Czy Adam ma rację?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Czy Adam ma rację?

Postautor: Sylwia » 22 lis 2002, 4:47

Adam Konkol napisał:

Zastanawiamy sie czy ma to wogóle sens,aby pojawiac sie w tv.Media i tak puszczaja co chca i jak chcą,to taka ruletka

Przyznam, że mnie to zdanie zaciekawiło....i troszkę się nad tym zastanawiałam.....teraz mi się oczy kleją ale jutro napiszę swoje zdanie na ten temat...:)

Zastanówmy się czy aby na pewno ma rację....... :? :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 lis 2002, 20:55

ja mysle, ze ma to sens... a jesli bedzie tak jak mowi Adam - to napewno straca na popularnosci, ale niech wtedy nie narzekaja, ze płyty sie słabo sprzedaja :roll:
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 22 lis 2002, 21:28

No cóż........Adam z jednej strony ma rację , w mediach leci to czego aktualnie słucha cała masówa czyli puszczają Ich Troje , Shakirę Christinę Aquilerę ,Britney Spears iitp.
Dlatego wcale sie nie dziwię Adamowi że zadał takie pytanie. Ale mimo wszystko ja bym nie rezygnowała. Media to niesamowita siła i nie ma sensu postawić się przeciwko niej czy sie obrażać. Wtedy tym bardziej osiągnie się skutek odwrotny od zamierzonego. Dlatego nie rezygnujcie z reklamy medialnej. A większość ludzi i tak bęzie słuchać piosenek w stylu właśnie Ich Troje -bo śa to takie disco-polowe kawałki, łatwo wpadające w ucho, przy których nie trzeba myśleś ani zastanawiać sie nad sensem tekstu czyli tego co artysta chciał przekazać swoim fanom. Tak jest -i tego się niestety nie zmieni. Ladnie okeśiliście to w piosence "Przebój" z poprzedniej płyty.
Ale są też fani tacy jak my którzy chcą słuchać waszej muzyki a nie muzyki "środka". A ich wcale nie jest tak mało. I tylko dzieki mediom możecie poszerzyć swą skalę popularności....

P.S. HEJ ŁEZKI-POWIEDZCIE MI CZYJA PIOSENKA W PODSUMOWANIU ROKU 2001 W 30 TONACH BYŁA NA 1(!) MIIEJSCU??? NO CZYJA????????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 22 lis 2002, 21:49

Mi sie wydaje ze zespoł powinien jednak od czasu do czsu pojawiac sie w mediach jzezeli chce sprzxedawac muzyke w wiekszych ilosciach. Ale w obecnej sutuacji juz po sukcesie lez zespoł ma swoją pozycje i prestiz i teraz moze sobie pozwolic na usuniecie medialne. Są ludzie którzy i tak kupią ich płyty, mają wierncyh fanó ktorzy nie potrzebują TV aby wiedziec duzo o zespole. Jednak Lzy nie powinny znikac. Zespól powinin isc swoja drgoą, grac swpoją muzke i to jest recepta na sukces. Bo dzis juz nikt prawie nikt nie chce słuchac sztucznych rzeczy. Liczy sie pradwa. Takim przykłądem jets chocby Sweet Noise który zerwał kontrakt z duzą wytwórnią, stał sie wrogiem komercji dziewki swojej postawie a mimo to ich piosenki zdobyły uznanie ludiz dzieki czmu goszczą w szanujacych sie stacjach telewizyjnych i programach.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 22 lis 2002, 22:04

Mam 2 zdania na ten temat: Oto pierwsze: Nie dziwię się Adamowi, że nie chce jush występować w TV jak byli u tego gościa z baru, bodajże Grzegorza to kręcone było 30 min, a w telewizji pokazane były3 min, no i jeszcze teraz u tego Wojewódzkiego. Dobrze mu Adam powiedział. Ale z 2 strony: telewizja to wielka reklama. Jakoś pechowy ten polsat niech próbują gdzie indziej napewno wkońcu ich ktoś doceni.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 22 lis 2002, 22:06

Najlepiej pokazywac sie w stacjach typowo muzycznych.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 lis 2002, 22:38

jak np. VIVA z debilnym prowadzacym :roll:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 22 lis 2002, 22:52

Viva ogulnioe jest dobrym kanałem tylko ten prowadzący to ich najwieksza skaza.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 23 lis 2002, 1:07

