Łzy-blog

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 09 paź 2003, 19:38

mloda.jg pisze:Jędrek mi nadal nie działa... "błąd 404" :D
Powinno wszystko działać. Dzisiaj wszystko poprawiłem a nawet dodałem notkę. Pozdrawiam i zapraszam do wpisu.

Jeśli nie działa Tobie to powiedz jaki dział. Na wszelki wypadek podaje jeszcze raz adres (może źle wpisałem) www.sluah.blog.pl
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 11 paź 2003, 3:28

Wracam jeszcze do tematu Ś.P. Kaarel z Gliwic, (dziewczyna,ktora popelnila samobojstwo skaczac z X pietra wiezowca) która byla omawiana w tym temacie kiedys... (kaarel.blog.pl-jush dawno nie dziala) , otoz przypadkowo dzis zestknalem sie z artykululem o tej dziewczynie (to tak rowniez dla niedowiarkow-Sara :twisted: , ktorzy nie wierzyli ze nie zyje), wiecie gdy to sie czyta to az serce boli.... Nie dosc,ze ona popelnila samobojstwo to jeszcze jej kolezanka Ola 2 miesiace pozniej, z tego samego wiezowca, z tego samego pietra... Spozywala ten sam trunek przed smiercia czyli czerwona Sofie... najgorsze ze przed KONCERTEM ŁEZ w Krakowie....Przypadek ?? Chyba nie... Więcej sobie sami poczytajcie:

http://www.nowiny.gliwice.pl/archiwum/2 ... y.htm#art1
http://www.daita.republika.pl/kaarel-wiersz.jpg -ostatni wiersz Ś.P. Magdy (Kaarel)
Powiem tyle, ze ja tego nie potrawie czytac.... to jest zbyt dolujace dla mnie... to jest straszne.... :cry:
Sorki ze sie tyle rozpisalem,ale obiecalem to udowodnic "niedowiarkom" ze byla taka osoba jak Kaarel
Jezeli mozecie zapalcie swiece za Magde i jej przyjaciolke Ole....tyle mozemy dla nich zrobic.... :(

http://lightacandle.sol.dk/default.asp
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 11 paź 2003, 3:32

Awatar użytkownika
Kaarel

Postautor: Kaarel » 11 paź 2003, 11:21

pozwolicie ze nie skomentuje...
a moze zyje...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 paź 2003, 12:42

Przeczytałam artykuł o Kaarel, przejżałam pobierznie blogi...smutne,ale prawdziwe...i uważam za niestosowne przyjmować sobie Jej nick.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 paź 2003, 12:57

oja to jest tragiczne... narazie nie moge komentować bo brak mi słów
i zgadzam sie z Kasią, nie jest na miejscu używanie nicka tej dziewczyny
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 11 paź 2003, 13:40

Po przeczytaniu tego artykulu doslownie zatkalo mnie....Nie umiem tego skomentowac.Zajrzalam tez na bloga "kiedy-umre" i az nie chce mi sie wierzyc,ze to prawda,tak samo jak "pamietnik-zmarlego".
Jesli to prawda to bolaca prawda,a jesli zart to komus sie nie udal...
Nie moge uwierzyc....
Pozdrawiam
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 11 paź 2003, 13:44

proszę was,przestańcie już...nie chce nikogo tu urazić,ale dyskusji na ten tamat nie powinno być..uszanujcie ich śmierć,nie żerujcie na czyjejś tragedii jak dziennikarze tych gazet...oni sami nie mają pojęcia o czym piszą (zwłaszcza nowiny gliwickie) rozumiem,że wszystkimi to wstrząsneło bo to jest przerażające i nie do pomyślenia, i teraz po tym jak najpierw część nie wierzyła w to co się stało,teraz wszystcy nagle chcą zapalać jakieś durne świeczki na stronie internetowej..a co ma powiedzieć ktoś kto nie chcę kończyć tego zdania,to zbyt bardzo boli,to zawsze pozostanie tragedią.
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 11 paź 2003, 13:53

Ivi...nie wiem po co te oburzenie z Twojej strony.Jesli juz temat taki padl,to kazdy ma prawo napisac co sadzi o tym..,nie jest to przyjemny temat,ale kazdy kto przeczytal (w tym ja)to wszystko,nie moze sie powstzymac,aby czegos nie napisac...
Pozdrawiam.
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 11 paź 2003, 14:01

sorry Katie,ale czasem już nie daję sobie rady..
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 13 paź 2003, 1:48

Ivi slonko ja nie zeruje jak dziennikarz na sensacjach, ja od poczatku wierzylem w to, bo mam klika osob na gg ,ktore jej byly bliskie,w tym jej internetowa qmpelke, z ktora gadala przez telefon kilka minut przed skokiem.... ona sie caly czas obwinia ze nie mogla ja powstrymac przed tym skokiem... caly czas ja pocieszam i mowie,ze to nie jej wina-ona sama chciala potem tesh popelnic samobojstwo (postawcie sie na jej miejscu -dzwoni do Ciebie qmpelka ze za chwile skoczy z balkonu-co wy byscie powiedzieli ? :roll: ) A na ten artykul z "Nowin" natknalem sie przypadkowo na necie... Niestety to wszystko jest straszne... ale niestety prawdziwe....Nawet nie wiecie jak sie czulem jak po raz pierwszy wszedlem na nieistniejacego jush bloga Kaarel... :cry:
Ivi dlaczego twierdzisz ze nie mozemy zapalac swieczek internetowych za Ś.P. Kaarel?? Co innego mozemy dla niej zrobic procz modlitwy ? Ja mam ja zawsze w modlitwie.... Szkoda,ze nie znalem ja za zycia.... Teraz jest za pozno....
A co do tej osoby co sie zalogowala jako Kaarel to jest ona strasznie bezmyslna-nastepna osoba, ktora chce zwrocic na siebie uwage.... :evil: Trzeba pogadac z moderatorem i porownac IP-moze znowu komus z forum sie nudzi :?: :twisted:
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 13 paź 2003, 9:35

a czy zapalanie jakiejś świeczki na stronie w internecie to jest prawdziwa modliwtwa?wątpie żeby tam mieściła się skrzynka pocztowa Pana Boga.A tak pozatym ja też sobie nie raz stawiałam pytania co by było gdyby..i odpowiedzi były różne..różne też myśli przychodziły,teraz wiem że muszę wytrwać. tak strasznie boję się zapomnieć..
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 13 paź 2003, 11:35

właśnei weszłam na wszystkie te blogi, to jest tak strasznie wstrząsające, przygnębiające i smutno, to jest strasznie straszne....
i tak strasznie mi przykro......
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 paź 2003, 12:33

Ja byłam w szoku kiedy się dowiedziałam.A jakiś miesiąc przed Jej śmiercią weszłam na Jej bloga,wpisałam się do księgi gości...Ona zrobiła u mnie to samo.A później wiadomość ,że nie żyje...Pisała śliczne wiersze...
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 13 paź 2003, 15:38

A ile jest osób stojących na krawędzi, o których nie wiemy... A przyjmowanie nicka tej dziewczyny również uważam za niestosowne.
Oglądajmy się wokół... może ktoś potzrebuje naszej pomocy....

Ja moge polecić: wwww.anastazja-jestem.blog.pl
Cieniu to za to zdjęcie cmentarza....
Tylko kiedy ja się doczekam pozostałych?

Wróć do „Łzy”