Nowy singiel - wasze opinie ...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
RAFALP

Nowy singiel - wasze opinie ...

Postautor: RAFALP » 24 lis 2002, 4:54

Usłyszałem, że zespół planuje wydać nowy singiel promujący płytę JJJ.
Co byście powiedzieli gdyby był to utwór JESTEM DILEREM ?
Rafał
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 lis 2002, 5:05

nooo nic nie mam do tej piosenki, aczkolwiek preferowałabym "Nocami i dniami" badz "Lukrecje" :wink:
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 24 lis 2002, 5:33

Z punktu widzenia popularności singla w mediach - nie widzę lepszego wyboru wśród pozostałych utworów na płycie JJJ.
W ogóle "Jestem dilerem" uważałbym za jeden z ciekawszych kawałków na płycie, gdyby nie moim zdaniem prymitywnie napisany tekst... i niczego nie usprawiedliwia fakt, że ja bym lepiej nie umiał napisać.
Sam temat jest świetny, muzyka w tym kawałku mi się bardzo pdooba.
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 24 lis 2002, 6:52

Ehhh ... z punktu widzenia fana - " Jestem dilerem " to najgorsza możliwość zaraz po " Dziś będziesz mój " .... jak dla mnie to rodzaj muzyki zwany przeze mnie " komercha do kwadratu ", którego raczej nie preferuję ... no ale niech sobie wydają co tam Im się podoba ... ale jeśli to będzie " Jestem dilerem ", to niech się potem nikt nie dziwi jak usłyszymy, że Łzy to komercha, wiocha, disco-polo, kicz itp. ... i niestety nie będę mieć wtedy wiele argumentów by temu zaprzeczyć ... liczę więc na to, że to jednak nie będzie " Jestem dilerem " ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 24 lis 2002, 8:11

Jeśli chodzi o to co ja myślę o tym kawałku to oczywiście się pewnie narażę..ale mnie się ten pomysł nie podoba za bardzo. Po pierwsze to kawałek na JJJ który do moich ulubionych nie należy...a to z powodu jak dla mnie dość banalnego tekstu.....muzyki która wpada w ucho po pierwszym jej przesłuchaniu.....poruszonym problemie o którym się "trąbi" na prawo i lewo.....ale te same argumenty mogą kwalifikować ten kawałek do bardzo dobrej opinii słuchaczy.....bo czyż AGNIESZKA....NARCYZ......JA NIE LUBIĘ NIKOGO......nie podobały się właśnie z tego powodu.....dość lekkie ...łatwe i przyjemne........świadczy o tym choćby fakt że utwory te na jednej z popularniejszych list przebojów a mianowicie 30 ton....utrzymywały się nie dość że długo...to jeszcze stosunkowo wysoko....mi JESTEM DILEREM.....przypomina te same kryteria które zespół brał pod uwagę wybierając na single w/w kawałki......skoro nasz "czarny koń" nie przyniósł rewolucji w zespole...i ANASTAZJA przeszła właściwe bez echa......TO JA JESTEM NA TAK......w końcu cel uświęca środki......MOŻE W KOŃCU DZIĘKI "Jestem dilerem" ktoś na zespół zwróci uwagę........skoro My już to zrobiliśmy......i nie ukrywajmy...większość a nas...nie dzięki OPOWIEM WAM JEJ HISTORIĘ.........czy SŁOŃCU.....czy W KSIĘŻYCOWYM ŚNIE.......ale dzięki A G N I E S Z C E :D :D :D

Może kolej na nowych miłośników muzyki rozrywkowej.......:):):)...czyt:nowych fanów:D
Sylwia
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 24 lis 2002, 16:27

Ja po usłyyszeniu Agnieszki mialem mieszane uczucia co do łez i jakos na nich nie zwracalem uwagi, dopiero jak usłyszałem album Slonce zacząłem słuchac Łez. :D

A co do Dilera, to wydaje mi sie, ze na singla sie nadaje. Utwór bardzo charakterystyczny i chwitliwy. Moze i jest to kawalek komercyjny, ale napewno nie tak komercyjny jak piosenki innych gwiazd polskiej estrady. Wiele osób chcialo by Lukrecje na singla ale wydaje mi sie ze Lukrecja by nie przypadła wielu ludziom do gustu ze wzgledu na skomplikwoany tekst, dosc ostrą muzyke itp. Ja osobiscie nie zwracam uwagi an to co wydaje zespoł na singlu bo i tak jak chce posluchac Lukreci czy Nocami Daniam to odpalam je z płyty.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 lis 2002, 19:08

nie dzięki OPOWIEM WAM JEJ HISTORIĘ

ja jestem z Łezkami dzieki Opowiem wam jej historie :D
to tak na marginesie ;)
co do samej piosenki "jestem dilerem" to zespoł wybrał ja, by zdobyc nowych fanow... napewno... bo fakt faktem, mi ta piosenka jako pierwsza wpadla w ucho z całej płyty... ale nie jest moja ulubiona.. przypuszczam, ze jak pojawi sie na singlu, to do wielu osob przyczepi sie jak rzep do psiego ogona... bedzie im chodziła po głowie, nie bede mogli przestac jej nucic :wink: takie moje zdanie... moze sie myle... chociaz, ze jak wpadnie im tak w ucho, to nie bedzie znaczyło ze kupia płyte... hmm... mysle, ze gdyby wydali "Nocami i dniami" to by wiecej ludzi kupiło płyte niz po "jestem dilerem"... w koncu "nocami i dniami" tez ma refren wbrew pozorom wpadajacy w ucho... a bardziej ambinte JEST
Martynka

Postautor: Martynka » 24 lis 2002, 19:08

NIC NIE POWIEM! KASIA SKACZEMY Z MOSTU! BUZIAKI KOCIAKI!
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 24 lis 2002, 20:31

Skaczemy ... ale ciiiiiiiiiiiiiii :roll: Nie rób sensacji :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 lis 2002, 21:28

ja jestem za tym żeby to była ta własnie piosenka ale chcialabym też "Gdy na was patrzę"
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 24 lis 2002, 21:33

Kto tu chce skakac?? :roll: I z jakiego powodu.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 lis 2002, 21:40

własnie
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 lis 2002, 1:58

Ghrave... nie pamietasz, wczesniej był taki temat ze skacza :D
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 25 lis 2002, 2:16

LUKRECJA byłaby najlepszym wyborem...
Co do Dilera to.... nie przepadam za tą piosenkę, zaliczam ją do tych gdzie jest Narcyz, Agnieszka. Czyli te nienajlepsze.
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 25 lis 2002, 2:46

hmmmm Dilerek jest piosenką dla tych którzy wcześniej nie lubili łez jest taką przełomową, może to być właśnie taki utwór który przyciągnie ludzi.
JA TO BARDZO LUBIE NOCAMI I DNIAMI.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"

Wróć do „Łzy”