DZIWNE POGLĄDY RODZICÓW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 09 gru 2003, 18:28

Vampirzyca pisze:A ja mimo mojej wieeelkiej tolerancji ;P nie trawię hh..

To tak jak ja tyle ze ja nie to co nie trawie ale wrecz nie nawidze!!
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 09 gru 2003, 19:04

Mam to samo. Do tego, irytuje mnie to, że w hip hopie, karierę może zrobić każdy. Wyjdzie sobie taki chłopak z osiedla, coś tam wyrecytuje, pokiwa głową i gwiazda wielka. I co najgorsze, przykłady takie są coraz częściej idolami i wzorami dla młodych ludzi.
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 09 gru 2003, 21:45

bo o to chyba chodzi w tej muzyce, nie trzeba miec pieknego glosu, wystarczą dobre rymy, jakas tam muzyka i już....
Jak już mowa o HH, to wiele osob przekonywalo mnie do tego, ze HH jest wspanialy, bo spiewa o życiu, o nas, o naszym kraju, itp...przepraszam bardzo ale ja nie mam rodziny patologicznej, nie zyje na skraju nędzy...mam za co jeść i nie biorę narkotyków, i wydaje mi sie ze jest tak z wiekszoscia osob, oczywiscie zdarzą się i tacy o jakich mowa, tez jest ich duzo..ale bez przesady, pozatym HH robi z nas - Polaków, biednych ludzi, którzy tułają się po dworcach, piją wóde, i z kazdej dziewczyny robią dziwkę....bo słuchając wielu piosenek HH takie odnioslam wrazenie....one moze byc mylne..ale tak wlasnie mysle, no i owszem, są tacy ludzie...bo jak wiemy u nas w kraju jest tragicznie....ale nie przesadzajmy...bo najlepiej na wszystko patrzec pesymistycznie.....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 09 gru 2003, 22:02

hmm...no cóż wsysko jest oliwe na tym naszym świecie...ale Łezki nie są wcale jakimś zespołem który w swoich tekstach nie wiem buntuje czy spycha na złą droge ludzi...:) Moja mamcia nic tam nie gada bo wkoncu juz kurde stara jestem..:P(17) ale moja siostra tez zasem ze mna sobie słucha i podspiewuje..(a ma 6 lat :P) POZDRÓFFKA

ŁEZKI SA PRZECUDOWNE..!!!!!
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 gru 2003, 19:56

iwonkax pisze:HH jest wspanialy, bo spiewa o życiu, o nas, o naszym kraju, itp...przepraszam bardzo ale ja nie mam rodziny patologicznej, nie zyje na skraju nędzy...mam za co jeść i nie biorę narkotyków, i wydaje mi sie ze jest tak z wiekszoscia osob, oczywiscie zdarzą się i tacy o jakich mowa, tez jest ich duzo..ale bez przesady, pozatym HH robi z nas - Polaków, biednych ludzi, którzy tułają się po dworcach, piją wóde, i z kazdej dziewczyny robią dziwkę....bo słuchając wielu piosenek HH takie odnioslam wrazenie....one moze byc mylne..ale tak wlasnie mysle, no i owszem, są tacy ludzie...bo jak wiemy u nas w kraju jest tragicznie....ale nie przesadzajmy...bo najlepiej na wszystko patrzec pesymistycznie.....

jest piiosenka T.Love p "Jest Super" czy mówi o czymś innym, niż hh? ma świetny tekst i za kazdym razem gdy ja słyszę chce mi sie śmiac... ostatnio w jakimś dzienniku TV zrobili z niej podkład muzyczny :D co do obrazu Polski w hh... to jest co mnei wkurza... i jeszcze słowa "tak piękne" i te słowa o kobietach/dziewczynach od których aż razi szacunkiem... chyba nie chciałambym mieć takiego chłopaka... :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 gru 2003, 23:21

a ja dziś przedrzeźniałam sie z sąsiadem. on puszczał HH a ja jeszcze glośniej Łzy. to on jeszcze głośniej ale chyba go przebiłam...nie da sie przekrzyczeć Łezek.
mnie też sie nie podoba HH i sposób w jaki przedstawiają w swych piosenkach kraj. nie lubie tej muzyki bo dla mnie jest to równoznaczne z mówieniem.jak tego można słuchać.ja wiem że są ludzie którzy jednak mogą i ja nic do nich nie mam,w końcu dzisiaj wszędzie uczą tolerancji.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 11 gru 2003, 23:24

mloda.jg pisze:jest piiosenka T.Love p "Jest Super" czy mówi o czymś innym, niż hh? ma świetny tekst i za kazdym razem gdy ja słyszę chce mi sie śmiac... ostatnio w jakimś dzienniku TV zrobili z niej podkład muzyczny :D co do obrazu Polski w hh... to jest co mnei wkurza... i jeszcze słowa "tak piękne" i te słowa o kobietach/dziewczynach od których aż razi szacunkiem... chyba nie chciałambym mieć takiego chłopaka... :roll:

chodzi Ci o ta piosenke co jest "jest super jest super, wiec czego Ci trzeba" ? czy jakąs inną?
i tak..zgadzam sie...piekne slowa..rady zeby kazda dziewczyne traktowac jak niewiadomo co...rzeczywiscie...samo życie :roll:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 12 gru 2003, 23:06

