Zlot, zlot.... i po zlocie. We Wrocławiu.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
RAFALP

Zlot, zlot.... i po zlocie. We Wrocławiu.

Postautor: RAFALP » 08 gru 2002, 2:16

Właśnie wracamy (Sylwia, sara, Dorota ,Adaś i moja skromna osoba) ze zlotu we Wrocławiu. Jesteśmy pod Opolem i postanowiliśmy nadać bezpośrednią relację ze zlotu. W tej chwili pijemy kawę i myślami jesteśmy ze wszystkimi, którzy byli i których tu zabrakło. Było bardzo kameralnie, co nie znaczy, że źle. O tym jak było i jakie są najbliższe plany Zespołu dowiecie się niedługo. Pozdrawiamy wszystkich a szczególnie Martnkę, Tomka, mamę Doroty.

PS. Żeby jechać na zlot 300km trzeba należeć do jakiejś sekty. :lol:
Rafał
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 gru 2002, 3:33

Mozna dostac jakąs relacje jak bylo na zlocie itp?
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 08 gru 2002, 3:57

I ja tam byłem -miód i wino piłem ;))) a teraz lece do wanienki bo mnie grzbiet boli okrutnie po trzygodzinnym kursowaniu po Wrocławiu :P
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 gru 2002, 3:59

wiec ja opisze jak bylo :) zapewne wiele rzeczy pomine i zapomne, dlatego byłoby miło gdyby ktos dopisał :D
około 13.30 byłam po kathleen_kelly i jej mame na dworcu. z tamtad udałysmy sie pod BAR poniewaz byłysmy umowione z reszta ekipy (czyt. Sara, Sylwia, RAFALP, Adaś, Dorota), ale oni wystawili nas do wiatru ;) poszlysmy wiec pod PUB... byli i czekali na nas ;) oczywiscie powitania, poznanie sie (w moim wypadku ;) ) i poniewaz nie wiedzielismy gdzie dokładnie jest ten pub to rozgladalismy sie. ale oto nadszedl zespoł :D nasze wybawienie ;) poszlismy za nimi do lokalu. było maleńko osob, moze gdzies około 11. niby mało, ale klimat był super :D (jak dla mnie). pozsuwalismy stoliki, co poniektorzy piwko zamowili (Adam, na drugi raz lepiej pilnuj swojego :P ) i zaczeły sie rozmowy :) pokazali nam klip do dilera... ja osobiscie nie widze w nim niczego konrtowersyjnego... dlatego nie wiem czemu tak stacje muzyczne sie przyczepiły do niego. telewizja Viva Polska bedzie grac go po godzinie 20.00 a MTV.. eee... chyba jeszcze nie wiadomo jak z MTV ;) z zespołem był chłopak, ktory gra w tym teledysku swietego mikołaja :D szkoda, ze zakonczenie nie zostało takie jak mowił Adam... ale widac policja bała sie tego ;) (heh, tu pomysł zeby ksiadz zagrał w OWJH :D ) nastepnie Karina rozdała single, plakaty :) a moze nie potem, w kazdy razie jakos tak ;) potem były juz zwykłe gadki, m.in. od czego zalezy co wyjdzie na singlu itp. dowiedzielismy sie, ze SONG4 znajdzie sie na płycie (mam nadzieje Adaś, ze dotrzymasz słowa i z moim tytułem :wink: ). potem probowałam nauczyc Adama obslugiwac gg, ale jakos nie umiałam obsługiwac jego laptopa ;) mam nadzieje, ze sam sobie z tym gg juz poradził. musze tez Adrianowi wysłac to zdjecie :D tlumaczyłam tez Adrianowi skad wział sie moj nick... potem jesoos tez sie zapytal a mi jakos nie chciało sie tego powtarzac ;) Sylwia gadała z Ania, a moze i z kims jeszcze... nie wiem, ja pisze to co ja robiłam ;) potem przyszedł czas na wspolne zdjecia, Adrian mial sesje na krzesełku ;) zespol wyszedł tak po godzinie 17.00 (kathleen blagam, nie pisz o tym co ja zrobiłam :roll: ) a my zostalismy sobie :) ja musiałam isc po 18.00 a z tego co wiem reszta została jeszcze cos w okolicach połtora godzinki...
ogolnie było bardzo miło i sympatycznie :D
to tyle z mojej relacji, niech ktos jeszcze napisze swoja :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 gru 2002, 4:27

