Ania - i jej oczy.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 02 lis 2002, 20:11

Oj Sajmon, Sajmon... Jak na razie nie widzę polemiki z Twojej strony...
Powtarzasz sie... co jak na razie dla mnie oznacza, że tylko bezpodstawnie podpuszczasz ludzi do daremnego strzępienia jęz....to znaczy: palców na klawiaturze;)

I jak na razie z tego co widzę Simonie, Ty sam najbardziej na tym topiku się emocjonujesz...czyzbyś nie przyznawał innym prawa do nie zgadzania się z Tobą? Ja liczę na konstruktywną polemikę, a nie jakieś bezpodstawne (przynajmniej na razie) sugestie powtarzane z uporem maniaka...
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 02 lis 2002, 22:17

Witajcie.
Tak sobie serwuję po naszej stronie i widzę, że dziwny temat tu mamy. Rzeczywiście Simonie każdzy ma prawo do własnego zdania, ale jako osoba która bardzo dobrze zna Anię powiem tak; racja, że każdy zmienia się co jakiś czas ale u Ani ta zmiana wyszła na plus. Nabrała więcej pewności siebie, jest bardziej otwarta dla ludzi a już napewno jej oczy nie straciły blasku. Aż dziwię się, że nie wtrącił(a) tu nosa Rosz i jej nie skrytykował(a).
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

:-)

Postautor: Simon_W_K » 02 lis 2002, 22:41

Ale fajnie. Wiedziałem że po mnie będziecie jeździli:-P Ja wiem jedno. Moim zdaniem blask się zmienił i już. Chciałem poznać wasze zdanie. Byłem na 99% pewny że się ze mną nie zgodzicie. Po prostu przekonałem się że widzę różne rzeczy:-P Dzięki za wasze opinie. Bardzo je szanuję i z niektórymi się zgadzam. Potem napiszę z którymi, teraz nie mam czasu. Śpieszę się. Dzięki wam @LL
Bezsilność pojawia się najczęściej. Wiem, że mnie okradają, wysysają moje soki i wykorzystują. Mała część chorego systemu. Wymienialna, w każdej chwili do zastąpienia przez nowy model. Posłuszny, oddany, przekupny i służalny.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 02 lis 2002, 23:00

No i Simon nadal nic nowego, ciagle to samo... A ja naiwnie czekam na konkrety - skąd te obserwacje?
Simon pewnie się wielce zdziwi, że ktoś nie traktuje go poważnie?
Awatar użytkownika
Nijenor
Kontaktowanie:

Postautor: Nijenor » 03 lis 2002, 0:01

a moze to byla "psychoza tlumu"? :P ironia oczywiscie :) a tak wracajac do tematu to kazdy z nas jest inny, kazdy ma inne zdanie na ten temat, kazdy widzi wszystko inaczej, kazdy sie zmienia, kazdy dorosleje... wiec jest oczywistym, ze dla niektorych blask w oczach sie zmiania, dla niektorych nie :) i koniec na ten temat ...
"When a man... lies he murders some part of the world..."
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Postautor: Simon_W_K » 03 lis 2002, 0:56

Nijenior dobrze powiedziane. Adam zapraszam na g-g(13377991) tam się dowiesz więcej). Aha psychoza tłumu to też nie jest. Zgadujcie dalej. jak już mówiłem tylko jedna osoba zna odpowiedź(oprócz mnie). Jestem przekonany że osoba ta prędzej czy później jeszcze coś tutaj napisze.
Bezsilność pojawia się najczęściej. Wiem, że mnie okradają, wysysają moje soki i wykorzystują. Mała część chorego systemu. Wymienialna, w każdej chwili do zastąpienia przez nowy model. Posłuszny, oddany, przekupny i służalny.
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Postautor: Simon_W_K » 03 lis 2002, 3:06

Mam nadzieję Adam że teraz już wszystko rozumiesz:-) Dzięki za rozmowę.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 03 lis 2002, 3:33

