CHAT na www.lzy.pl / przeniesiony na ffclzy.pl

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Oliwka1
Kontaktowanie:

Postautor: Oliwka1 » 27 wrz 2004, 19:21

Hej i znowu wróciłam do was. Ja szczerze też jestem za starym czatem który juz na szczescie przywroocono :D
"...Moje serce wciąż bije tylko dla ciebie
Moje usta wciąż pragną dotykać twych ust
Moje ciało pamięta wciąż dotyk twych rąk
W moich uszach twe słowa wciąż jeszcze brzmią..."
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 01 paź 2004, 11:22

tez mi sie podoba tylko zeby jeszcze wrzucili troche fotek :)
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 15 lut 2005, 3:02

Ale dziś pokazaliście !!!!!!!!!! To był rekord świata. Jesteście genialni.Duuuży respect. Powaliliście mnie.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 15 lut 2005, 8:50

Wczoraj na chacie bylo bardzo fajnie;) thx Wam za ten mile spędzony wieczór:) :D
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 15 lut 2005, 17:02

Nie ma jak to posiedzieć sobie na chacie przy muzyce [i pozdrowieniach :twisted: ] Radia Play Net ;)

Może dziś powtórka? ;) :P
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 15 lut 2005, 17:20

Było naprawdę fantastycznie :mrgreen: Szkoda, że musiałam iśc tak szybko :evil:

Belitka pisze:Może dziś powtórka? ;) :P

Tak! Ja chcę powtórkę z rozrywki!! :twisted: Tylko tak troszkę wcześniej niż o 20 :>
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 18 lut 2005, 22:56

W związku z dzisiejszym zajściem na czacie, gdzie dwie tchórzliwe panny ukrywające się pod bezsensownymi nickami (które i tak się nie przyznają, bo potrafią tylko anonimowo zniżyć się poniżej poziomu bycia czymś co przypomina człowieka) ubliżały osobie z FFC (same przyznając że zostały do niego przyjęte - pewnie przez pomyłkę), oświadczam że takich osób nie chce mi się nawet tolerować w moim otoczeniu. Dalszą konsekwencją tej gówniarskiej zabawy będą decyzje opisane w temacie "Nowy zarząd". THX.
Jednocześnie proszę po raz kolejny o przyznanie moderatorów czata, bo to co dziś widziałem nie było nawet chamskie - to było żałosne do bólu.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2005, 23:21 przez mar-r, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 18 lut 2005, 23:00

mar-r pisze:W związku z dzisiejszym zajściem na czacie, gdzie dwie tchórzliwe panny ukrywające się pod bezsensownymi nickami (które i tak się nie przyznają, bo potrafią tylko anonimowo zniżyć się poniżej poziomu bycia czymś co przypomina człowieka) ubliżały osobie z FFC (same przyznając że zostały do niego przyjęte - pewnie przez pomyłkę), oświadczam że takich osób nie chce mi się nawet tolerować w moim otoczeniu. Dalszą konsekwencją tej gówniarskiej zabawy będą decyzje opisane w temacie "Zarząd FFC". THX.

a ja sobie nie życzę aby robiły sobie ze mnie jaja bo nawet mnie nie znają i nie mają prawa takiego czegoś robić. Acha, ja nie wiem jakim wy sposobem tu trafiłyście, chyba wam się czaty pomyliły. Wiem, że będzie mnóstwo negatywnych opinii dotyczących mojego posta, ale postawcie się w mojej sytuacji :evil:
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 19 lut 2005, 1:16

:evil: matko jak mnie tacy ludzie dołują. Przecież jak chcą przyjść na czat jak sama nazwa wskazuje "Łez" po to żeby ubliżać innym to nie wiem po co marnują prąd i naciągają rodziców. Niestety a może na szczęście nie byłam na czacie w tym czasie co te "panny" ale to zdarzyło się już nie pierwszy raz dlatego jestem skłonna przychylić się do prośby mar-r o przyznanie moderatora.
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
kicia

Postautor: kicia » 19 lut 2005, 11:19

Przepraszam bardzo ale poza nickiem "pogromczyni_werci" nie ubliżałam jej w żaden sposób... więc nie wiem o co chodzilo... ja w tej całej rozmowie odezwałam się moze raz i nie było to nic co bezpośrednio werci dotyczyło... :roll:

Więc bardzo prosze o zastanowienie się nad swoja wypowiedzia p. mar-r. Dziękuję... (a za pogromczynie_werci2 odpowiedac chyba ja nie musze).
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 19 lut 2005, 11:31

No wiesz sorry ale ja nielubie jesli ktos ma takie pseuda,bo wynika z tego ze coa do mnie ma. a ja niewiem co
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 19 lut 2005, 13:03

Kwesta presji psychologicznej ;) Ale ja nic nie mówię, bo pewne osoby mogą się nieźle obrazić : P
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 19 lut 2005, 17:36

Ja nie moge sie wypowiedziec na temat sytuacji na czacie, ale powiem ogolnie. Nie mowcie slow ktorych nie chcielibyscie us;lyszec pod swoim adresem, a po drugie nie dawajcie sie prowokowac - lepiej ugryzc sie w jezyk niz wdawac w jakies sprzeczki slowne.
Obrazek
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 19 lut 2005, 17:55

Kicia - myślę że i tak nie zrozumiesz. Wasze zachowanie było chamsko-żałosne, poczynając od samego nicka.
Ale brawo za odwagę i przyznanie się. Może będzie lepiej.
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 19 lut 2005, 20:32

Nawet "głupie" nicki mogą bardzo zranić człowieka kicia... Co nam czasem wydaje sie "zabawne" innym moze sprawić przykrość.
"pomyśl dwa razy zanim cos zrobisz" 8)

[trochę sie powymadrzałam, nie miejcie mi tego za złe;)]

<Marek: Nadzieja matką Głupich :wink: :lol: ale miejmy ja;)> :twisted: 8)
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)

Wróć do „Łzy”