ODWIEDZANIE STRONY ŁEZ

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 24 lis 2002, 7:27

Nie wiem za bardzo o co takie wielkie halo ... Jeśli ktoś ma ochotę, to sobie wejdzie na czata, a jeśli nie ma, to nie wejdzie ... Przecież nikogo nie będziemy zmuszać " JESTEŚ NA FORUM, TO WŁAŹ NA CZATA ALBO WYPAD " ... bez sensu ... a te posty przybierają charakter jakichś pretensji ... w ogóle nie rozumiem w czym rzecz ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 lis 2002, 21:56

zgadzam siem z kathleen. nie można nikogo zmusić można jedynie poprosić i jak posłucha to wejdzie. ale tak a margiesie to moglibyście zaglądać czasem na czat. a może zaglądają tylko wtedy kiedy mnie tam nie ma. hehh
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Olcia

witam

Postautor: Olcia » 29 lis 2002, 4:14

ja właśnie bardzo prosze wszystkich żeby jak wchodzą na forum to odrazu na chata ale nie na dwie sekundy bo tak naj częściej jest ja wchodze czekam żeby ktoś w końcu wszedł a tu ni kogo nie ma może lepiej włączyć tego chata i troszke tam posiedzieć i poczekać :lol:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 lis 2002, 21:01

ale nie możemy nikogo zmusić żeby weszli na czat. i tożeby tam długo siedzieli. amożektoś nie lubi czata. no niewiem.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”