Co z najbliższymi koncertami ?

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 29 kwie 2010, 18:59

Ewa nie, łzy grają piosenki Anki a Anki zespół piosenki łez...

Ja na dzień dzisiejszy to możliwe że:
Zator, Dobrodzień, Limanowa, Lębork, Jarocin, Zabrze...

ale co z tego wyjdzie okaże się bliżej tych koncertów :)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 29 kwie 2010, 19:03

Oj nie o to mi chodziło. Po prostu to będzie trochę dziwne...
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 29 kwie 2010, 19:11

Z tego co mi wiadomo chłopaki będą grali set solowy :P poza Adasiem
Ja uważam, że to bardzo fajna sprawa, że koncerty łączone. Będą je oglądać miliony ludzi i to głównie dla nich jest wszystko przygotowane. Mają znać, mają się dobrze bawić. To podstawa. :)

Miejsca koncertowe jak dla mnie niezbyt. Jeszcze ciężko mi powiedzieć gdzie się pojawię...
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 19:15 przez Ewela, łącznie zmieniany 1 raz.
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 29 kwie 2010, 19:14

Dziwne, nie dziwne, my na to wpływu nie mamy...

A myślę że to dobra promocja Łez - na koncertach Ani..

i Ani na koncertach - Łez...
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 29 kwie 2010, 19:18

Pewnie że tak.
To Ich sprawa, Oni podejmują decyzję :wink: I jak najbardziej się zgodzę z Tobą, że to świetna promocja.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 19:18 przez Ewela, łącznie zmieniany 1 raz.
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 29 kwie 2010, 19:18

W sumie tak... Zresztą jak pojadę, to się przekonam, czy mi to pasuje, czy nie.
gg: 1604953
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 29 kwie 2010, 19:59

ooo, Zator :D nie sądziłam, że w tym roku pojadę na AŻ 2 koncerty :twisted:
Ania xD
Członek FFC

Postautor: Ania xD » 29 kwie 2010, 20:36

Mi podchodzą Gliwice, Zator i Zabrze.
Zapewne na którymś się pojawię... ;)
Awatar użytkownika
Kasiulek
Członek FFC

Postautor: Kasiulek » 29 kwie 2010, 21:24

Człuchów \m/
Ha, moje miasto nareszcie, a ja się wyprowadziłam. No oczywiście nie omieszkam pojechać :)
Nigdy więcej z drogi nie skręcę, bo przejęłam ster.
Zaciśnięte na nim ręce, dokąd płynąć wiem.
Choć w oczy czasem wieje wiatr, a czasem jest go brak, dopiero teraz czuję że żyje...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 29 kwie 2010, 22:59

Mnie nie zachwyciły nowe terminy, bo nie ma nic w mojej okolicy ;) Nad morzem też nic? Mam nadzieję, że jeszcze coś dojdzie ;)
Na dzień dzisiejszy nie jestem na 100% zdeklarowany na żaden z tych koncertów nowych. Może Człuchów, Jarocin... zobaczymy ;)

Ewa_p pisze:Ciekawe, jak będą wyglądać te koncerty łączone... Grają Łzy po czym na chwilę schodzą ze sceny, wchodzi zespół Anki i grają set solowy? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Wszystko opiera się na nomenklaturze ;) "Połączony koncert Łez i Ani Wyszkoni" brzmi trochę jakby to było pół na pół. W rzeczywistości będą to przede wszystkimi koncerty Łez, ale wzbogacone o solowy set Ani (tak jak w zeszłym sezonie był set akustyczny Łez). Zresztą już pojutrze zobaczę to na własne oczy i na pewno napiszę obszerną relację ;)

Ewa_p pisze:Oj nie o to mi chodziło. Po prostu to będzie trochę dziwne...

No niestety będzie, ale takie jest życie ;)

sylwiak pisze:A myślę że to dobra promocja Łez - na koncertach Ani..

No powiedzmy.
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 29 kwie 2010, 23:22

sylwiak pisze:A myślę że to dobra promocja Łez - na koncertach Ani..

Nemo pisze:No powiedzmy.

Anka ogółem odwaliła kawał dobrej roboty dla Łez, jeżeli chodzi o promocję. Im bardziej Ona jest znana, tym więcej ludzi na koncertach, większe zainteresowanie, więcej sprzedanych płyt, itp. Dobrze, że Łzy w ogóle mają jakieś koncerty, że nie zostały zapomniane mimo, że jest o nich cicho. Strach pomyśleć, jak wyglądałaby sytuacja po 4 latach ciszy bez sukcesu Anki...

Jeżeli jest mowa o koncertach mieszanych...
Wydaje mi się, że Anka będąca obecnie na fali świetnie broni się swoimi koncertami nawet, gdy nie gra kawałków Łez. Jeżeli chodzi o Łzy, to 4 rok z tym samym setem, bez nowości, itp nie brzmi zachęcająco i tutaj sporą pomocą może okazać się set Anki, który wniesie świeżość.