To jeszcze ja coś dodam w tym temacie. Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia dotyczące Ani to nie rozumiem za bardzo co znaczy "blask w oczach".
Ostatnimi czasy widziałam Anię po raz któryś raz na koncercie i zwracałam uwagę na wyraz twarzy podczas wykonywania niektórych utworów (teraz po tylu koncertach w których miałam okazję uczestniczyć zwracam uwagę na takie właśnie sprawy..jak twarz, uśmiech, reakcja na ludzi....już mniej patrzę na same wykonanie utworu od strony muzycznej)...i muszę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że nie zgadzam się z simonem....ale daleka jestem od cyt:jeżdżenia po Tobie :) ). Widziałam Anię w takich utworach jak "Czy to grzech", czy "Słońce". Jak widziałam z jakim zaangażowaniem wykonywała ten utwór to poczułam, że Ona te słowa przeżywa za kazdym razem tak silnie, że czasem wydaje mi się że popłyną jej łzy po twarzy śpiewając poszczególne wersy.....przy słońcu podobnie jest zaangażowana i nie robi nic a nic mechanicznie znaczy bez emocji bez uczucia i bez tego "przysłowiowego blasku".

Co innego gdy wykonuje JJJ to w jej oczach pojawia się iskierka radości (co nie zmienia faktu, że to nie brak blasku), a na twarzy widać uśmiech.

Jeśli chodzi o to, że Ania ma inny wyraz twarzy czy inne spojrzenia dostrzegasz w Niej to jestem zdania, że jeśli tak jest to tylko dlatego, że jak my wszyscy z dnia na dzień na skutek tego wszystkiego co nas otacza, tego co się dzieje, tego co nam przynoszą kolejne dni robimy się coraz smutniejsi, coraz więcej mamy obaw, coraz częściej się boimy.......to chyba dotyczy nas wszystkich jako społeczeństwa.....do którego się też Ania .....zalicza......zwłaszcza odkąd jest matką martwi się nie tylko o siebie......

I jeszcze jedno.....byłam ostatnio jak wiecie na próbie i Ania śpiewa dokładnie tak samo jak na koncercie....czyli z takim samym uczuciem i zaangażowaniem w tekst czy muzykę....
Sylwia
Awatar użytkownika
Simon_W_K
Kontaktowanie:

Postautor: Simon_W_K » 03 lis 2002, 3:42

Dziękuję Sylwia. Nie powiem to było bardzo interesujące. Czekam na dalsze wypowiedzi. Również te zgadzające się ze mną:-P Dzięki wam-prawdziwym fanom.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 03 lis 2002, 8:04

Mrok ...
i życie szare ...
To wciąż i wciąż ...
Było światło ... świeciło w tym tunelu mrocznym,
... życiem nazwanym ...
Lecz ... zgasło ...
gdzie podziało się - nie wiem ...
I strach ... i lęk ... przed nieznanym ...
... przed tym, że przyjadzie czas, że nadziei
w niczych oczach nie będzie ...
I te oczy ... tak ważne ... istotne ...
... zgasły ... blask w nich nie gości już ...
I co teraz ? Co robić ?
W co wierzyć ? Kim jestem ? Kim będę ?
... bez blasku ... który rozjaśniał drogę ... do ...
nie wiem do czego - do czegoś ważnego ...
Gdzie teraz iśc ... dokąd ?
Wszędzie ciemność ...
... i świt szary - początek szarej nocy - budzi się ...
Ukrywa światłość, która ratuje marne istnienie ...
Marzenia ... nadzieje zgasły - co robić ? co robić ...
Lecz wciąż kocham ... na zawsze ...
z nadzieją ... że Ich blask zapłonie i już nie zgaśnie :-*
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 lis 2002, 20:59

a moje zdanie jest takie: Czy w Twoich oczach blask się nie zmienił?? Każdy się zmienia i Ania też ma takie prawo
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Nijenor
Kontaktowanie:

Postautor: Nijenor » 03 lis 2002, 23:28

Adam, nie powiedzialabym, zeby to bylo pedagogiczne :PPPPPP mala ironia z mojej strony :DDDD
"When a man... lies he murders some part of the world..."
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 04 lis 2002, 2:41

Jakoś mi się nie wydaje, żeby to była przyczyna ... bo jeśli mogę być szczera, to w oczach Adama TAKIEGO blasku nigdy nie widziałam ... no chyba, że nie zauważyłam ... jeśli tak, to przepraszam ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 lis 2002, 2:56

Jakoś mi się nie wydaje, żeby to była przyczyna ... bo jeśli mogę być szczera, to w oczach Adama TAKIEGO blasku nigdy nie widziałam ... no chyba, że nie zauważyłam ... jeśli tak, to przepraszam ...

kathleen to był tylko zart ze strony Adama... :roll:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 04 lis 2002, 3:04

Wiem przecież :D A ja tylko mówię, co myślę na ten temat :D

Wróć do „Łzy”