DZIWNE POGLĄDY RODZICÓW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Magdalenka
Kontaktowanie:

Postautor: Magdalenka » 06 lis 2005, 19:26

no tak ale mój ojciec od samego początku był na ,,NIE" jeszcze nawet jak nie jeździłam na koncerty :evil: więc co to za różnica czy uciekne czy nie to i tak jest na ,,NIE" :evil: a o tym że jade na koncert to wie tylko moja mama bo z nią mam bardzo dobry kontakt :P więc uciekam tylko ze względu na ojca :twisted:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 lis 2005, 19:35

Haha, aż mi się porzypomniała moja sytuacja, gdy miałam lat 15, mama wiedziała, że jest koncert w Kędzierzynie,a tacie przedstawiłyśmy wersję, że jadę na koncert do Opola i będę nocować u Kasi (Kathleen):* kiedy w rzeczywistości miałam nocować u jesoosa... Ale koncert i tak się nie odbył i było nocowanie dla wszystkich zupełnie gdzie indziej ;P
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 lis 2005, 20:26

lol!
to Ci się przypomniało ;))))))
Dagmara pisze:Ale koncert i tak się nie odbył i było nocowanie dla wszystkich zupełnie gdzie indziej ;P

działo się działo ;)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 06 lis 2005, 22:07

Ja nie miałem nigdy problemu z rodzicami.Zaczynałem się ubierać na czarno,to moja mama nic nie mówiła,do glanów nawet mi się w połowie dołożyła (na czarno chodzę od 1997r.,a glany kupiłem w maju 2004 dopiero :P).Z koncertami też nigdy nie miałem problemów.Ba nawet moja mamusia kochana w 1999r. sama mi sfinansowała bilet na Metallikę w Warszawie.Wtedy to był koszt rzędu 75zł.
Jak jechałem do Chorzowa na Metallikę i rok później na Iron Maiden,moja mama nie miała nic przeciwko,ale w odpowiedzi na słowa "Jadę do Chorzowa na Metallikę" usłyszałem ironiczne "Ciekawe za co :?:" :P To samo było z IM.

Jesli chodzi o Łzy,czy inne koncerty poza Warszawą,mówię tylko,że jade tu i tu,wracam tego i tego dnia o danej godzinie.Jedynie po dojechaniu na miejsce moja mama do mnie dzwoni i pyta,czy wszystko ok :)
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 06 lis 2005, 22:13

Ciachooo, ale ile Ty masz lat w porównaniu do 13nastek :P Stara dupa jesteś o ! :P:P

Ja tam też na szczęście nigdy problemó z rodzicami nie miałam :wink: Mówili ok, byle nie kosztem szkoły :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 lis 2005, 22:14

ciacho pisze:moja mama nic nie mówiła,do glanów nawet mi się w połowie dołożyła

A mi zapłaciła 100% ceny i nawet ze mną chodziła po sklepach w poszukiwaniu tych najlepszych :P
I nic nie mówili kiedy pewnego pięknego dnia na mojej szyi znalazł się pentagram, lol. Co to były za czasy, teraz daleko mi od takich dziwactw :P
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 06 lis 2005, 22:19

Cieniu,no mam swoje lata,ale 6 lat temu miałem tylko 18 i to jeszcze rocznikowo wtedy jak był koncert.A jednak moja mama nie miała nic przeciwko,kupiła mi bilet nawet.Na koncercie byłem pod opieką brata wtedy :)
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 07 lis 2005, 9:14

Moi rodzice nie wtrącają się do muzyki jakiej słucham, chociaż mój tata jeżeli tylko oczka szeroko zamkniete lubi słuchac, bo tak to każe mi wyłączać, ale wtedy ja sie na słuchawki przełączam. Mojej mamie to nie przeszkadza, a mój brat nawet Łezki lubi i ostatnio mi HKNB zakosił i słucha słucha słucha... ale dzisiaj wkraczam do akcji i mu ją zabieram:):):) :twisted: :twisted: :twisted:

A co do innych dziwnych poglądów. To ostatnio miałam malowanie i ja sie uparłam na taki ciemny niebieski. Postawiłam na swoim i teraz mam jedną ścianę ciemna, druga jasną dla kompromisu:D
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 07 lis 2005, 10:28

Czyli w pokoju masz dwie ściany :twisted: fajna zabudowa :D
Obrazek
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 07 lis 2005, 11:24

Nie zgrywaj sie. mam dwie sciany ciemno niebieskie, a dwie jasno niebieskie no i do tego suuuper przemeblowany pokój:P:P:P:P:P a ścian mam cztery:P:P:P :twisted:
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Lokalizacja: Miasto biznesu i seksu. "Niech się walą Ci, co nie znają Pidżamy!" - Małgoś.
Kontaktowanie:

Postautor: Nietoperzyca » 07 lis 2005, 15:57

Glany to mi mama kupiła dwa tygodnie po tym jak o nich wspomnialam, zapłaciła 100% ceny :twisted: na szczescie niemialaml podobnych sytuacji jak moje kolezanki, ktorym rodzice niechca kupic glanow i zmyslają rozne wykrety, że glany nie sa dla małych dziewczynek :twisted: że maja za miekkie kości i ze glany powykrzywiaja im stopy :twisted: hehehe
Obrazek
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 07 lis 2005, 16:48

a moje 3 letnie glany się rozpadają. ale w sumie..wiele przeżyły ;)
teraz będą bordowe Steela :>
ale...buty nie czynią mnie innym człowiekiem. w adidasach różowych jestem taka sama :twisted:
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 07 lis 2005, 19:15

moniczka-s14 pisze:To ostatnio miałam malowanie i ja sie uparłam na taki ciemny niebieski. Postawiłam na swoim i teraz mam jedną ścianę ciemna, druga jasną dla kompromisu:D

Eeee a dlaczego nie wszystkie na ciemno niebiesko?? Co to przeszkadza im?
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 07 lis 2005, 19:37

Wiesz ja to nie wiem o co im chodzi. Najpierw chciałam miec zielony, ale potem sama stwierdziłam, że mi tro nie bedzie pasowało. A co do kolorów to mojej mamie cos nie pasowało, bo mój tata poweidział "ty w tym pokoju bedziesz mieszkać, tylko mi potem nie mów, że Ci sie nie podoba":) a mój brat ma pokój zielono pomarańczowy, nawet fajnie wygląda, przy drzwiach am takie zielone trójkąty równoboczne i spoko, ale moja mama nie może na to patrzeć . ehhhh... Ale niestety kto ma kase ten rządzi:/
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 07 lis 2005, 19:41

Ja mam tapetę ciemny granat... Chciałam mieć pomarańcz, ale tata uparł się na tą właśnie tapetę...

Wróć do „Różne czyli Inne”