DZIWNE POGLĄDY RODZICÓW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 09 lut 2003, 16:53

Hm...mi rodzice nigdy nie zabronili słuchania takiej czy innej muzyki. Mysle że to troszke przedasa. heh moi rodzice nie czują większej sympati do Łezek, ale to chyba dlatego, że cały czas słucham Łez i moim rodzicom to poprostu sie znudziło hieh:)
Martynka

Postautor: Martynka » 09 lut 2003, 19:05

Aniołek...Heh...Skąd ja to znam :wink: BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 09 lut 2003, 21:02

moi rodzice nie maja nic przeciwko Łezkom. moj tata mowi, ze sie cieszy, ze ich slucham, bo dobrze graja :lol: :lol: :lol:
Martynka

Postautor: Martynka » 10 lut 2003, 22:41

Moi by chętnie wysłali mnie z tymi płytami na Antarktyde :D Żebym se posłuchała :D BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 lut 2003, 19:11

aż tak ich nie lubią/?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
MastJedi

Postautor: MastJedi » 12 lut 2003, 3:06

postanowiłem się znów odezwać, bo widzę, że chyba nie rozumiecie jednej podstawowej rzeczy. WSZYSTKO JEST SPRAWĄ GUSTU. I jesli rodzice mają podobny do aszego, to pozwalaja słuchać. Jeśli nie, to im sie ni epodoba że słuchacie. i nie ważne, czy to będą Łzy, Perfect, Top One, Rammstein, Mozart, SDM czy cokolwiek innego (nawiasem mówiac, tylko jednego z wymienionych zespolów nie słucham....)
Jeszcze jeden pogląd o Liroy'u i polskiej "twórczości" śmiesznej muzyki. Mieso to ja lubię na talerzu. I ewentualnie w kawałach. Ale na pewno nie w zyciu codziennym ani w radiu, ani w piosenkach. Nie klnę, nie uczę tego moich dzieci i bede to u nich tępił. Dla mnie to sprawa kultury i wychowania. A nie qrwa pier..lenia o przej...anym życiu. Mi sie to nie podoba.... Może komuś? Sprawa wulgaryzmów jest jak sprawa z paleniem papierosów szczególnie w pociagach. Palisz? lubisz? Pal! na zdrowie! Ale dlaczego ja, niepalący mam wdychac dym z twojego papierosa? Ja szanuje twoj wybór, ty uszanuj mój. Lubisz mieso w piosenkach? nałóż se słuchawki.... To tyle...
I mam apel do Łez - NIE ZAŚMIECAJCIE TEKSTOOF.... Jak do tej pory jest bardzo dobrze....

PS. A smieszna muzyka do oczywiscie ha-ha-ha - czyli hip-hop ;-D[/url]
May the Force be with You... Frodo....
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 12 lut 2003, 20:45

Hm....nie sądze, gdyż moi rodzice nie maja takiego samego gustu jak ja a jednak nie zabraniają mi słuchać.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 13 lut 2003, 2:05

. i nie ważne, czy to będą Łzy, Perfect, Top One, Rammstein, Mozart, SDM czy cokolwiek innego (nawiasem mówiac, tylko jednego z wymienionych zespolów nie słucham....)

podejrzewam, ze rammstein :)

Nie klnę, nie uczę tego moich dzieci i bede to u nich tępił. Dla mnie to sprawa kultury i wychowania.

i tylko i wylacznie dlatego Tata nie godzilby sie na sluchanie przeze mnie takiej muzyki we wczesniejszych latach, a teraz pewne stwierdzil ze Liroy za bardzo mi ie szkodzi, bo mimo, ze slucham, raczej nie "upiekszam" jezyka polskiego.

. Lubisz mieso w piosenkach? nałóż se słuchawki.... To tyle...

zawsze tak robilam, wiedzialam, ze nikogo to nie bedzie bawic jak ja sobie bede tego sluchac. wczesniej raczej sie krylam bo sie po prostu balam reakcji Taty, sluchalam tego stosunkowo wczesnie, a Tata nie musi o tym wiedziec. teraz tego slucham na sluchawkach, zeby innym to nie przeszkadzalo, a ten jeden raz byl tylko i wylacznie dlatego, zeby wybadac reakcje taty

wyglada, jakbym sie tlumaczyla.... :)
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 13 lut 2003, 3:00

MastJedi pisze: Jeśli nie, to im sie ni epodoba że słuchacie. i nie ważne, czy to będą Łzy, Perfect, Top One, Rammstein, Mozart, SDM czy cokolwiek innego (nawiasem mówiac, tylko jednego z wymienionych zespolów nie słucham....)

A którego nie słuchash ? :D Bo ja nie znam Top One ;) A np. Rammsteina i SDM lubie :D Ostatnio SDM nawet bardzo, bardzo... BUZIAKI KOCIAKI
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 13 lut 2003, 3:17

mi sie wydaje ze chyba chodzi o Perfect... ale nie jestem pewna, bo nie wiem jaką muzyke lubi nasz kolega-fan Łezek :)
ja tez mysle ze takie bezsensowne przeklinanie w piosenkach jest niepotrzebne. a muzyke hip-hop uwazam za porazke... ale to tylko takie moje skromne zdanie :twisted:
Martynka

Postautor: Martynka » 13 lut 2003, 18:52

Asiuncia pisze:
ja tez mysle ze takie bezsensowne przeklinanie w piosenkach jest niepotrzebne. a muzyke hip-hop uwazam za porazke... ale to tylko takie moje skromne zdanie :twisted:
Zgadzam się z Tobą :D :D :D BUZIAKI KOCICAKI
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 13 lut 2003, 18:54

Ale czasami mozna uzyc wulgarnego słowa aby zaznaczyc swoją flustracje itp. np. Sweet Noise, tam Glaca dosc czesto uzywa wulgaryzmow ale w tylko w mijescach gdzie nalezy ich uzyc.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 lut 2003, 19:00

Ghrave pisze:Ale czasami mozna uzyc wulgarnego słowa aby zaznaczyc swoją flustracje itp. np. Sweet Noise, tam Glaca dosc czesto uzywa wulgaryzmow ale w tylko w mijescach gdzie nalezy ich uzyc.

Myślę, że nigdy nie ma potrzeby używania wulgaryzmów. Złość itd można wyrazić "normalnym" słownictwem, tylko może wystarczy odpowiednie emocje wyrazić..... Nie tam zaraz przeklinać :?
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 13 lut 2003, 19:01

Na niektóre osoby nie ma juz normalnego słownictwa.
Martynka

Postautor: Martynka » 13 lut 2003, 19:19

Ghrave pisze:Na niektóre osoby nie ma juz normalnego słownictwa.

I tu sie z Tobą zgadzam.... BUZIAKI KOCIAKI

Wróć do „Różne czyli Inne”