Łzy u Kuby...podobno...Rozpruwacza:)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 lis 2002, 23:10

pokazali to tak... napisze to... napisze... pokazali to tak, jakby Adasia nie było juz wsrod nas... ale on przeciez jest, wiec naprawde nie wiem dlaczego tak to zrobili...
a co do tego, ze wycieli rozmowe: pewnie Kuba nie chciał wystawic sie na posmiewiesko przez to co Adam powiedział... a moze wcale tego nie powiedział jak krecili? hm..?
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 18 lis 2002, 23:17

NO TAK ALE NIKT NADAL NIE UDZIELIŁ MI ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE. KIEDY POWTÓRKA?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 18 lis 2002, 23:32

Wcale nie chcesz tego oglądać ... wierz mi na słowo ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 lis 2002, 23:42

Paula sprawdz w programie kiedy powtorka... a jakby co... to ja łapałam klatki z tego programu... wiec mam foty...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 19 lis 2002, 1:05

Paula: Powtórka jest napewno..tylko nie wiem dokładnie kiedy...ale wiem że program jest powtarzany...prawdopodobnie godzina powtórki to coś między 18.00 a 20.00 ...więc tylko weź gazetę i poszperaj...:)

A co do oglądalności....ja czytałam ostatnio że program na początku oglądało 2 mln widzów..a ostatnie ok.4 więc drugie tyle...ale sam Wojewódki mówił ostatnio na Vivie że ma być teraz emitowany jeden raz w tygodniu.

A co do tego montażu.....to ja też się dziwnie czułam oglądając te klatki z Adamem......może nie tak "strasznie" jak Wy...ale jakoś tak mnie to intrygowało....ale czemu..hm.....nie wiem po co to zrobili....jakoś nie wydaje mi się że Wojewódzki wie o zespole czy samym Adamie to co my już wiemy...albo jeszcze inaczej...jego chyba to nie interesuje aż tak bardzo...choć kto wie...wiem jednak że nie "krytykował" Łez gdy ktoś go kiedyś spytał o Nich....a dla zainteresowanych...jutro na stronach POLSATU o 14.00 będzie miał miejsce chat z Kubą....ja wprawdzie będę w pracy...ale może ktoś z Was będzie miał chwilkę to mógłby "wdepnąc" i sam go zapytać o to czemu program tak "drastycznie" obciął.... :? :? :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 19 lis 2002, 1:56

Paula na 100%sobota 19 powtórka, a tak pozatym to rzeczywiście nie podobało mi się jak Ania miała oczy pomalowane i niepodobało mi się jak cały czas był pokazywany Adam. Tak jakoś przykro się robiło. A i zdziwiło mnie że nie było z nimi wywiadu(tak czekałam a tu nici)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 19 lis 2002, 2:18

Ja jak widziałam, że pokazują tak dziwnie Adama i tylko jego to dreszcze mnie przeszły.... I tak jak pisałam wydawało mi się, że go w ogóle tam nie było a zamiast niego grał ktoś inny...

Jak będę miała chwilę to zajrzę na tego chata z Wojewódzkim. :)
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 19 lis 2002, 2:48

O nagram sobie powtóke. A Ania wyglądął REWELACYJNIE mi sie taki makijarz abrdzo podoba i chetnie bym tak Anie na koncercie zobaczył. Normalnie tak mi sie en makijarz podoba ze niezgadniecie. Cudo. :D
Awatar użytkownika
Justyna D.
Kontaktowanie:

Postautor: Justyna D. » 19 lis 2002, 3:13

W zasadzie moi przedmówcy powiedzieli już wszystko. Mam tu prośbę do Adama... Czy mógłbyś nam choć trochę przybliżyć o co tak naprawdę chodziło w rozmowie z Kubą? Co się wydarzyło? Najchętniej obejrzelibyśmy to "na żywo", ale ... no właśnie .. wycięto wywiad...
"Nie mam nic, oprócz słów..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 19 lis 2002, 3:25

Ja też chętnie posłucham w jakich okolicznościach i czym spowodowane było stwierdzenie "jałowy umysł".....??? :D :D
Sylwia
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 19 lis 2002, 3:49

To sie dziwie dlaczego wa niepuscili. Myslałłęm ze był jakis konflikt miedzy wami a Kubą.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 19 lis 2002, 4:08

Adam a dlaczego Ciebie tak pokazywali?? az moja mama zwrociła na to uwage...
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 19 lis 2002, 4:32

"krytyka to zemsta umysłów jałowych nad twórczymi"

Dobre! Podoba mi się!
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
marigell

Postautor: marigell » 19 lis 2002, 14:38

Adam-LZY pisze:Krytyka to zemsta umysłów jałowych nad twórczymi

Ghrave pisze: To sie dziwie dlaczego wa niepuscili. Myslałłęm ze był jakis konflikt miedzy wami a Kubą.

Ghrave to chyba jasne. Może nie było jakiegoś otwartego konfliktu pomiędzy Adamem a Wojewódzkim ale chyba wiesz jaką Kuba pełni funkcje w Idolu i nie tylko :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 19 lis 2002, 17:58

Ale to był bardzo inteligentny komentarz i Kuba nic by nie stracił gdyby to puścił według mnie... :)

Wróć do „Łzy”