Kazdy z nas moze utożsamic sie z wybrana piosenka !!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
niebieskooka

Kazdy z nas moze utożsamic sie z wybrana piosenka !!!!

Postautor: niebieskooka » 13 lis 2002, 19:26

Ceść moim zdaniem kazdy z nas ma jakąs ulubioną piosenkę Łez z która moze sie utoższmiść w danej sytuacja . Każdy z nas lubi słuchac róznych w różnych sytuacjach Moją ulubioną piosenką jest piosenka "Anastazja jestem" a wasze ????? :?: :?: :?: Czekam na wasze propozycje pod moim e-mailem Do zobaczenia papatki :lol: :wink: :P :) :D
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 13 lis 2002, 20:06

Pod e-mail'em ? nie lepiej tu ? Chyba lepiej ...

Więc ja mam jedną ulubioną na każdym albumie ... ale najbardziej utożsamiam się z " W moim świecie " .. to w ogóle piosenka jakby z ust mi wyciągnięta ( oczywiście tekst autorstwa Ani :wink: ) ... i na płycie " W Związku Z Samotnością " to tą właśnie piosenkę lubię najbardziej ... na płycie " Słońce " najbardziej lubię i również utożsamiam się z piosenką " Nienawiść - czekam na dzień " ( oczywiście tekst autorstwa ... Ani :wink: ) ... natomiast na płycie " Jestem jaka jestem " moim sercem na zawsze zawładnęła " Lukrecja " ... i w pewnym stopniu się z Nią utożsamiam, z tym, że to troszkę niepewne, bo dla każdego ta piosenka znaczy coś innego :wink: ( nie będę już pisać czyjego autorstwa tekst :roll: ) ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 13 lis 2002, 20:56

Dla zawsze najlepszym utworem Łez i tym z którym bardzo sie utozszamiam jest był i bedzie "Słonce Dla Ciebie".
marigell

Postautor: marigell » 13 lis 2002, 21:00

Ja nie mam jednej ulubionej piosenki, jest ich kilka ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 lis 2002, 21:40

no własnie, po co pod mailem skoro mozna tutaj :?
ja najbardziej utozsamiam sie z piosenka "Aniele moj" i "Nocami i dniami"...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 lis 2002, 22:43

zdecydowanie "Opowiem Wam Moją Historię", a tak poza tym?? podoba mi się bonus z JJJ
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 14 lis 2002, 0:33

Dla mnie chyba ciągle "Księżyc"....

Ale też "Slońce", "W moim świecie", "Moja historia', "Północ"...nie, nie, nie, bo wychodzi kolejne wymienianie ulubionych kawałków;)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 14 lis 2002, 2:56

Zaczęłam słuchac ŁEz kiedy wydali juz 3 płyte.Więc nie moglam wczesniejszych płyt inaczej oceniac.Numerem jeden jest zawsze dla mnie pisenka Anastazja,jestem
Awatar użytkownika
Justyna D.
Kontaktowanie:

Postautor: Justyna D. » 15 lis 2002, 0:39

Piosenki, z którymi się utożsamiam??? Jest ich kilka, ale chyba najbardziej z : Niebieską sukienką, Słońcem dla Ciebie...
"Nie mam nic, oprócz słów..."
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 15 lis 2002, 0:44

No dla mnie piosenką numer jeden będzie zawsze i wszedzie JESTEŚ wiem, że jesteś.... Chociaż co po niej to już nie umiem powiedzieć, bo jest tego bardzo duzo! :)
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 15 lis 2002, 22:32

piosenka Jestem Jaka Jestem jest w 98% o mnie i to właśnie z nią się utożsamiam. ją najbardziej lubię aczkolwiek inne piosenki.......
kurcze jak ja nielubie wybierać ulubionego utworu Łez ja KOCHAM poprostu wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Martynka

Postautor: Martynka » 19 lis 2002, 2:40

DEMO-"On" SŁOŃCE-"Nienawiść,czekam na dzień" WZZS- "Niebieska sukienka" JJJ-"Lukrecja" BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Michel
Kontaktowanie:

Postautor: Michel » 08 gru 2002, 18:13

Aja mmm... wszystkie, ale tak jak już by mnie przycisnęli do muru to ze Słońca: Aniele Mój, Ze związku :wink: MMMM... Narcyz (i przeboj) a z jjj to>: Jestem... , Nocami i ..., Reszta też są wspaniałe może kiedys dopiszę więcej
"Czasami miłość staje się przeszkodą by być razem, a cierpienie staje się sensem życia"
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 29 sie 2003, 19:31

Do nmie odnoszą się prawie wszystkie piosenki w bardzo dużym stopniu, w zależności od czasu jedne bardziej, drudie mniej. Teraz w 100% oddaje mnie Nienawiść. A tak, to z WZZS uwielbiam Moją historię, z JJJ jestem jaka jestem i naturalnie Anastazja, a z NCNJ, czasami, ot tak, troche wspomnień, tak niewiele. Ale wszystkie kocham, bo są w nich moje uczucia, ale w tych, które wymieniłam jest ich najwięcej,...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 29 sie 2003, 20:00

Hej, to jest mój setny pościk więc, tak się zastanawiałam, w którym miejscu go umieścić i aby nie był bezsensowny :D . Więc skoro >niebieskooka< pyta o piosenkę, która będzie mnie utożsamiać powiem tylko tyle, że na każdej płycie jest taka jedna, a więc: "Demo"- niestety nie miałam jeszćze okazji posłuchać :cry: "Słońce"- "Chciałabym, chciałam być", "W związku z samotnością"- "Zdjęcia z wakacji", "Jesteś jaki jesteś"-"Nadzieja nie dla mnie", "Nie czekaj na jutro"-"Dla miłości warto". Oczywiście byłoby jeszcze kilka utworów ale za dużo było pisania.

A teraz z okazji 100 postka życzę sobie nastepnych 100, 200, 300 albo i więcej... :twisted: . Pozdrawiam sylwia;-)

Wróć do „Łzy”