Utwór

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 20 gru 2002, 20:05

A móje ulubione to:
Łzy szczęścia,
JJJ(ten powolny kawalek), Anastazja, Lukrecja, Nocami i daniami.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 20 gru 2002, 22:20

Ja to mam tak dziwnie za jak mi sie jakas piosenka albo plytk przypomni stara to caly czas jej slucham. No i tak teraz mam z "Opowiem wam jej historie" i wogule z czlom plytkom "w zwiazku z samotnoscia" ;P
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 21 gru 2002, 16:24

sliwka ja też tak mam ;P a moje ulubione utwory to: łzy szczęścia, słońce dla ciebie, nienawiść, aniele mój, zdjęcia z wakacji, w moim świecie (najlepszy text jaki kiedykolwiek istniał ;) mogłabym wymieniać dalej bo lubie w sumie prawie wszystkie piosenki łez, no ale powiedzmy że te są moje ulubione ;P

huh dawno mnie na forum nie było :P

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 gru 2002, 17:35

ja tam lubiem wszytskie
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 26 gru 2002, 3:40

moze ja sie nie znam, ale wydaje mi sie, ze lista na glownej stronie mowi, ktore piosenki sa najbardziej lubiane, bo nie wydaje mi sie, zeby ktos zapamietal jaka piosenka sie podoba kazdemu z osobna. ale moje ulubione to anastazja lukrecja (nie bede orginalna) i 10 piosenka z 2 plyty, nie pamietam tytulu.. a swoja droga wiele osob bluzga na ostatnia plyte lez, ze najgorsza pod wzgledem textow, ale moze najlpepsza technicznie. moje zdanie jest takie, ze plytka jest najlepsza, bo slychac do czego sluzy gitara:) wczesniej za bardzo nie bylo slychac. 3 plta mi sie najbardziej podoba, bo jest najsurowasz ze wszystkich. mi by taki klimat lez najbardziej odpowiadal, ale chyba niewiele osob podziela moje zdanie...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 26 gru 2002, 15:33

No, ja jestem z tych co nie podzielają zdania PO PROSTU JA.
Mam nawet mocny argument na poparcie mojej "niezgody" ;) NA trzeciej płycie zdecydowanie najlepszym kawałkiem jest dla mnie "Anastazja", i akurat w tym utworze słychać najlepiej, do czego służą klawisze :wink:

Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 gru 2002, 17:04

Po prostu ja napisała:
ale moze najlpepsza technicznie

Z tym się zgadzam......ale dla mnie to akurat nie jest argument przemawiający za pozytywną oceną płyty...wręcz przeciwnie.....może i technicznie ona jest zrobiona dobrze.........komputer doszlifował wszysto co było kiepskie pewnie......ale z kolei:

bo slychac do czego sluzy gitara:)

z tym się zgodzić nie mogę.....osobiście na tej płycie żywej gitary mi brakuje najbardziej ........wszędzie raczej słyszę coś sztucznego.......mixy....komputery.... :? ....Pamiętam że zaraz po jej przesłuchaniu myślałam podobnie .....że rockowa....gitarowa.....żywsza......ale z biegiem czasu granica się obniżała...obniżała....a na dzień dzisiejszy chyba już 4 kawałi mi zostały które są coś warte....... :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
katrin
Kontaktowanie:

Postautor: katrin » 26 gru 2002, 17:13

w sumie cenie ich za teksty bo nie są napisane "na kolanie"ale czy mam swoją ulubiona piosenke?Kiedy pierwszy raz przesłuchałam ich płytę to od razu wpadło mi w oko ANASTAZJA ale z czasem polubiłam wszystkie utwory :D

http://katrin-katykat zapraszam na mojego bloga :wink:
Awatar użytkownika
Smutny_anioł
Kontaktowanie:

Postautor: Smutny_anioł » 13 kwie 2004, 0:20

Już kiedyś był taki temat,ale i tak odpowiem :)

Słońce-"W księżycowym śnie","W kryształowym śnie"
W związku z samotnością-"Niebieska sukienka"
Jesteś jaki jesteś-"Lukrecja"
Nie czekaj na jutro-"Czasami,ot tak","Twoja,ot tak"
....lecz w Twoje ramiona wtuliła się ona...

http://kenzo.blog.pl
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 13 kwie 2004, 12:01

zdecydowanie na pierwszym miejscu jest Dla miłości warto
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 13 kwie 2004, 13:37

Sylwia pisze:Po prostu ja napisała:
bo slychac do czego sluzy gitara:)

z tym się zgodzić nie mogę.....osobiście na tej płycie żywej gitary mi brakuje najbardziej ........wszędzie raczej słyszę coś sztucznego.......mixy....komputery.... :? ....Pamiętam że zaraz po jej przesłuchaniu myślałam podobnie .....że rockowa....gitarowa.....żywsza......ale z biegiem czasu granica się obniżała...obniżała....a na dzień dzisiejszy chyba już 4 kawałi mi zostały które są coś warte....... :wink:

Moze i gitarki slychac ale zeby powiedziec ze widac do czego sluza to nie powiedzialbym :roll: Na kompie mozna zrobic wszystko a zeby pokazac do czego sluzy gitara to chyba trzeba na niej umiec cos i przede wszystkim samemu wiedziec do czego sluzy - co czasami nie wychodzi chlopcom :lol: Może i technicznie komputery wyszlifowaly to najlepiej ze wszyskich poprzednich plyt - ale tutaj akurat nie ma sie czym zachwycac bo tak jest z kazdym zespolem - technika idzie do przodu i zawsze technicznie kolejna plyta jest lepsza od poprzedniej. A jesli chodzi i technike grania to i tak podwójna stopa Dawida w "Bez sensu, nieważne" wymiata :twisted: Pewnie nagrywał ją osobno :D
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 13 kwie 2004, 15:24

ulubiona piosenka :shock: :shock: nie mam takiej...bo wszystkie bardzo lubię..może jedne mniej drugie bardziej...ale wszystkie są super... :) :P
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 13 kwie 2004, 16:16

Niektórych piosenek słucham,jak mam zły humor,innych jak mam dobry nastrój....Na przykład "Emmanuelle Noire"(jak się nudzę :roll: ),"Słońce"(zawsze jak mam zły humor :x ),"Łzy szczęścia"(jak nie umiem przestać płakać :? ),"Modlitwa"(jak mi się nie chce do kościoła iść :lol: ),,"Tańcz,zaprosili....."(jak mnie nikt na dyskotece do tańca nie poprosi :roll: )"Słodkie winogrona"(tak ogólnie,dobre na doła,polecam :) ),"Jak cukierek"(od razu mi złość przechodzi :P), i ""Gdy na was patrzę"(to jak się z kimś pokłócę :twisted: )....A jak mam lepszy nastrój,to słucham,dołując się:"Czasami,ot tak","Opowiem wam moją...","Opowiem wam jej...." i "Nadzieja nie dla mnie" .A jeśli miałabym wybrać takie ulubione piosenki,to byłyby to chyba"Ja-samotna","Oczy..,." no i "Łzabędź"
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 13 kwie 2004, 17:36

nie wiem jak wy ale ja uważm że moderator powinien przenieśc ten temat..nie bende sie tu wypowiadac o piosenkach bo zrobiłam to w poprzenim temacie
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 14 kwie 2004, 11:45

wszystkie utworki są cool ale najbadrziej lubie "Oczy......." :lol: :o

Wróć do „Łzy”