Dziekuje Justysiu za tą relacje i czekam na nastepne -jesli ktos by byl tak uprzejmy, bo u kazdego z innego punktu widzenia to pewno wygladalo
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 gru 2002, 4:35

przypomniało mi sie cos ;)
Łezki planuja wydac Agnieszka na singlu w Rosji...
szukaja kogos kto przetlumaczy im tekst :D
a Diler prawdopodobnie bedzie ostatnim singlem z płyty JJJ
i planuja wystapic w przyszłorocznym Opolu :D
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 08 gru 2002, 4:37

Jak bylo...? Co tu duzo mowic!-BYLO SUPER!! Ja ok. 14.30 bylam na ul. Wita Stwosza czy jakos tak. I ruszylam z tatka :lol: szukac pubu. Tak sie stalo, ze akurat Łezki wysiadaly z samochodu, wiec przystanelam, aby zobaczyc gdzie ida. Po chwili znalazlam sie pod pubem i kompletnie nie wiedzialam kto jest kim i czy jest ktos z forum :) . Nagle podeszla do mnie Justysia(oczywiscie nie wiedzialam, ze to ona :lol: ), potem kathleen_kelly i potem to jush nie pamietam kto. Weszlismy do srodka no i odbylo sie zsowanie stoliko. Potem ogladalismy teledysk(a Sylwia obiecala ze odpishe). Nastepnie przeciskalam sie pod stolikiem, aby zrobic sobie zdjecie z Ania i Adamem. :D Pogadalismy zrobilismy kilka fotek i czys przelecial :cry: . Ja poszlam i czekalam na tatke ale sie spoznil, wiec przyszlam spowrotem, ale sie po chwili pojawil. Jedynm slowem bylo super.Karinka jest super. Ania i Adam zreszta tesh. I cala reszta oczywiscie:)
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 08 gru 2002, 4:42

Ehhh... załuję, że nie mogłam przyjechać... buuu... :cry: Ale kiedyś na pewno nadrobię... teraz wracam do pracy! Dzięki za historie ludziska i czekam na więcej... :o
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 08 gru 2002, 4:47

No dziekuje tatusiowi, ze mnie przywiozl...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 08 gru 2002, 5:25

Ja nie napiszę nic orginalnego... Było SUPER!!!!!!! Nie da się tego inaczej opisać...
PS. ...taki misiu do przytulania... :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 gru 2002, 15:12

Załuje ze mnie nie było, ale bardzo chcialem. :cry:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 gru 2002, 18:54

ja także żałuje. no ale co miałam zrobic? niemam niestety jeszcze 18 lat i nie moge sama nigdzie jechać. nie było osoby która by mnie zawiozła a tato ma wyżutyu sumienia że mnie nie zawiózł a kiedyś obiecał- ale wybaczam mu bo naprawde nie mógł(był daaaleko od domku).
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
i wierzcie mi że gdybym tylko mogła to bym przyjechała. wlaściwie miałam jechac na 95% jak widać te 5% wygrało i nie pojechałam. buuuuuuu
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 08 gru 2002, 19:28

No, bylo super, ale ja czekam na nastepny:). Mam nadzieje ze bedzie, najlepiej to w wakacje co prawda troche dlugo, ale :lol: . I jeszcze jedno dzieki RAFALP za pomoc. Szkoda, ze moj tata tak wczesnie przyjechal :D .
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 gru 2002, 19:36

Adam-LZY pisze:jak ma sie swiadomość,ze są osoby którym chce sie jechać 300 kilometrów

Adaś, a skad wiesz ze 300?? przeciez nawet nie wiedziałes gdzie jest Brzeg i Leszno i... ;)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 gru 2002, 19:40

hehh
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”