Zlot, zlot.... i po zlocie. We Wrocławiu.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 gru 2002, 23:05

Heheh, ale zlot nastepny musi byc jednak w Szczecinie, bo na północy polski jeszcze zlotu nie było.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 gru 2002, 0:28

a mi sie teraz marzy spotkać jeszcze raz ze wszystkimi na koncercie :))))

przepraszam Justyś ze Cie nie wymieniłem osobno (może gdybyś była na dworcu albo z nami wracała.. ;)

"od początku zawsze inni, jak korzeń drzewa i lot ptaka -inne serce bije w nas.."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 gru 2002, 0:44

oooo na koncercie byłoby fajnie :D
jesoos - przecież ja byłam na dworcu, tylko w innym czasie niż Ty ;)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 11 gru 2002, 0:50

W końcu mam chwilkę więc ja też ...ale tym razem krótko ...napiszę kilka słów o zlocie. Otóż to że było fantastycznie, miło, sympatycznie.....itd. Ale nie o tym będę pisać bo przecież wszyscy o tym wiedzą. Ja jednak wspomnę tylko o tym co dla mnie miało największe znaczenia.

Adam-Łzy napisał:

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy byli.....bardzo....jak ma sie swiadomość,ze są osoby którym chce sie jechać 300 kilometrów aby sie z nami spotkac

Z całym szacunkiem Adaś.....ale wiesz ......ja jechałam chyba po to żeby spotkać się z ludźmi z Forum :P :P ....bo akurat mniejszą szansę na spotkanie mam z Nimi niż np.z Tobą...choć oczywiście znowu muszę się przychlebić i powiedzieć że z całego zespołu chyba Tobie i Adrianowi zależało na spotkaniu z fanami....co jest niewątpliwie miłe.

Druga sprawa z której jestem zadowolona to chyba możliwość pogadanki z Anią.....i nie tylko o zespole ale tak po babsku..... :) troszkę o dzieciach Idolu, szkole.....i muszę przyznaś że może troszkę się myliłam co do Niej ...bo nie mogę ukrywać ...jeśli ma tu być szczerość....że miałam wrażenie że Ani się ostatnio nie za bardzo podoba to co robi w zespole.... :?.....a chyba dotarło do mnie że to zmęczenie raczej a nie znudzenie......muszę przyznać że odetchnęłam trochę......jeśli to prawda oczywiście :) .

Jeśli chodzi o clip do "Jestem dilerem" to co sądzę o promowaniu tego kawałka już pisałam....ale nie mogę nie wspomnieć że clip nie wygląda na zrobiony "tanim kosztem"......już go sobie nagrałam, oglądałam go kilka razy i nawet mi się podoba......jeszcze jedno słowo do fanów z Rybnika.......zgadnijcie gdzie był kręcony???? :wink: :wink: :wink:

Rafał napisał:

Promocja zespołu w Rosji.
Pomysł średnio mi się podoba

To jesteś i tak w lepszej sytuacji bo mnie się ten pomysł kompletnie nie podoba.....i nie zamierzałam oczywiście o tym Adamowi nie powiedzieć......ale i tak zespół zrobi jak uważa...... :roll: do czego niestety się muszę przyzwyczaić :? :?

I jeszcze kilka słów o czymś takim jak BEZINTERESOWNOŚĆ.......otóż ja powiem tylko tyle, że "dla chcącego nic trudnego"...dla kogoś kto ma ochotę następnym razem uczestniczyć w zlocie i nawet tak jak my jechać ok.250 km...wystrczy rozejrzeć się dookoła i napewno dostrzeżemy kogoś kto nam w tym będzie chętny pomóc .....i zaoferuje swą pomoc......nawet gdy mówi....I TAK BYM POJECHAŁ (A)......to miłe że ktośkto na forum jest stosunkowo krótko był chętny sprawić odrobinkę radości np.Dorocie.....która biedna od kilku dni nic innego nie robiła tylko liczyła na swą obecność na zlocie...a Rafał jej to umożliwił.....czy np.mama Kasi która ją przywiozła...pewnie pomimo napiętego czasu pracy......w każdym razie zmierzam do tego że jeśli naprawdę ktoś ma ochotę być na następmnym zlocie to niech robi wszystko DOSŁOWNIE WSZYSTKO żeby się tak stało.

