CHAT na www.lzy.pl / przeniesiony na ffclzy.pl

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 lip 2003, 16:05

Martusia pisze:To prawda częściej siedzę na komputerze niż Adrian ponieważ niesamowicie mnie to wciągło, w pewien sposób staram się nadrabiać czas za niego. A on mi kazał się tak nie spouchwalać bo bedziecie chcieli żebym cześciej jeździła z nim na koncerty (hahaha), ale co ja mam zrobić jak mi się tu niesamowicie podoba!!!!!!!!!! :D :D :D

heheh cieszymy sie że Ci się podoba... My będzimy napewno Adriana męczyć żebyś jezdziła na koncerty więc się nie martw... ;) hehe... Do zobaczenia na czacie i na żywo...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 04 sie 2003, 19:10

Apel do Zespołu... wpadajcie częsciej na chata, będzie nam miło ;-)
Prosze , proszę proszę, proszę... a może lepiej PROSIMY, PROSIMY, PROSIMY.. hehe... pozdrowionka sylwia;-)
Ostatnio zmieniony 04 sie 2003, 23:11 przez Sylwia;-), łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 04 sie 2003, 21:27

Teraz czat troszkę odżył. Coraz więcej ludzi jest na nim. Fajnie mnie się to podoba nawet bardzo. Dołąćzam się do apelu żeby zespół częściej odwiedzał czata
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 sie 2003, 22:26

ciekawe tylko czy ten apel zostanie wysłuchany
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 04 sie 2003, 22:41

Sylwia;-) pisze:Apel do Zespołu... wpadajcie częsciej na chata, będzie nam miło ;-)

A ja się dołączam i ładnie zespół proszę... :lol:
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 04 sie 2003, 23:16

Hej, to ponownie ja! Widzę, że mój apelsię jakos przypadł Wam do gustu... :D buziaki sylwia;-)
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 05 sie 2003, 13:20

Wchodzę na czata jak tylko mam wolny czas (chyba, że chodzi wam o konkretną osobę z zespołu), a powinniście zrozumieć że teraz mamy naprawdę napięty plan. W każdym razie ja staram się przynajmniej raz w tygodniu was odwiedzać.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 05 sie 2003, 14:06

Adrian my wiemy, że ciągle jesteście zajęci... ale fani też są ważni :P i my zawsze na Was czekamy na czacie :P i serdecznie dziękujemy za to, że odwiedzacie nas na czacie, że piszecie na forum, rzadko, ale ważne, że piszecie... bardzo Wam za to dziękujemy... mówię tu już o całym zespole... :) Myślę, że forumowicze się ze mną zgodzą :))
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 05 sie 2003, 16:26

Adrian-LZY pisze:Wchodzę na czata jak tylko mam wolny czas (chyba, że chodzi wam o konkretną osobę z zespołu), a powinniście zrozumieć że teraz mamy naprawdę napięty plan. W każdym razie ja staram się przynajmniej raz w tygodniu was odwiedzać.

FAKT. CO TYDZIEŃ W INNYM MIEJSCU POLSKI (OD 2 MIESIECY :!: ) TO RZECZYWIŚCIE MOŻE CZŁOWIEKA WYKOŃCZYĆ. ALE Z TEGO CO WIDZĘ TO DAJECIE SOBIE ŚWIETNIE Z TYM RADĘ. PODZIWIAM WAS SZCZERZE MÓWIĄC. NIEBOLĄ CIĘ JESZCZE PALCE OD KLAWISZY :?: :wink:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 05 sie 2003, 17:45

Hej, Adrian-Łzy pewnie, że mamy konkretne osoby na mysli, czyli: Ciebie, Arka, Rafała, Dawida, Ankę, Adama... (może byc też Karina- bo jakby nie było tez jest w zespole, może w innym charakterze ale jest :lol: ).Hehe, nie no żartuję, ale cieszę się, że Ty jesteś najczęściej (tak zauważyłam, z tego powodu dzięki!!), Rozumiemy, że macie zapełnione kalendarze od poczatku do końca, ale skoro Tobie udaje się jakoś prześliznąć to chyba innym też :) Pozdrowionka dla zespołu i forumowiczów sylwia;-)
Awatar użytkownika
mSonic

Postautor: mSonic » 05 sie 2003, 19:33

Od kilku dni jestem częstym gościem na stronie ŁEZ a w szczególności na czacie.
Bardzo bym się cieszył, gdyby było tam jak najwięcej osób, no i oczywiście członkowie zespołu - w całym składzie ! (jeśli czas im pozwoli na to)

Choć przyznam się szczerze, że zapraszam szczególnie JEDNĄ OSOBĘ, co jednak nie zmienia faktu, że z ogromną przyjemnością porozmawiam z każdym i na każdy temat :D
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 06 sie 2003, 21:22

Martusia pisze:To prawda częściej siedzę na komputerze niż Adrian ponieważ niesamowicie mnie to wciągło, w pewien sposób staram się nadrabiać czas za niego. A on mi kazał się tak nie spouchwalać bo bedziecie chcieli żebym cześciej jeździła z nim na koncerty (hahaha), ale co ja mam zrobić jak mi się tu niesamowicie podoba!!!!!!!!!! :D :D :D

HMMM..CZY MY JESTEŚMY AŻ TACY STRASZNI, ŻE ZBRANIA SIĘ DŁUŻSZEGO Z NAMI PRZEBYWANIA :?: ... A MOŻE JA O CZYMS NIEWIEM...
NIEEE, FFC JEST WSPANIAŁE :!: :!: :!: MOŻNA SIĘ Z NAMI SPOUCHWALAĆ DO WOLI :!: :D :!:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 07 sie 2003, 23:16

Niech na czat wchodzi cały zespół. Bardzo mnie cieszy jak trafię na kogoś z zespołu.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 sie 2003, 23:22

coraz częściej tez można trafić na kogoś kto sie podszywa...
UWAŻAJCIE WIĘC Z KIM GADACIE!
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 08 sie 2003, 0:42

Hej Paula_Jestem masz rację, ostatnio jest sporo takich delikwentów co podają się za nasze Łezki.... :evil: .... sylwia;-)

Wróć do „Łzy”