I fajnie, naprawdę fajnie, że koncerty Anki przypomną ludziom o Łzach. Każdy zna "Agnieszkę", "Oczy" - na koncercie Anki zaśpiewa, wpadnie mu w ucho, poplącze się po głowie jakiś czas, jakoś się utrwali. Realia.
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 30 kwie 2010, 20:32

klaudia_kl. pisze: Strach pomyśleć, jak wyglądałaby sytuacja po 4 latach ciszy bez sukcesu Anki...

Hmm, może wtedy nie byłoby "4 lat ciszy" ;)

klaudia_kl. pisze: Jeżeli jest mowa o koncertach mieszanych...
Wydaje mi się, że Anka będąca obecnie na fali świetnie broni się swoimi koncertami nawet, gdy nie gra kawałków Łez. Jeżeli chodzi o Łzy, to 4 rok z tym samym setem, bez nowości, itp nie brzmi zachęcająco i tutaj sporą pomocą może okazać się set Anki, który wniesie świeżość.

Dlatego rozumiem konieczność solowego setu Ani na koncertach Łez, ale nie rozumiem wykonywania piosenek Łez na koncertach solowych Ani :)

klaudia_kl. pisze:I fajnie, naprawdę fajnie, że koncerty Anki przypomną ludziom o Łzach. Każdy zna "Agnieszkę", "Oczy" - na koncercie Anki zaśpiewa, wpadnie mu w ucho, poplącze się po głowie jakiś czas, jakoś się utrwali. Realia.

Przypomną o Łzach? A może wręcz przeciwnie? ;) Nie byłem jeszcze na koncercie Ani, więc nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale jeśli Ania wspomina że to są kawałki Łez, to rzeczywiście mogą one przypomnieć o Łzach i zwracam honor :) Jeśli o tym nie wspomina, to przeciętnemu słuchaczowi nie przypomną się Łzy ;)

-

-

Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 01 maja 2010, 12:52

No proszę Cię...

Od jakiego czasu słyszymy zdania typu "Nowa płyta ukaże się na wiosnę", a potem "Nowy album zaprezentujemy jesienią" i tak w kółko. Już ktoś o tym wspominał gdzieś na Forum. I nagle teraz, gdy Anka wydała płytę i osiągnęła sukces wszystko jest na Nią. A nie pomyślałeś, że wydanie Jej solowego krążka było ucieczką od bierności, która trwała we Łzach? I musisz przyznać, ze bardzo udaną. Nowym krążkiem nie tylko pokazała, że ma coś innego do zaoferowania, niż to co razem ze Łzami, ale też udowodniła, że świetnie sobie radzi bez nich. Uniezależniła się. Ma 30 na karku i dąży do tego, aby się rozwijać jako artystka. Ze Łzami stała w miejscu - taka jest prawda. Zespół stanowi 6 osób i chęć jednej Anki do pracy niczego nie zmieni, gdy reszta trwa ciągle w jednym stanie, przy jednym secie...
Jasno sugerujesz, że przyczyną przestoju jest Anka. A z tego, co wiem, Adam, Arek, Rafał także grają w innych zespołach, mają swoje odskocznie, spełniają się poza Łzami. Nie rozumiem dlaczego, gdy robi to Anka, to zaraz lecą bezsensowne gromy... Mało zaznaczała, że priorytetem są Łzy? Realia wyglądają tak, że dopóki Łzy istnieją, to sukces Anki jest Ich sukcesem. Może pora zacząć wspierać, a nie obwiniać?
Sukces solowego projektu Anki powinien zmobilizować Chłopaków do wzięcia się porządnie za robotę i wspólne rozwijanie swoich zamiłowań artystycznych.

Co do wykonywanie piosenek Łez na koncertach Anki.
Tak, jak mówiła Anka kiedyś po koncercie - to też Jej historia, kawał życia. Jeżeli nie chce się od tego odcinać, to nie widzę powodu, dla którego powinna. To już są Ich (Anki, Chłopaków) sprawy, które uzgadniają między sobą.

"Obce" sety nazywasz koniecznością. O ile u Łez set Anki może nią jest, o tyle piosenki Łez na Jej solo są przyjemnością dla Niej, dla publiki. To widać i tutaj już sam musisz się przekonać.

Tak, Anka wspomina, że są to piosenki Łez i nie ma w zwyczaju obrażać się na znane utwory :wink:
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 01 maja 2010, 13:44

Ale... ta dyskusja powinna być gdzie indziej :)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 01 maja 2010, 14:30

Niekoniecznie, bo dotyczy ona także tego co się będzie dziać na najbliższych koncertach Łez ;>

Klaudia - śmieszy mnie już ta Twoja obsesja na punkcie "nienawiści Nema do Ani", którą sama sobie wyimaginowałaś i na siłę próbujesz udowodnić, że masz rację. A nie masz.

Dalsza dyskusja z Tobą nie ma już sensu, bo i tak nic do Ciebie nie dociera i każde moje słowa zinterpretujesz sobie jako wrogie nastawienie do Ani.

Wyluzuj trochę ;)

-

-

Wróć do „Koncerty”