Na koniec jeszcze powiem że brakowało mi ludzi którzy byli w Rybniku a bez których było troszkę smutno......na szczęście są jeszcze telefony.......pozdrowienia dla Martynki i Tomka :wink: :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 gru 2002, 1:05

Olcia pisze::wink: nie bo następny musi być w Gliwicach lub w jej okolicy bo jak tak nie bęzie to mnie tam na pewno nie będzie bo mnie rodzice nie puszczą

no ja bym nie miał nic przeciwko zeby były gliwice :)) -niewiele dalej jak do wrocławia mam :)
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 11 gru 2002, 2:09

przynajmniej się jedna osoba zemną zgadza :lol:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 gru 2002, 3:55

Olcia pisze::wink: nie bo następny musi być w Gliwicach lub w jej okolicy bo jak tak nie bęzie to mnie tam na pewno nie będzie bo mnie rodzice nie puszczą

No nie !! Ma być w Szczecinie!!!
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 gru 2002, 21:02

Kochani jeżeli o mnie chodzi to nastepny zlot moze być nawet w puszczy Kampinowskiej......jeśli tylko znajde kogoś kto mnie tam zawiezie :PPPP

"Od początku zawsze inni, jak korzeń drzewa i lot ptaka -inne serce bije w nas.."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 gru 2002, 21:10

jeśli chodzi o mnie, to jeśli zlot nie będzie we Wrocławiu to mnie na nim nie będzie... :(
PS. a kto wogóle powiedział, że będzie następny zlot? :D
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 11 gru 2002, 21:13

po co się przegadujecie... przecież wiadomo że następny zlot będzie w Rybniku... :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 11 gru 2002, 21:28

Justysiu zobaczysz bedziesz na zlocie, nawet jak nie bedzie w Worcławiu.
Awatar użytkownika
Olcia

ŁZY

Postautor: Olcia » 12 gru 2002, 0:52

w rybniku też może być tam mnie rodzice puszczą:)
Awatar użytkownika
Olcia

ŁZY

Postautor: Olcia » 12 gru 2002, 0:54

jak by to zależało odemnie to bym mogła jechać do wrocławia lub szczecina ale mniestety rodzice mnie nie puszczą :cry:
marigell

Postautor: marigell » 12 gru 2002, 13:34

Sylwia pisze:jeszcze jedno słowo do fanów z Rybnika.......zgadnijcie gdzie był kręcony????

Dlaczego z Rybnika? Ja nie jestem z Rybnika a wiem :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Zlot,zlot...i po zlocie.We Wrocławiu.

Postautor: Małgorzata » 12 gru 2002, 21:39

Było świetnie! Był to pierwszy zlot na którym byłam,więc nie wiedziałam jak to wszystko będzie wyglądać.
Oficjalnie otwarcie spotkania rozpoczęła Karina.Siedzieliśmy przy stolikach i popijaliśmy piwko :D (oczywiście nie wszyscy i bezalkocholowe :wink: ) Na początek się przedstawiliśmy.Zespół pokazał nam nowy teledysk "Jestem dilerem" i nawet mieliśmy okazję poznać Mikołaja z teledysku :) (rzeczywiście ma taką samą brodę jak prawdziwy Mikołaj :D ) Poznaliśmy też plany zespołu i muszę przyznać,ze są interesujące, a zwłaszcza wydanie "Agnieszki" po rosyjsku (to właśnie ja podjęłam się tłumaczeniu na rosyjski i nawet się do tego po malutku zabrałam, jest to trochę trudne,ale mam nadzieję,ze sobie poradzę :) Nasze rozmowy toczyły się na różne tematy,rozmawialiśmy praktycznie o wszystkim.Oczywiście nie odbyło się bez zdjęć i autografów.Adrian odbył sesyjkę na krzesłach i niestety,ale musiał rozpuścić włosy.Adam troszeczkę sie upierał przed zdjęciami,ale przecież nie mógł nam odmówić :wink: Sesję zdjęciową "przeżyła" też Karina.Muszę przyznać,ze jest naprawdę miłą i sympatyczną osobą. Szkoda tylko,że zespół musiał tak szybko jechać,ale i tak było świetnie.Na koniec robiliśmy sobie współne zdjęcia i niestety odjechali :( Przenieśliśmy się do innej sali i tam sobie siedzieliśmy.Atmosfera była naprawdę wspaniała i bardzo się cieszę,ze poznałam tylu wspaniałych ludzi :!: Dla nich gorące pozdrowienia i duże buziaczki od Małgorzatki :!:
Zaskoczyła mnie tylko ilość osób (zresztą zespół chyba też).Było około 13 osób,a z tego co wiem i widziałam na koncertach we Wrocławiu znacznie więcej było fanów, a z Wrocławia były (chyba)tylko 3 osoby.

P.S.Mam nadzieję,ze znowu spotkamy się w takim gronie,a może nawet i większym :!:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Łzy”