Alicja Bachleda-Curuś

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 08 lis 2002, 3:05

A mnie tam się Ona nie podoba ... ale nie będę już się powtarzać, bo pisałam o tym :wink: Najzabawniejsze jest to, że w piosence jest mowa iż Anastazja nie może się w ogóle ruszać ... a niech ktoś uważnie zerknie na fragmenty ---> od 2:36 do 2:46 ... na początku rusza ustami wymawiając słowo " mamo " ( " nie mogę nic powiedzieć ... " ) ... kręci się, zagryza usta, by na końcu skierować rękę w kierunku stojących niedaleko róż ( " ... ruszyć ręką ani wstać " ) ... tak - to się nazywa sparaliżowany człowiek :lol: No ale faktem jest, że poza tym teledysk w porządku ... chociaż u mnie dalej na pierwszym " Opowiem Wam Jej Historię " ... ale to tylka ja :roll:
Ostatnio zmieniony 08 lis 2002, 3:07 przez kathleen_kelly, łącznie zmieniany 1 raz.
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 lis 2002, 3:07

SŁuszne argumenty. Czemu ja na to niewpadłem :lol:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 lis 2002, 3:35

kathleen, ale jestes spostrzegawcza :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Anastazja

Postautor: Cień Anioła » 08 lis 2002, 4:25

A mi sie teledysk bardzo podoba,moim zdaniem jest najlepszy ze wszystkich.I tak mysleze Alicja dobrze wykonała swoją rolę.Jakby leżała i wciąż miała ta samą minę to by sie zrobiło nudne a tak jest co oglądać i w ogole mi sie podoba.A tak poza tym to kazdy ma inny gust.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 lis 2002, 4:30

jak dla mnie najlepszy teledysk jest do "Opowiem wam jej historie" ... bo jest taki... Łezowaty ;)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 08 lis 2002, 4:36

Ja też już podobnie jak KK pisałam o ABC w temacie. ....ANASTAZJA......ale nie mogę się oprzeć pokusie żeby nie "doczepić" się co do jednego zdania.....skoro Kasiu tak BARDZO dosłownie interperetujesz każde słowo....to zobacz jeszcze raz clip do Opowiem.........choćby nawet pierwsze wersy....też tekst nie pokrywa się tak własnie BARDZO dosłownie......z tym co widzisz ........ja wiem, że to spłytczone bardzo co piszę ......ale wydaje mi się, że nie na tym polega ocenianie roli kogokolwiek w jakimkolwiek clipie.......bo bardzo rzadko się zdarza, że tekst idzie w 100% w parze z tym co widzę......:)...zresztą ja nie wiem czy ja bym chciała tak wszystko ewidentnie mieć pokazane jakby artysta sobie tego życzył..... tak wszystko słyszeć jak "niby" powinnam czy "mieć podane dosłownie wszystko na talerzu"......wtedy moja wyobraźnia by nie pracowała.....
Sylwia
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 08 lis 2002, 13:49

Ale Sylwia ... ja nie mówię, że aktor ma dokładnie wykonywać rolę zgodnie z każdym słowem tekstu, ale sens piosenki jest zupełnie oczywisty ... ludzie - przecież Anastazja jest SPARALIŻOWANA !!! ... Ja rozumiem, że ktoś może lubić panią Alfabet ... jestem też w stanie zrozumieć, że komuś ta rola się może podobać - w końcu ile ludzi tyle gustów ... ale nikt mi nie wmówi, że zagrała to PERFEKCYJNIE ... bo to o wiele za duże słowo, czego dowód już podałam ... Zgadzam się z Justysią - najbardziej Łezowaty w każdym tego słowa znaczeniu - " OWJH " to jest klip, który ja oglądam gdy mi smutno i wesołe - ZAWSZE ... z wielką przyjemnością ... nie jest potrzebna ani pani Alfabet ani 30 000 zł. żeby nakręcić klip chwytający za serce ... jedynym plusem klipu do " Anastazji " jest fakt, że go często puszczają w telewizji ... Może Łzy dotrą w końcu do szerszej widowni ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 lis 2002, 14:38

Dla mnie jednak Anastazja jest najlepszym klipem łez.
marigell

Postautor: marigell » 08 lis 2002, 15:08

kathleen_kelly pisze: ale nikt mi nie wmówi, że zagrała to PERFEKCYJNIE ... bo to o wiele za duże słowo, czego dowód już podałam ...

Podałaś dowód, że nie zagrała dosłownie tak jak w tekście ale może o to chodziło?
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 lis 2002, 22:19

co do gry ABC to nie jestem zachwycona że akurat ona wystąpiła. Justysia też mogła by zagrać a co do tej kolejki w która się ustawia to ja jestem tuż za nią/ też mogę coś grać bo jak narazie rola aktorki nieźle mi wychodzi np. w szkole i nietylko
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 lis 2002, 22:20

Widze, ze rosni nam nowe pokolenie zdolnych aktorek. :D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 lis 2002, 22:26

a żebyś wiedział
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 lis 2002, 22:28

To dobrze. Bo ostatnio brakuje anm młodyych zdolnych aktorek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 lis 2002, 22:34

po mnie mozna spodziewac sie wielkich rzeczy ;) heheeh dosc juz tej samo reklamy :D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 lis 2002, 22:39

Ghrave ma racje jakieś zdolne by sie przydały bo mało takich teraz w Polsce

Wróć do „Łzy”