADOSNE, CZASAMI ... ZOSTAWCIE JEJ OCZY - ONE ŻYJĄ SWOIM WEWNĘTRZNYM ŚWIATŁEM I JAK NIGDY - KOCHAJĄ.
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Droga Agato

Postautor: Simon_W_K » 01 lis 2002, 17:29

Droga Agato. Ja nie mam nic do Ani ani do jej oczu. Chciałem po prostu wiedzieć co Wy wszyscy o tym sądzicie. Mam prawo mówić to co myślę a teraz sobie myślę nad oczami Ani i chciałem zasięgnąć opini fanów Łez.
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 01 lis 2002, 19:36

OJ SAJMON, SAJMON ...
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

:-)

Postautor: Simon_W_K » 01 lis 2002, 21:13

Droga Agato. Ja już taki jestem że jak ię uprę to koniec. No chyba, że...
Awatar użytkownika
Nijenor
Kontaktowanie:

Postautor: Nijenor » 02 lis 2002, 1:20

no wiec przestancie sie klucic. Ania ma ladne oczy. Kazdy ma ladne oczy, kazdy ma w nich blask taki czy inny, ktory sie z biegiem czasu zmienia. z biegiem czasu i wydarzen. nikt nigdy nie bedzie taki sam, jak byl kiedys... i moich wywodow na tyle by bylo...
"When a man... lies he murders some part of the world..."
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Postautor: Simon_W_K » 02 lis 2002, 1:46

Ależ tutaj się nikt nie kłoci, bynajmiej ja nie mam takiego zamiaru. Dzięki za Twoje zdanie. Kurde wiedziałem że ten post wzbudzi kontrowersje ale że aż takie. Książka"psyc......" przynosi efekty i to jakie!!!
(kathleen będzie wiedziała o jaką książkę chodzi:-P)
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 02 lis 2002, 6:19

... PSYCHOLOGIA TŁUMU -?
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 02 lis 2002, 6:20

Może uścislicie o co chodzi z tym blaskiem??
Bo ja nie za bardzo rozumiem. Kiedy miała inny? KTO TAMTEN blask widział, żeby teraz mógł twierdzić, ze "teraz już nie jest taki sam"??

Bo dla mnie to jak na razie puste słowa...

A juz twierdzenia typu "Teraz wystarczy na nią spojrzeć i robi się smutno." - to juz moim zdaniem zdecydowana przesada.
Przyglądam się Ani od co najmniej 4 lat, i nie zauważyłem na tyle dużych róznic "w oczach", żeby je zaraz poddawac dyskusji.

Nie pamiętam, żeby kilka lat temu Ania poza sceną była kiedykolwiek jakaś "wesoła laska", czy z jakimś wesołym błyskiem w oku. Według mnie dzisiaj jest taka sama jak zawsze, zmiany jakie zauważam, wynikają wyłącznie z upływu czasu - i dotyczą one każdego z nas.
Jedyne z czym się tu moge zgodzić, to że "bije z niej" pewna dojrzałość związana z macierzyństwem. Jednak to są również zmiany zupełnie normalne, oczywiste, przewidywalne. Nic zaskakującego, przynajmniej dla mnie.

Acha...może te zmiany "blasku w oczach" to wniosek na podstawie zdjęć sprzed kilku lat? Noooo...jeżeli tak, to mógłbym się rozgadac he he
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Postautor: Simon_W_K » 02 lis 2002, 17:35

Droga Agato. To nie psychologia tłumu. A co do blasku. Jezu ludzie. Ja tylko wyrażam swoje zdanie. Kiedyś Jej oczy aż "świeciły" blaskiem i był on bardzo zauważalny. Teraz moim zdaniem mniej. Może to tylko ja widzę. Trudno widocznie jestem inny. Chociaż wiem że jest osoba, która się ze mną zgadza. W końcu Ona to sama wymyśliła.
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 02 lis 2002, 19:51

OJ SAJMON, SAJMON
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Postautor: Simon_W_K » 02 lis 2002, 20:00

Czemu się czepiacie tego że ktoś ma własne zdanie? Ludzie czy wy jesteście z tej planety? Tutaj istnieje takie prawo że każdy może mówić to co chce ale nie obrażać tym innym. Ja nie uważam żebym kogoś obraził. No ale jak już pisałem na górze chętnie popolemizuję.

Wróć do „Łzy”