DZIWNE POGLĄDY RODZICÓW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 24 lis 2003, 22:30

Vampirzyca pisze:Ania, jak będziesz przekonywac rodzicow Jędrka, to moze i hurtowo moich? :lol:

No, tez sądze, ze raczej tych samych rodzicow nie mamy :D choc, kto wie.. :lol:

Ale byłoby śmiechu jakby byliby to sami żatruję. Ania musisz otworzyć towarzystwo w której pomagała byś przekonywać rodziców. :)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 25 lis 2003, 15:32

hehe :) Jedrek, najpierw musze swoich przekonac :) tez sa niereformowalni jeslio chodzi o te kwestie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 25 lis 2003, 21:35

po prostu ja pisze:hehe :) Jedrek, najpierw musze swoich przekonac :) tez sa niereformowalni jeslio chodzi o te kwestie :)

Pocieszyłaś mnie myślałem że tylko moi tacy są fajnie że nie jestem sam. jak swoich przekonasz daj znać wtedy Ci moich podeślę
Wyrwał korzenie marzeń
Marnieją samotnie
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 26 lis 2003, 20:30

Jedrek, jak swoich przekonam, to bede stara, pomarszczona i mi sie juz net zdazy znudzic :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 26 lis 2003, 21:52

Anka nie ma co jesteś optymistką :):):) pewnie razem jak będziemy starzy pojedziemy na zlot, oczywiście jak dojdziemy do autobusu :)
Wyrwał korzenie marzeń
Marnieją samotnie
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 26 lis 2003, 22:09

Jędrek pisze:Anka nie ma co jesteś optymistką :):):) pewnie razem jak będziemy starzy pojedziemy na zlot, oczywiście jak dojdziemy do autobusu :)

z domu spokojnej starosci nas zawioza Jedrek :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 26 lis 2003, 22:15

po prostu ja pisze:
Jędrek pisze:Anka nie ma co jesteś optymistką :):):) pewnie razem jak będziemy starzy pojedziemy na zlot, oczywiście jak dojdziemy do autobusu :)

z domu spokojnej starosci nas zawioza Jedrek :)

HEHE patrzymy a tam raszta forum będzie siedzieć, będziemy mieli zlot o jakim nikt nie słyszał. :):):)
Wyrwał korzenie marzeń
Marnieją samotnie
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 26 lis 2003, 22:34

rodzcia jacy sa tacy sa ale nas kochaj my ich kochamy ich pogady sa dziwna ale za wszae chca dlanas dobrze
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 lis 2003, 12:52

ja to naprawde mam problemy z rodzicami;-)ostatnio sie przyczepili , że nie jem mięsa :x co w tym złego...moja mama mówi ze dorobie sie jakiejs choroby a potem bede żalowac....wiem ze sie o mnie troszczą...ale na widok miesa robi mi sie niedobrze :wink: jak ich do tego przekonać :!:
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 27 lis 2003, 17:09

zalezy. jelsi zastepujesz mieso jakimis innymi, sensownymi produktami, masz ogolne pojecie jak sie zywic jelsi jestes wegetarianka, to na pewno da sie jakos ich przekonac. ale mususz chyba faktycznie wiedziec na czym polega i jak sie zywic by sobie nie zaszkodzic. poza tym wiek tez jest istotny. mysle, ze sprawa jest "do wygrania" :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 lis 2003, 19:12

mam nadzieje ze wygram. :D ...gdyby moi rodzice dowiedzieli sie ze bym chciała byc wegetarianką to by mnie killer :roll: ja nigdy nie zroumiem swoich rodziców....z jednej strony powinnam jesc mieso bo jestem sportowcem , ale z drugiej to feeeeeeeeeee :!: nigdy nie bede jesc naqwet jak bede duza , i miała meza i dzieci :wink:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 lis 2003, 20:07

ja mam w szkole taki przedmio Technologia i Towaroznawstwo :D w tym roku uczę sie tam po kolei składu i wartosci odzywczej artykułów spożywczych... np miałam już mleko i przetwory mleczne, sery, jaja :D, teraz mięso... więc będę wyszkolona na ten temat :D też nie jem mięsa, a przynajmniej sama nigdy nie zrobię sobie jedzenia z ięsa... jeśli mama ugotuje obiad z miesa, albo w gosciach gdzieś jest to zjem... ale tak jak Kasieńka... już nie mogę :D a rodzice? Mama mnie podziwia za to ze się potrafie zdrowo odżywiać... a ja próbuję mamę przekonać, ale sięnie da :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 lis 2003, 20:13

mloda.jg pisze: ale sięnie da :D

własnie i to jest najgorsze....ze sie nie da przekonac...rodzice zawsze stawiaja na swoim....a ja bede na swoim i do czego dojdzie :?: do awantury :evil: buuu..ja tak nie chce :?
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 27 lis 2003, 20:19

O Boziu!!! Na samo słłowo MIĘSO robi mi się niedobrze. Też nie jem mięcha i rodzice się plują...ale ja tego do ust nie mogę wziąść - ichyba dobrze robię!!! Nie ma to jak "zdrowe" odżywianie (w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu) :wink:
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 27 lis 2003, 22:38

a ja tera nie mogę się doczekać kiedy będę miał tak z 30 lat. Wypomnę wtedy moim staruhom ih wszystkie błędy. oni będą już o lasce a ja dalej będę jeździł na koncerty łez i nie tylko. ciekawe jak wyhowam swoje dzieci? napewno nie popełnię tyhsamyh błeduw co moi starzy
Nie ma boga na tym świecie !!!

Wróć do „Różne czyli Inne”