Łzy w "Naj"....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 gru 2002, 19:01

NO dokladnie, wchodzenie pod scene to duze ryzyko jezeli ktos nie lubi mega ostrej młóćki.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 gru 2002, 19:09

heheheh
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 21 gru 2002, 20:01

WY tu tak pisujecie i mi sie na koncercik jakis fajny zachcialo, ale nie ma gdzie isc, bo nigdzie nic nie ma ;( Przynajmniej w okolicy
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 21 gru 2002, 23:50

ale Wy się uwzieliście na wiśniewskiego.. cóż... tylko krytykujecie a ja chętnie bym przeczytała takie uzasadnienie Waszej krytyki.. :roll: i jako była fanka ich3 zapewniam Was, ze na koncertach wcale 90% to nie dzieci.. zresztą skąd możecie wiedzieć czy to 90% skoro nie byliście na ani jednym koncercie?
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 22 gru 2002, 16:00

Wiesz ja obserwowoałem przez jakis czas postawe Wisniewskiego i musze stwierdzi ze jest on jednak pozerem, jest bardzo sztuczny. Jego zachownaie podzczas wywwiadów itp. ronze wypowiedzi pozwoliły mi stworzyc o nim opinie. Dla mnie ten człowiek nie reprezentuje sobą zadnych wartosci.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 gru 2002, 18:58

ktoś bardziej wymagający poprosił by o jakieś szczegóły ;) ale nie ja :D i naprawde, nie krytykujcie tak mocno, a jeśli już chcecie to uzasadniajcie.. niektórym może się bardzo przykro zrobić kiedy przeczytają że ktoś ich idola określa np. mianem debila itd itp i jeszcze nie uzasadnia :)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 22 gru 2002, 19:00

Wiesz mi sie nie chce Tu na nikogo najeżdzac, ja mam o Wisniwskim takie zdanie a nie inne, ale nie bede na forum wieszal na nim psów. Jak ktos go lubi jego sprawa. :wink:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 gru 2002, 17:37

Ghrave ma racjem skończmy już temat z Wiśniewskim ja też mam o nim swoje zdanie a oto uzasadnienie: jest to człowiek który dla kariery zrobiłby wszystko(może to i dobrze może źle -zalezy jak kto uważa)
po drugie: facet z deka przesadza z tymi odzywkami na scenie zwłaszcza że słuchają tego dzieci
po trzecie: tak jak stwierdził Ghrave Wiśniewski jest sztuczny. Dlaczego tak uważam? ponieważ wydaje mi siem że on nie jest sobą wszystko co robi robi pod publikę myślę że w życiu prywatnym jest innym facetem/
to jest tylko moje zdanie. oczywiście każdy może mieć inne i ja swojego nikomu nie narzucam. są fani tego zespołu i jak go lubią to niech tak bedzie jestem osobą tolerancyjna i nie przeszkadza mi osoba która lubi to czego ja nielubię. uwazam że każdy ma swoje zdanie. i teraz tym o to uzasadnieniem uroczyście zamykam temat Pana Wiśniewskiego...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 25 gru 2002, 16:09

Jeszcze muszę się tu odezwać:)

Nie wydaje mi się, żeby można było właściwie ocenić kogokolwiek po tym, co pokazują media.

Jeżeli ktoś zna Łzy osobiście choćby ze spotkań na zlotach - to pewnie zauważył, że w mediach można się dowiedzieć jakieś 10% tego jakimi są ludzmi. Reszta to wyobraźnia ludzi rozbudzona na podstawie strzępków informacji dostępnych w gazetach, wywiadach, telewizji czy radiu.
Człowieka opisuje wielokrotnie więcej informacji niż te, które w sensie fozycznym można przekazać "dla mas".

Przeczytajcie kilka książek o kimś, albo porozmawiajcie z nim wiele godzin - a dopiero potem formułujcie tak jednoznaczne opinie jakie tu czytam.

A propos pozerstwa - ja również jestem pozerem, jestem sztuczny - a czy ktoś to tutaj komentuje? czy komus z forum się to nie podoba? Nie widzę.

Tak naprawdę potrzeba oceniania Łez czy Wiśniewskiego bierze się z emocji, a nie z obiektywnych spostrzezen.

Rozumiem, ze ktoś nie lubi głosu, muzyki, nie lubi oglądać zachowania, ale żeby tak się tym negatywnie emocjonować?

A co sądzicie o Ewie Bem? Jakoś nie widzę tutaj opinii, ani krytycznych, ani pochwalnych. Dlaczego??

W efekcie podejrzewam, że najbardziej sztuczne są te właśnie osoby, ktore odczuwają tak wielką potrzebę krytyki, że nie mogą się powstrzymać.
Potrzebę krytyki czegoś, czego nie lubią - i co w efekcie powinno im zwisac...gdyby nie byli sztuczni.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 25 gru 2002, 16:26

Ja nie odczuwam potrzeby krytyki, ale jak widze Wisniewskiego to mnie cos rusza. PO prostu go nielubie i tyle.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 gru 2002, 16:51

Ja też go nie lubię...i jak widzę gdzieś w TV ICH TROJE lub samego iśniewskiego to od razu wyłączam telewizor lub przełączam na jakiś inny program...muzyczny, bo ja ostatnio nc innego nie oglądam...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 gru 2002, 17:26

skoro tak Was denerwuje to dlaczego piszecie o Nim?
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 gru 2002, 17:32

No właśnie po co o nim piszemy skończmy ten temat...nie lepiej by było...??
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 25 gru 2002, 18:15

Nie wiem za bardzo o czym tu jest dokładnie mowa, ale zauważyłam coś o publiczności ... że niby 90% to dzieci ... i z tym niestety zgodzić się nie mogę, bo tak się jakoś w życiu złożyło, że na dwóch koncertach I3 w Opolu byłam i ździwilibyście się, że oprócz naszej piątki, to całe 2 pierwsze rzędy okupowane były przez panie powyżej 40-stki, szepczące " gdyby mój mąż wiedział, że tu jestem ... " ... o reszcie rzędów nie wspomnę ...

P.S. Ja tam lubię Ewę Bem :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 gru 2002, 1:03

A ja tam Ewy Bem nie lubie i nie bede nikogo tu krytykowac...

Wróć do „Łzy”