Ja jakoś nie przywykłam do tego że Łezki pokazują się w telewizji... ale to dobra reklama
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 23 lis 2002, 2:05

ja bym chciała, zeby Łezki były gosciem 30 ton
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 23 lis 2002, 2:17

ja bym chciała, zeby Łezki były gosciem 30 ton

Justysiu...po pierwsze Łzy już swego czasu były w 30 tonach...nie wiem czy już wtedy ich słuchałaś :? ....a po drugie ostatnio była nagrywana lista 30 ton z udziałem zespołu ....mieli mniej więcej mówić "co ich bawi, śmieszy"...ale problem był tego typu, że nie dość że redakcja z góry narzuciła temat rozmwowy...to co gorsza...z góry narzuciła też odpowiedzi jakie by zespół miał udzielać.....to informacja od samego Adama...mówił o tym w Pszowie na próbie:):):)
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 lis 2002, 3:21

Jest sens przynajmniej dla mnie.Choćby te dni wyczekiewane przez telewizorem żeby zobaczyc ŁEZki-mi sie od razu chumor poprawia-nie wiem jak wam
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 23 lis 2002, 4:07

To teraz moje zdanie...:)

Ja uważam, że Adam chyba tak powiedział nie zastanawiając się jakie mogą być konsekwencje tego nad czym się zastanawia.....wydaje mi się że media mogą tylko pomóc a zaszkodzić raczej nie....dla takich ludzi jak my..czyli fanów zespołu...obojętnie co by nie powiedzieli..czego by nie pokazali...jak by nie zaśpiewali (nawet z playbacku jak często to ma miejsce w tv)...ludzie tacy jak my zawsze staną po Ich stronie... (wiadomo że czasem zdarza nam się krytykować ale to oczywiście krytyka zdrowa:))....zawsze będą ich tłumaczyć...zawsze będą szukać winy w dziennikarzu, w montażu, w reżyserii...zaś dla ludzi którzy zespołu nie znają to jedyna okazja zobaczyć ich z jak najlepszej strony....posłuchać.....usłyszeć co mają do powiedzenia......wysłuchać przesłania które pewnie każdy artysta gdzieś tam ma..... :? :? ..a które chce przekazać jak największej rzeszy publiczności :wink: :wink: .

Oczywiście zdaje sobie sprawę że program Kuby miał niezaciekawy montaż..ale jestem przekonana że znalazła się choć jedna osoba która ANASTAZJĘ usłyszała po raz pierwszy w życiu...co ważne....której się kawałek spodobał....która w poniedziałek poszła do najbliższego sklepu muzycznego aby kupić album Łez.......więc choćby po to media + zespół ZAWSZE WARTO....:D:D:D
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 23 lis 2002, 4:19

Media to też stacje radiowe.....zastanówmy się jak by wyglądała dziś "przysłowiowa" kariera Łez gdyby RMF czy Zet w końcu odpuścili i zaczęli ich grać.....media zrobią z "najzwyklejszego"kawałka "przysłowiowy" przebój.....tak jak było z "Baśką" Wilków :? ...niby nic specjalanego...niby muzyka żadna...niby banalny tekst....a Premiery opolskie (przypominam że przyznane przez głosy publiczności) WYGRANE....:):):)

Media zrobią wszystko.....choćby przez częstotliwość pokazywania danego artystę.....może to czasem z sympatii do zespołu....przechodzimy w przyzwyczajenie do danego kawałka (u mnie np.tak się stało ze wspomnianą wyżej "Baśką" :P )...ale to zawsze POMOŻE...w końu.....czasem po trupach do celu.....:):):)oczywiście w niedosłownym tego slowa znaczeniu :wink: :wink:

A swoją drogą ja bym bardzo chętnie widziała Łzy w programie na TV4 MUZYCZNY VIP...który prowadzi żona Rafała Olbrychskiego (nie pamiętam jak ma na imię :roll: :roll: )...ale kobieta jest zawsze dobrze przygotowana...zorientowana.....słucha co artysta mówi (co nie zawsze ma miejsce podczas udzielania wywiadu :wink: ).......ja dziś chyba w końcu odważę się i napiszę maila z zapytaniem o takową możliwość spotkania się ze Łzami... :D :D hm...ciekawe czy odpisze:):):)
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 23 lis 2002, 4:51

Sylwia ale mogłyby byc jeszcze raz... nie ma ograniczen... a ze narzucili... trudno, ale zawsze miło zobaczyc Łezki :D

Wróć do „Łzy”