Hej, ja też jestem tolerancyjna, ale na hh to mam chyba uczulenie!!! Jak słyszę te bezsensowne rymy to aż mam ochote wyć do księżyca... Nie mogę patrzeć na tych gości (no i czasami panienki) w krokiem w kolanach, przecież wyglądają jakby mieli 10 kilo ziemniaków w gaciach, ani to fajnie wygląda, ani się w tym dobrze nie chodzi (tak mi się wydaje), przecież aby zrobić krok, to nogi są w odległości metra od siebie.
Wiem, że te joły (czy jak ich tam nazywają), podobnie wypowiadaja sie o ludziach podobnych do Nas (a, że to niby brudasy- bo na ciemno ubrani, czy "ave")...
Jak kilka razy puścili na przerwie w szkole to francostwo, zrobiła niezłą jazdę (nic nie poradzę, że tego nieznoszę i mnioe szlak trafia jak to słyszę) i już nie ma, są tylko takie które daja się słuchać, a na szczęście w szkole jest dużo więcej metali i ludzi pochodnych klimatów i nie ma szans wygrać jakis tak hip hop.
Mam dobrą qmpelę, którą poznałam w LO i na szczęście nie przeszkadza nam to, że ona słucha tego cholernego hh (no niestety, tak sie zdarza):x , a jak mocnych dźwięków :D ... Pozdrawiam sylwia;-)
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 13 gru 2003, 9:42

Sylwia;-) pisze:Mam dobrą qmpelę, którą poznałam w LO i na szczęście nie przeszkadza nam to, że ona słucha tego cholernego hh (no niestety, tak sie zdarza):x , a jak mocnych dźwięków :D ... Pozdrawiam sylwia;-)

własnie i to dla mnie jest najwazniejsze , by druga osoba potrafiła docenic to czego ja słucham , a ja czego ona słucha...bo wysmiewanie sie z muzy jaka słuchamy to jest chamskie... :roll:
dlatego takich ludzi
cenię i to bardzo... :!:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 gru 2003, 11:04

kasieńka pisze:
Sylwia;-) pisze:Mam dobrą qmpelę, którą poznałam w LO i na szczęście nie przeszkadza nam to, że ona słucha tego cholernego hh (no niestety, tak sie zdarza):x , a jak mocnych dźwięków :D ... Pozdrawiam sylwia;-)

własnie i to dla mnie jest najwazniejsze , by druga osoba potrafiła docenic to czego ja słucham , a ja czego ona słucha...bo wysmiewanie sie z muzy jaka słuchamy to jest chamskie... :roll:
dlatego takich ludzi
cenię i to bardzo... :!:

to jest wolny kraj( w którym niestety brakuje tolerancji), gdzie każdy moze słuchac czego chce i robić co chce. nie powinniśmy oceniać ludzi po muzyce jakiej słuchają i po upodobaniach.równie dobrze mógłby ktoś nas skrytykowac za to ze słuchamy Łez (a są takie osoby...) T O L E R A N C J A
tak trudno dzis o nią.. mi nie przeszkadza to ze ktoś tam słucha HH czy disco, dla mnie ważne jest to co ja słucham. a jeśli ludziom podoba sie co innego to ja to przyjmuje do wiadomości :D
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 13 gru 2003, 16:05

No właśnie TOLERANCJA.....Moja cała klasa słucha HH (calutka, oprucz mnie oczywiście). Wszyscy ubierają się w HHpowym stylu, a ja tylko czerń i glany...Ja pomimo tego że nie znoszę HH to nie skreślam tych ludzi i normalnie ich traktuję, jestem (staram się) być dla nich tolerancyjna...ale oni niestety dla mnie nie są. Spychają mnie na jakiś margines tylko dlatego że słucham innej muzyki niż oni i mam inny styl ubierania się. Bardzo mnie to boli... no ale co mogę poradzić? widać że głupota i niewiedza ludzka nie zna granic. PRZYKRE!!! :evil: :cry:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 13 gru 2003, 17:35

mila nie przejmuj sie nimi ...badz sobą..po co masz tracic zdrowie ...one kiedys za to zapłacą i to drogo :wink: :D główka do gory :D
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 13 gru 2003, 18:05

tolerancja to niestety coś, czego brakuje mojej klasie, skoro juz wspominamy o klasach. połowa słucha hiphopu, jedna słucha tylko i wyłącznie Łez :P, a reszta nie słucha.. niczego. :roll: nie wiem, jak tak mozna, no ale.. a chłopacy z mojej klasy, którzy słuchają hh, jak tylko widza mnie i Wesołą_przez_Łzy, to wrzeszczą "Łzy do dupy!! Molesta górą!!" - no niestety nie potrafią rozwinąć tego zdania albo użyć innego określenia, bo innych okreslen chyba jeszcze nie poznali. ;P no a nawet w kilku miejsach w szkole napisali "Łzy do dupy". Tragedia, jak dla mnie, bo przez takich ludzi mimowolnie zniechęcam się do ludzi, którzy słuchają hh.. ;/ bo wszyscy, których spotkałam, są własnie podobni do moich kolegów. jak ktos słucha czegos, co nie jest hiphopem, to od razu jest "do dupy"..
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 13 gru 2003, 18:19

Vampirzyca pisze: jak ktos słucha czegos, co nie jest hiphopem, to od razu jest "do dupy"..

własnie to jest najbardziej chamskie.... :? to mnie denerwuje w ludziach...nie potrafia docenic innej muzyki...a mysla ze hh jest najlepszy..ja nic nie chce mówić , ale nie po muzyce ocenia sie ludzi :?
Vampi nie przejmuj sie chłopakami :wink: widocznie nie dorosli do swego wieku...z reszta tak jest , ze chlopacy później dojrzewaja :wink: bez urazy dla chlopaków z Forum i z zespołu Łez :wink:
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 13 gru 2003, 20:57

Kasieńka...Ja chciałabym zaznaczyć że niektórzy chłopcy to już dawno się w rozwoju zatrzymali i chyba już nigdy nie dojrzeją (mowa o chłopcach z mojej klasy). :( :wink:

Wróć do „Różne czyli Inne”