DZIWNE POGLĄDY RODZICÓW

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 30 sty 2003, 0:55

Moja kuzynka ma 3 latka i cały czas chodzi śpiewając refren "Jestem jaka jestem" i razem z inną kuzynką (8 lat) urządzają sobie koncerty i udają, że są Anią W. :lol: Więc...wiek nie gra roli :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 30 sty 2003, 1:56

Moja siostrzenica malutka miała niecałe 3 latka, kiedy zaczeła sobie śpiewać Agnieszkę, czy Narcyza :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 30 sty 2003, 3:23

mi jakos przy rodzicach nigdy nie przeszedl przez gardlo moment agnieszki "kochali sie namietnie w meskiej ubikacji" :lol:
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 30 sty 2003, 23:56

Moja kuzynka miała 7lat i znała wszystkie teksty Łez.
Ale jak już mówiłam poza ICH TROJE to ona nikogo nie widzi.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 31 sty 2003, 1:40

Mi też ten urywek nie przeszedł przez gardło...jeszcze kawałek jest w piosence :Zdjęcie a wakacji tam cos o kochanku jest tez nie mogę tego zaśpiewać przy rodzicach...ech
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 31 sty 2003, 1:41

Po kunkursie "polskiej eurowizjii" występowała Beata Kozidrak.
Pierwszy raz zwrocilem uwagę na jej teksty pod tym kątem...i wychodzi mi, że dzieci powinny mieć bezwzględny zakaz słuchania Beaty !! ;) ;P
Może za wyjątkiem tej piosenki do filmu "W pustyni i w puszczy"...chociaz nie wiem, tekstu tego akurat kawałka jeszcze dokładniej nie słuchałem ;)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 sty 2003, 1:45

Macie problem :roll:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 sty 2003, 20:36

rodzice mojego małego kuzynka uczyli go śpiewać (zresztom nie tylko oni) piosenki Łezek "Agnieszka" gdy miał niespełna 2 latka teraz ma ponad i nieźle mu wychodzi śpiewanie refrenu tej piosenki. także chyba już widać że nieważne ile ma siem lat śpiewając lub słuchając Łzy.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 lut 2003, 3:54

Nie wyobrażam sobie,żeby rodzice zabronili mi słuchać Łez...nie wiem co bym zrobiła...i nawet chyba nie chcę wiedzieć...ale raczej nie zabronią...matce włączę "Narcyza", ojcu "Zdjęcia z wakacji" i wszystko jest ok. :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
MastJedi

Postautor: MastJedi » 01 lut 2003, 3:54

ech, znow czytajac posty serdecznie sie ubawilem... Na prawde wydaje sie wam, ze rozmowa z 5-10 latkiem (a zwlaszcza swoim dzieckiem!) na TE tematy jest taka prosta? (heheh oczywiscie chodzi mi o SEKS) Jesli co niektorym na tym forum nawet przez gardlo nie chce przejsc slowo gwałt? Moj 10 letni syn spiewa te teksty, bez zadnych zahamowan. A co do slowa Gwalt - widze, ze wiekszosci kojarzy on sie tylko z jednym (oczywiscie zgodnie z kontekstem piosenki) a tak na prawde, to ma on duzo szersze - nie tylko seksualne - znaczenie. Zajrzyjcie sobie do slownika jezyka polskiego...
A co do rozumienia tekstoow. Zawsze mnie zastanawialo, ilu ludzi sluchajacych wykonawcow zagranicznych (polskich nie sluchaja, bo maja glupie teksty...) rozumie teksty angielskie hehehe Gdyby tak bylo to Nothing else matter chyba by wyladowalo w koszu.... A teksty Pet Shop Boys :-) sa suuuper.

pozdrawiam....

Tatus ;-D

PS. A moj 2-letni tez zaczyna spiewac Lzy ;-DDDDD
May the Force be with You... Frodo....
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 01 lut 2003, 5:24

CO tekst do Nothing Else matters jest spoko.
Ale najlepsze teksty to ma Modern Tolking czy jakos tak, hehe masakra :D
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 01 lut 2003, 14:44

W 100% zgadzam się z Ghrave'm
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 01 lut 2003, 17:21

ehhh. ten temat zaczyna siem robić nudny.
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 03 lut 2003, 22:46

jakos dawno na ten temat nie wchodzilam, ale kilka dni temu weszlam, i postanowilam zrobic mala prwokacje....:)

mieszkam w pokoju z babcia i siostra. poczekalam az babcia pofrunela do kosciola. wiem, ze moj Tata nie znosi Liroya. z czystej ciekawosci wlazylam kasetke liroya. na poczatku zero reakcji, wiec troszke podglosnilam. i czekam. i nic. i poszlam do duzego pokoju, magnetofonu nie wylaczylam. weszlam do rodzicow, cos tam zagailam, pogadalismy chwile, a potem Tata powiedzial cos w stylu, ze mam 18 lat, nie bedzie ingerowal w to, co ja slucham, choc nie lubi za bardzo rzucania miesem w textach, i jak chce to nie bedzie mi zabranial tego sluchac, ale tak, zeby babcia nie slyszala, i zeby On tez tego nie musial sluchac. ja wtedy go spytalam, co by zrobil gdybym sluchala tego "milego" pana w wieku 10, 12 lat. powiedzial, ze kategorycznie by mi tego zabronil. tylko ze wzgledu na bluzgi. nie zabronilby mi sluchania Łez, ich troje czy innych zespolow, ale tego na pewno.

wiec takie jest stanowisko tolerancyjnego tak dosc Taty. a co do musyki liroya, to owszem czasami ma takie texty, ze sie slabo robi, ale czasem porusza naprawde dosc istotne kwestie. i ja raczej slucham tych drugich. bardzo lubie na przyklad piosenki "i co dalej?" czy " ciemna strona". ale koniec o liroyu, to nie jest jego forum. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 lut 2003, 19:59

ale Łzy to nie Liroy i między muzą Liroya a Łezek jest wielka różnica.
ale ogólnie lubie jego piosenki i zgadzam siem z twierdzeniem że słabo siem robi od niektórych tekstów i z tym że koniec rozmowy na jego temat.

Wróć do „Różne czyli Inne”