DZIWNE POGLĄDY RODZICÓW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 13 gru 2003, 21:21

mila pisze:Kasieńka...Ja chciałabym zaznaczyć że niektórzy chłopcy to już dawno się w rozwoju zatrzymali i chyba już nigdy nie dojrzeją (mowa o chłopcach z mojej klasy). :( :wink:

też takich mam....zawszemyslalam ze z tego wyrosną, ale z roku na rok robi się gorzej :P Chociaz niektórzy są bardzo fajni, tacy dojrzali :wink: aż miło się rozmawia...ale to są rzadkie wyjątki....może w liceum będzie lepiej :D i co do tej muzyki w klasie....ja nawet nie wiem co u mnie słuchają, zreszta jestem ciekawa czy czegokolwiek słuchają....czy tylko to co akurat jest w TV....Mam kilku chłopców którzy słuchają HH, i na moją odpowiedz ze słucham np Łez, sie śmieją i mowią "weeez" ale wiem że mówią to z żartem, nie żeby mnie urazic, tylko po to żeby mnie powkurzać, na co ja im odpowiadam "juz wolę słuchać ze ktoś mnie nie kocha niż tego ze dziewczyna jest dziwką" i na tym mordki się zamykają :twisted:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 gru 2003, 0:57

w mojej klasie na szczęście tolerancji nie brakuje. chłopcy ( aż 2 ich jest) słuchają HH, niektóre dziewczyny też, pojedyncze osoby słuchają Łez co mnie cieszy i staram sie zarazać reszte.. ale ogólnie nikt nigdy nie wypomina nikomu tego co słucha. tylko z moją koleżanką z ławki wole nie dyskutować na te tematy bo ona nie lubi Łez (albo udaje :roll: )
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 14 gru 2003, 1:08

Trochę zmieniacie temat :wink:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 14 gru 2003, 1:20

zawsze tak jest...tzn przewaznie...z jednego wątku robi się kilka....a ten powinen brzmiec "dziwne poglady spoleczenstwa polskiego" i by pasowało :twisted:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 14 gru 2003, 11:37

Iwonka spox pomysł na ten temat;-)osotanio temat, o szkole,hh, i chłopakach stał sie ciekawy ....u mnie na szcescie nie ma problemów z chłopakami , bo w klasie mam 33 baby :wink: :D wszystkie się kochają i wieksza czesc słucha Łez :lol: :D ale nie mozemy zapominać ze głównym tematem jest "Dziwne poglądy rodziców" :twisted: :D
osotatnio moi rodzice strasznie mnie zaskakują :twisted: pozwalają mi na wszystko :roll: dziwne.....do tej pory tak nie było :twisted:
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 gru 2003, 12:08

Przeważnie się zmienia temat... ale ja powrócę do tematu tego...
Moi rodzice byli przeciwko temu bym słuchała Łez... Dlaczego? Ich zdaniem to nie była muzyka dla mnie... Teksty Łez nie są wesołe i zabraniali mi słuchania takich dołujących piosenek. Najgorzej było z piosenką "Zabij się" nie zrozumieli przekazu tego utworu i jak tylko usłyszeli początek to wpadali do pokoju z awanturą... Albo też nie spodobał im się urywek piosenki "gnieszka" ... "...kochali się w męskiej ubikacji..." Jest jeszcze wiele powodów... ale takim najważniejszym to właśnie te teksty... takie dołujące... Ale to było dawno... 2 lata temu, wtedy kiedy Agnieszka stała się przebojem... Z tym, że wcześniej sięgnęłam po płytę "Słońce" ... jakieś 2,5 roku temu... wtedy zaczęła się cała przygoda z DZIWNYMI POGLĄDAMI MOICH RODZICÓW...
Teraz wygląda to zupełnie inaczej... W końcu przekonali się do Łez... i wiedzą, że Ich kocham... i myślę, że sami zrozumili co Łzy przekazują w swoich piosenkach... w końcu też ich słuchają :) I nie mają już CHYBA tych dziwnych poglądów...

