DZIWNE POGLĄDY RODZICÓW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Alina

Postautor: Alina » 11 sty 2007, 15:20

Moja kolej:)Myślę,ze zakazy to nie jest dobry pomysł bo dziecko ma to do siebie,że wtedy na 100%złamie zakaz.Kontrola owszem gdzie idziesz ,z kim,kiedy wrócisz.U mnie było zawsze"tylko mi tam grzecznie i nie do 3"Z grzecznościa różnie bywało do 3 się wyrabiałam zwykle byłam w domu o 2:D ze stanem w jakim wracałam też bywało różnie i nie zapomne,że gdy wróciłam do domu z podbitym okiem mama o nic nie pytała za co będę jej dozgonnie wdzięczna.A teraz najciekawsze bo nie było zakazów,nie było narzekania,nie było moralizowania jak juz porządnie narozrabiałam dostałam po tyłku i wierzcie mi że skutkowało.Taka metoda okazała się skutecznaWyszumiałam się,skończyłam szkołę, mam pracę i mimo tego że paru rzeczy w tym wychowaniu mi brakowało nie narzekam.Wychowanie dziecka to nie jest prosta sprawa i nie ma złotego srodka.Zawsze jedna ze stron będzie narzekać:)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 sty 2007, 18:04

Alina pisze:Myślę,ze zakazy to nie jest dobry pomysł bo dziecko ma to do siebie,że wtedy na 100%złamie zakaz.

Nigdy nic nie jest na 100% ;)
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 11 sty 2007, 20:17

Alina pisze:A teraz najciekawsze bo nie było zakazów,nie było narzekania,nie było moralizowania jak juz porządnie narozrabiałam dostałam po tyłku i wierzcie mi że skutkowało.Taka metoda okazała się skuteczna

Aż mi sie nie chce wierzyc, że to TY to napisałaś ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Alina

Postautor: Alina » 12 sty 2007, 15:52

Dagmara-potocznie mówi się na 100% więc nie czepiajmy sie drobiazgów.Moze być na 99% jeśli Cię to bardziej przekonuje.
Ania-nie bardzo rozumiem dlaczego nie możesz w to uwierzyc.

Tak na marginesie nauczy mnie ktoś w końcu jak się cytuje:D
Awatar użytkownika
m.lezka

Postautor: m.lezka » 12 sty 2007, 16:21

Alina pisze: Tak na marginesie nauczy mnie ktoś w końcu jak się cytuje:D

W poście osoby którą chcesz zacytować jest w prawym,górnym rogu biały dymek"cytuj" i klikasz na to po prostu. :wink:
"zmienił mnie czas, zmieniły mnie łzy"
Awatar użytkownika
WhereMan
Członek FFC

Postautor: WhereMan » 03 kwie 2011, 21:12

Reakcja rodziców na nową dziewczynę Tomka, Rodzinka.pl
http://www.youtube.com/watch?v=YvlBJCmLqUY

Wróć do „Różne czyli Inne”