"nie boje się śmierci. Tam jest ciepło i sympatycznie&a

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 09 lis 2002, 20:32

2 CZEŚĆ........

Adam co jakiś czas kontroluje wydolność swojej "pompy".Wie o tym, że być może za kilka lat przyjdzie mu połozyć się na stole operacyjnym.Lekarze na razie nie widzą potrzeby przeszczepu. W przypadku Konkola trzeba wymienić nie tylko serce, ale i płuca. On sam przekonuje, że woli żyć z właśnymi narzędziami, nawet jesli czasmi szwankują.
-W Polsce narazie była tylo jedna taka operacja. Poza tym przeraza mnie najbardziej nie fakt wymiany narządów, ale to co się dzieje potem. Rehabilitacja trwa przecież dwa lata. To męka-twierdzi Adam.
Na razie sluzy mu rock'n'rollowy tryb życia, który w jego przypadku jest nieco uboższy.Konkol nia pal, alkohol spożywa w ograniczonych ilościach, ale nie maci to jego radości z tego co lubi.
-Muzyka zawsze była dla mnie najważniejsza. Żyję tak jak zawsze chciałem i staram się każdy dzień przezywać na całego.

Największy ubaw miał Konkol kiedy stawił się w ZUS-ie z prośbą o......odebranie mu renty inwalidzkiej. Było tego z 400 zl co miesiąc. -Ale skoro zarabiam, to dlaczego miałbym odbierać innym, którzy nie mają takiej szansy - pyta Adam.

Musiał napisać kilka pism, wyjaśnic dlaczego nie chce renty, a pani z ZUS-u tylko się uśmiechnęła i powiedziała: -JAK PRZESTANIE PAN BYĆ POPULARNY ZAPRASZAM PONOWNIE. Z PANA STANEM ZDROWIA NIE BĘDZIE PROBLEMU Z ODWIESZENIEM ŚWIADCZENIA.

NA TYM KONIEC ARTYKUŁU......
Sylwia
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 09 lis 2002, 20:35

Wiecie co.. .ale moim zdaniem źle robi, bo kiedyś może byc naprawdę za późno by przestać, może Go nie ścisnąć serducho...i nie będzie wiedział, że już musi przestac, bo inaczej stanie się coś niedobrego...może byc przeciez tak, że nie ściśnie go serduszko, ale wrecz przeciwnie bedzie mu jeszcze lepiej nie poczuje nic, a jego serce pomału się wykończy...Lecz stwierdziłam razem z Ghrave, że to jego wybór i cieszy się każdą chwilą i każdym dniem jaki ma, jednym słowem oddaje nam całego siebie...SŁUCHAJCIE MÓWIĘ TO PRZY ŚWIADKACH GHRAVE JUŻ O TYM WIE...NIECH NO JA TYLKO USŁYSZE, ZE JAKIŚ DEBIL MÓWI, ŻE ŁZY SĄ SZTUCZNE TO BEZ GADANIE, ŻE "CO TY MÓWISZ" ODRAZU PLOMBĘ MU DAM!!! NIE MA GŁUPICH!! TRZEBA SIE WZIĄĆ OSTRO ZA TYCH KTÓRZY TAK UWAŻAJĄ!!!
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 09 lis 2002, 20:37

Nasz Adam to naprawde wspanialy człowiek.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 09 lis 2002, 20:40

nio mała tak trzymać ja siem do Ciebie przyłączam. razem więcej zdziałamy. może jeszcze ktoś?????
P.S u siebie to zawsze sie wykłucam z tymi co źle gadają o Łzach. niech no ktoś tylko źle o nich powie to na ogół cicha Paula_Jestem pokazuje pazurki.heheh i wydaje mi siem że mam racje. a może nie?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 09 lis 2002, 20:41

Ja oczywiscie tez popieram tą akcje.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 09 lis 2002, 20:42

Ja ADAMA kocham nie za to, że jest popularny, tylko za to, że jest tak wspaniałym człowiekiem, ŁEZKI się kocha nie za to, że mają wspaniałe piosenki(chciaz za to tez ich kocham) lecz za t, ze potrafią cieszyć się każda chwilą, każdym dzniem i okazuja nam to...kocham ich za to, że potrafia byc w naszych sercach!!!
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 lis 2002, 20:43

Ja mam nadzieję, że kiedy Adaś poczuje, że trzeba przystopować, to tak właśnie zrobi ... bo jakby ŁZY na trochę zwolniły, to się świat nie zawali ... najważniejsze przecież, żeby z Nim wszystko było O.K ... :(
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
marigell

Postautor: marigell » 09 lis 2002, 20:44

No jak ktoś nie ma odpowiednich agrumentów na poparcie swojego zdania to też wdaje się w dyskusje czasami, ale wychodze z założenia, że nie każdemu musi się podobać muzyka Łez.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 09 lis 2002, 20:44

A ja kocham łzy za emocje i za to jacy są.
marigell

Postautor: marigell » 09 lis 2002, 20:46

kathleen_kelly pisze: Ja mam nadzieję, że kiedy Adaś poczuje, że trzeba przystopować, to tak właśnie zrobi ... bo jakby ŁZY na trochę zwolniły, to się świat nie zawali ... najważniejsze przecież, żeby z Nim wszystko było O.K ... :(

:cry:

Zgadzam się
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 09 lis 2002, 20:46

ja podobnie jak wy.kocham ich za to jacy są. som jacy som.hehhh.
mała dobrze to powiedziała niebede siem tutaj powtarzać poprostu kocham ich i nikt nigdy mi nie wmuwi że nie warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 09 lis 2002, 20:48

A ja myślę że nie nam oceniać decyzję Adama......to wyłącznie jego sprawa....jego życie osobiste......nam nie wolno.......przynajmniej nie powinniśmy...tak teraz.....tu.......na Forum......nie powinniśmy i już....
Sylwia
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 09 lis 2002, 20:52

No, słuszna racje to tylko jego decyzja.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 09 lis 2002, 20:53

no musze siem z Tobą zgodzić aczkolwiek uważam że można podyskutować trochę ale z drugiej strony to niezbyt przyjemny temat
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 lis 2002, 20:57

Ja tam tylko twierdzę, że z mojego punktu widzenia, że gdyby działo się już naprawdę coś groźnego, to nawet ta wielka miłośc do muzyki nie jest warta takiej ceny ... i to tyle ... ale oczywiście, że to nie moja sprawa ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "

Wróć do „Łzy”