DZIWNE POGLĄDY RODZICÓW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 13 lut 2003, 21:09

no a ja znowu powroce do liroy`a.... tylko nie krzyczcie na mnie za to :)

wiec.... facet jaki jest, taki jest, wszyscy widza. czasami (a raczej w wiekszosci) to text jego kawalkow opiera sie na bluzgach tylko i wylacznie. az sie niedobrze robi jak sie go slucha... jednak w wymienionych przeze mnie piosenkach, tj "i co dalej" , "ciemna strona" bluzgow prawie nie ma, mniej wiecej jak u sweet noise. choc sa kawalki typu "je...ac mi sie chce", cos, za co ja liroy`a nie szanuje. ja raczej sie zatrzymuje na innych kawalkach. ja jestem zdania, ze czasem mozna przeklnac, zeby cos bardzo podkreslic, czasem jak jestem naprawde wscielka to cos powiem, ale raczej nieczesto i raczej nie prz3sadzam ztego rodzaju "jezykiem polskim" inaczej.

PS. a SDM jest super.
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lut 2003, 1:29

po prostu ja pisze:
PS. a SDM jest super.

ZGADZAM SIĘĘĘĘ!!:-) BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 01 lis 2003, 20:13

ja może i wykopie stary temat... ale chce się wypowiedziec

moi rodzice juz nie moga słuchac Łez, bo codziennie w kółko ich "katuję" muzyką Łezek.. Moja mama powiedziała, że nie może ich słuchac "bo ta monotonia ich muzyki mnie dobija" :roll:

ale nie sądze, żeby mi zabronili słuchać czegokolwiek.. zresztą, nawet, gdyby zabronili, to wiadomo, że zakazany owoc smakuje najlepiej. nie mozna uchornic dziecka całkowicie przed jakis tam zespolem.. rodzicow nie bedzie w domu, i dziecko bedzie sluchac.. w szkole moze sluchac.. albo na discmanie/walkmanie.. duzo jest sposobow. zabronic mozna, ale odciac calkowicie od jakiejs muzyki, nie..
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 01 lis 2003, 20:33

dla mnie to troche bezsensu ze rodzice zabraniaja swoim dzieciom sluchac jakiejs muzyki....przeciez to "chore" :? no ale niech sobie je wychowują jak chcą...u mnie mama sie nie czepia..zreszta nawet tak do konca nie zdaje sobie sprawy czego slucham, bo zawsze muzyka nie leci glosno (rodzenstwo) a jak juz leci to gdy nie ma nikogo w domu..kiedys puscilam na ful "mocniejszy kawałek" i kazala mi to wylaczyc..powiedziala ze mam nie robic z siebie dziecka szatana...(hehehe) niewiem co ma jedno do drugiego....ale ok...:) tacy są rodzice..nic nie wiedza a wszystkiego sie czepiaja..oczywiscie muzyki nie sciszylam :P bo jakby moglo byc inaczej :D :D :D
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 01 lis 2003, 21:49

...
Ostatnio zmieniony 01 mar 2012, 21:59 przez Sama,Sama, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 lis 2003, 22:17

Sama,Sama pisze:Założę się,że jakby jeszcze usłyszeli teksty,to mogłabym zpomnieć o Łzach....Mnie się teksty podobają,ale niestety moi Rodzice mają inny gust...

nie rozumiem... gdyby np usłyszeli "Anastazję" zabroniliby Ci słuchać Łez?? dlatego że śpiewają o śmierci??
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 01 lis 2003, 22:22

ale fajny temat, nawt nie wiedizałm, że taki jest. co do moich rodziców, to oni najpierw ardzo nie chcieli, zebym słuchała, takiej satanistycznej muzyki, jaką jest ta grana przez Łzy, bo w ogóle Łzy to sekta, według nich, i moi rodzice zawsze mówili o nich tylko, ze oni jacyś biedni, czy coś takiego, nie wiem, bo nie wnikalam w to, ale od oczu, od wyglądu mojego pokoju, który jest cały w Łzach, po przeczytaniu kilku artykułów, po moim wychwalaniu naszego koffanego zespołu, Łzy już nie sa sektą, tylko zespołem, chociaz oi tak "grają kiepską muzyke" według nich, no ale to jest ich zdanie na ten temat, a moje jest zupełnie inne, jak to mawia nasz facret od wosu :P
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 01 lis 2003, 22:46

a moi rodzice włąsnie lubia Łzy...a szczegolnie moja mama bardzo lubi Anie... :wink: wogole ich muzyka jest super...moj tata mówi ze za bardzo w muzyke sie w czuwam i to przewraca sie na mój umysł :? ale Łezki są świetne...cały czas tylko słucham Łez Łez Łez...i erazem z mamcią sobie nucimy oczka;-) :wink: :D pzdrówka dla Łezek:*****
Awatar użytkownika
Asia Michalik

Postautor: Asia Michalik » 01 lis 2003, 23:28

Wiecie moja mama nie ma nic do tekstów piosenek. Twierdzi, że mówią o życiu (niektóre). Ona ma ogromne wąty do mnie. Ponieważ ja mam fioła na punkcie zespołu Łzy. Zawsze gdy leci coś w telewizji o nich to mi nagrywa na wideo. Włosy jej dęba stawają jak ma jechać ze mną do sklepu z płytami (wie na co ją namówię). A moim zdaniem ŁZY nie śpiewaja piosenek niedozwolonych nastolatką.
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 02 lis 2003, 10:06

Moja mama jak kiedys podsluchala co slucham to powiedziala ze te teksty sa takie prawdziwe, ale jesli niektore piosenki byly by sluchane przez kogos kto ma zalamke to by sie targnął. Ale nic nigdy nie mowija co ja slucham. Poza tym jestem w takim wieku,że słucham co chce. Moija mama czasem jak zalapie jakis tekst to podspiewuje sobie :) :D :lol:
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 02 lis 2003, 11:45

No moim rodzicom na początku nie podobało sie wogóle to co słucham...Sądzili że to wyjce i że drą mordy i się z tego cieszą a się niesłyszą..
Wszystko zmieniło się gdy zaczęłam słuchać Łez :D
Na szczęści polubili ich muzyke i nawet wołają mnie jak są w Tv...Co ja bym bez nich zrobbiła ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 02 lis 2003, 12:42

moja mama lubi LZY :P tez wola mnie jak sa w TV. Babcia marudzi ze caly czas tego slucham i pyta sie ciagle czy kiedys mi sie to znudzi. MOj tato uwaza ze to sa wyjce i szarpidruta ale on mowi tak do kazdej muzyki ktora ja slucham :)
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 02 lis 2003, 13:20

Carti pisze:MOj tato uwaza ze to sa wyjce

"znowu słuchasz tej krykaczki???!"

słowa mojego taty ;P

a moim rodzicom b. podoba się "Anastazja" (mówia na to "Eutanazja") i "Oczy..". ;)
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 02 lis 2003, 13:53

a moi lubią Łezki, nawet sami z własnej woli wybrali się na koncert! jak moja mama widzi Łezki w jakiejs gazecie to odkłada dla mnie specjalnie ten artykuł na którym one są :wink:

a co do liroya i jego tekstów to maja pani z polskiego powiedziała że ona najpierw układa te mniej kultoralne słowa a potem dopiero układa do tego tekst tak żeby się rymowało :wink:
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 02 lis 2003, 16:31

"rodzice są naprawdę bardzo, bardzo śmieszni" (Mały Księże)

Wróć do „Różne czyli Inne”