Łzy-blog

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 05 paź 2003, 19:30

zastanawiałam się jak by to było, gdybym ja umarła, gdybym się zanbiła, o mnie tez byście dyskutowali? pisali, ze wam przykro czy cos? w sumie nie chce żyć, ale nie chce zabić sie sama, nie chjce, zeby na mni eciazyła ta odpowiedzialność, ja bym chciała umrzeć tak jak zmarły, i to jak najszybciej....
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 paź 2003, 19:34

anka, ot tak pisze:w sumie nie chce żyć, ale nie chce zabić sie sama, nie chjce, zeby na mni eciazyła ta odpowiedzialność, ja bym chciała umrzeć tak jak zmarły, i to jak najszybciej....

Jak ja dobrze znam to uczucie... ;)
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 05 paź 2003, 22:00

niby nie lubię reklamowac sama sibie bo to trochę głupie ale dobra zapraszam do mnie na bloga http://ignis.blog.as :) komentujcie i wpisujcie się do księgi gości :wink:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2003, 16:59 przez Ignis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 06 paź 2003, 19:17

na ot i ja napisze, chociaż nei wiem po co
nie mam "prawdziwego" blogu, za to jestem jedną z nielicznych osób, która ma blog, tutaj na Łzach, wygląda, jak każdy blog tutaj, bo chyba sie z nim nie da nic zrobić, jak dotad nikt go nie czytał, tak mi sie wydaje, w sumie nie przeszkadza mi to, ale gdyby sie komuś nudziło, moze wejść na taką strone, jak www.lzy.pl :P, i tam w zespół, a potem w fanclub, potem moze sie zarejestrować, a potem mój blog jest pod anką, ot tak. WIec jak komuś sie będzie chciało, to zapraszam, a komentować mozecie wysyłajac priva, bo chyba nie ma możliwości skomentowania tam. No to zapraszam, a prawdziwego nie chcę mieć, bo tutaj jets fajniej, nie każdy moze sie pochwalić tym, że ma blog na Łzach:P
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 06 paź 2003, 19:49

i jeszcze jedno
wejdźcie na blog MtZZk_2002, bo on go przestał pisać, dlatego, ze nikt go nie czytał, ludzie, trzeba to nadrobić, ostatnia notka, jest sprzed mnóstwa czasu, prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 07 paź 2003, 0:25

JA ostałem bloga w spadku od kumpeli (nie chciało mi się zakładać) i tak ona większość rzeczy robi bo się na tym zna.
Zapraszam wszystkich do komentowania i wpisywania się do Księg gości www.sluah.blog.pl. Nie jest może to super blog, ale fajnie że wogóle jest.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 07 paź 2003, 9:30

anka, ot tak pisze:i jeszcze jedno
wejdźcie na blog MtZZk_2002, bo on go przestał pisać, dlatego, ze nikt go nie czytał, ludzie, trzeba to nadrobić, ostatnia notka, jest sprzed mnóstwa czasu, prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a możesz mi podać jego adres, bo gdzieś zgubiłam?
Jędrek pisze:JA ostałem bloga w spadku od kumpeli (nie chciało mi się zakładać) i tak ona większość rzeczy robi bo się na tym zna.
Zapraszam wszystkich do komentowania i wpisywania się do Księg gości www.sluah.blog.pl. Nie jest może to super blog, ale fajnie że wogóle jest.

jakby Ci to powiedzieć... Twój blog nie dziala :D probowalam wejśc i wczoraj i dzisiaj
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 07 paź 2003, 14:49

mloda.jg pisze:
anka, ot tak pisze:
Jędrek pisze:JA ostałem bloga w spadku od kumpeli (nie chciało mi się zakładać) i tak ona większość rzeczy robi bo się na tym zna.

jakby Ci to powiedzieć... Twój blog nie dziala :D probowalam wejśc i wczoraj i dzisiaj

już miałam to dawno napisać, ale dziś weszłam i działa
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 08 paź 2003, 13:28

ignis pisze:
mloda.jg pisze:
anka, ot tak pisze:

Hmmm............a mnie dalej nie działa :(
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 08 paź 2003, 19:31

myself pisze:
ignis pisze:
mloda.jg pisze:
anka, ot tak pisze:

Hmmm............a mnie dalej nie działa :(

Już działa kiedyś nie działał bo był e remotcie teraz jest wszystko oki
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 08 paź 2003, 20:13

no dobra - jak wszyscy ro wszyscy - ja tez zamieszczam adresik mojego blogaska w tym dziale :) http://www.lzy-szczescia.blog.pl
WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAM :D
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 paź 2003, 13:36

Ania Radziszewska

Wysłany: Czw Paź 09, 2003 12:42 Temat postu: blogging, pomocy (hihi hi hi hi)

--------------------------------------------------------------------------------

A WIEC TAK; MAM PROBLEM, WY WSZYSCY MACIE TAKIE SWIETNE BLOGI, WCZESNIEJ WOGULE O CZYMS TAKIM NIE WIEDZIALAM (DZIEKI WAM WIEM ) I JA POMYSLALAM ZE TEZ CHCE MIEC MOJ WLASNY BLOG, JAK MOZNA TO ZROBIC, GDZIE, ILE TO KOSZTUJE? KOCHANI POMOZCIE MI, PLEASE

POZDRAWIAM ANIA

Powrót do góry

kasieńka

Wysłany: Czw Paź 09, 2003 12:47 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Możesz załozyc bloga wysyłając sms o treści BLOG.KOD na numer 7643!
www.blog.pl
Możesz załozyc bloga za darmo!!!!!!!
www.e-blog.pl
Robiąc coś dla innych, używaj serca.

"Życie to śmieszny i głupi żart."

Powrót do góry
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 09 paź 2003, 15:09

Jędrek pisze:
Już działa kiedyś nie działał bo był e remotcie teraz jest wszystko oki

Hmm....no nie wiem.....moze mam cos z kompem :D bo mi dalej nie wchodzi.... :(
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 paź 2003, 16:53

Jędrek mi nadal nie działa... "błąd 404" :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 09 paź 2003, 19:07

Mam do was ogromną prośbe. Mam założony blog i chce umieścić na nim jakiś szablon tylko nie wiem jak. Znalazłem w internecie ale nadal nie wiem jak to zrobić . Bardzo bym prosił o szczegółowe napisanie.

Dobrze robię:
Ze źródła szablonu który chce wszystko kopiuje a następnie wchodze na mój blog daje też widok, źródło wszystko usuwam i wklejam to co skopiowaełm ze źródła chcianego szablonu i zamykam okno. Ale nic nie wychodzi już nie wiem co mam robić. Dałem edycja zapisz jako i zapisało się na pulpicie z tym szablonem który chce, ale jak otwieram przez internet to otwiera się ze stary. Proszę o pomoć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Wróć do „Łzy”