Jeszcze chciałam napisać o tym hip - hopie... No więc słuchajcie... W mojej klasie jest dwóch chłopaków, którzy mają zespół... właśnie hip - hopowy... Kiedyś rozmawiałam z Michałem na temat muzyki, zapytał mnie co sądzę o ich nowym projekcie... dla mnie było OK ... jak na swój wiek i na predyspozycje jakie mają są DOBRZY... ale i ja zapytałam Go o Łzy... Powiem szczerze, że byłam przygotowana na zjechanie zespołu, lecz ku mojemu zaskoczeniu wypowiedział się jak najbardziej pozytywnie... Sam był ( o ile dobrze pamiętam ) na 3 koncertach... na 1 przypadkowo a na 2 pojechał sam... To ja prawdziwa fanka nie byłam na żadnym :P No więc jak widzicie nie każdy hip-hopowiec uznaje tylko swoją muzykę... no ale niestety jest większość... dużo większe większość tych ludzi, którzy smarują równo inną muzykę nić hip- hop ...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 16 gru 2003, 23:00

U mnie w klasie jest 4 chłopaków w tym ja. Trzech (ja też) należymy do wymierającego gatunku, słuchamy rocka ten ostatni to zapalony HH.
A wracając do tematu usłyszałem ostatnio że nie puszczają bo się boją. Czego ??????? Przecież na pierwszym zlocie nie zabijamy, dopiero na drugim :)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 gru 2003, 23:11

Jędrek pisze:A wracając do tematu usłyszałem ostatnio że nie puszczają bo się boją. Czego ??????? Przecież na pierwszym zlocie nie zabijamy, dopiero na drugim :)

Wiadomo chyba dlaczego dziewczyny nie są zbyt chętnie puszczane na imprezy :P U mnie jest problem, ze 'cos' sie stanie...miedzy innymi w ciapongu, ze okradna itp...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 17 gru 2003, 15:21

kasieńka pisze:
osotatnio moi rodzice strasznie mnie zaskakują :twisted: pozwalają mi na wszystko :roll: dziwne.....do tej pory tak nie było :twisted:

to skorzystaj z sytuacji i zrób sobie ten piercing, co tak bardzo chciałaś ;)
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 17 gru 2003, 18:39

ALBO TATUAŻ :) NAJLEPIEJ LOGO "ŁZY"...NA CZOLE :wink:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 18 gru 2003, 0:21

Cień Anioła pisze:
Jędrek pisze:A wracając do tematu usłyszałem ostatnio że nie puszczają bo się boją. Czego ??????? Przecież na pierwszym zlocie nie zabijamy, dopiero na drugim :)

Wiadomo chyba dlaczego dziewczyny nie są zbyt chętnie puszczane na imprezy :P U mnie jest problem, ze 'cos' sie stanie...miedzy innymi w ciapongu, ze okradna itp...

Ale ja jestem facetem więc nie mogę zrozumieć dlaczenie nie chcą puścić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 18 gru 2003, 14:02

Łukaszo pisze:ALBO TATUAŻ :) NAJLEPIEJ LOGO "ŁZY"...NA CZOLE :wink:

nie no dobre , na czole :twisted: lepiej na tyłku :twisted: :roll: tatuaż to ja juz mam :wink:
Awatar użytkownika
ŚLICZNA

RODZICE CZASEM NIC NIE ROZUMIEJĄ.

Postautor: ŚLICZNA » 01 sty 2004, 13:14

MOI RODZICE NIE ZWRACAJĄ UWAGI NA TEKSTY PIOSENEK JAKICH SŁÓCHAM I TO MNIE CIESZY!! :lol: [/b]
..... TERAZ JESTEM WOLNOŚCIĄ:)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 sty 2004, 19:57

ale przecież właśnie Łzy mają bardzo ładne teksty!!
"Zabij się" ? to przecież prowokacja, zabawa...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 01 sty 2004, 20:07

fakt .....Łezki maja fajne teksty....lecz niektóre osoby biora to wszytsko za bardzo do serca... spowodowane jest to sa wypadkami typu. .."zabiła się""powiesił sie".... :twisted: nie chce sugerować ze teksty Łez sa drastyczne....mnie osobiscie bardzo sie podobają :D ale bywaja ooby które są słabe wewnątrz , i im czesto przychodza mysli np"Zabije sie""podetnę sobie żyły" :? :roll:

Wróć do „Różne czyli Inne”