SPOTKANIA INTEGRACYJNE.......

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 sty 2003, 4:11

Ja nawet gdybym chciala to nie moge jechac do Rybnika-nie jestem w FFC :(
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 sty 2003, 4:12

Justysia pisze:mloda z jeleniej do Rybnika aż tyle??!!
ja z Wrocławia mam pociąg o 7:45
ale fakt - aż 3 przesiadki mam do Rybnika.. jednak pozdróż w towarzystwie Kathleen i Jesoos'a będzie wręcz rozkoszą :D

ile płacisz za bilet do Rybnika? to może pojadę przez wrocław :D Mój Ukochany będzie po operacji, więc jesgo wyjazd jest pod znakiem zapytania, więc jeśli on nie pojedzie, to mogę się zabrać z Wami??
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 03 sty 2003, 4:24

dasz rade być na 7:45 we Wrocławiu??!!
jeszcze nie wiem za ile bilet.. ale chyba nie drogo.. mam nadzieje :D i nawet nie pytaj czy bys mogla się z nami wybrać.. nie znosze głupich pytań :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 03 sty 2003, 4:53

Cień Anioła napisała:
Ja nawet gdybym chciala to nie moge jechac do Rybnika-nie jestem w FFC

Po pierwsze to nie chodzi o FFC jak napisał Adam......On całe Forum traktuje jak FFC......a tak nie jest :P nie zna się chłopak...hehe....więc zaproszenie :lol: jest skierowane do wszystkich.... :D ...od razu mówię że FFC to żadne "elita"....ale jednak to ludzie którzy chyba na miano "fana" zasługują najbardziej:D:D

Olcia napisała:
ciekawe jaką zespół przygotowuje niespodzianke dla nas na tym koncert jak myślicie

Po drugie.....jedną z nich będzie nowy kawałek......"Oczy szeroko zamknięte"...zresztą o tym już wspomniała Justysia :) .....a co do innych niespodzianek......to nie wierzcie w cuda :P :P :P .....nie kwestionuję że takowych nie będzie.....ale to jak znam zespół......to nie będzie to nic nadzwyczajengo.....ale nie chcę być złym prorokiem.......będzie utwór na nasze życzenie.....już ja się o to postaram :) ....może na życzenie Kasi :wink: ....oczywiście może pan Konkol mnie zaskoczy...hihihi :D :D

A PO TRZECIE I CHYBA NAJWAŻNIEJSZE.......MOŻE TYM SAMYM ROZWIEJĘ WASZE ZŁUDZENIA.......ALE POWIEM ZA WCZASU ŻE:

a) to nie zlot.....bo Adam nie wspominał czy zespół ma w planach spotkać się z fanami jak na "typowym" zlocie....może być sytuacja taka, że nie będzie możliwości porozmawiania z zespołem..... :? bo....
b) to nie koncert.....tylko zamknięta impreza dla policji.....więc zespół ma w planie zaśpiewać ok.5 kawałków i się stracić może już:) a my z racji tego że będą wyjścia z teatru pozamykane będziemy musieli zostać do końca imprezy...he he.....nie ma mowy raczej o całym koncercie Łez... :? :?
c) jeśli będą chętni na tę imprezę to proszę o kontakt ze mną......gdyż obiecałam Karinie że dam jej znać wcześniej.......ile miejscówek będzie potrzebnych.....:):):)

Może to dziwnie brzmi ża zniechęcam kogoś do uczestniczenia w tej imprezie.....ale po prostu piszę to po to, żeby co niektórzy nie byli rozczarowani......:P
Sylwia
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 03 sty 2003, 19:39

WITAM WSZYSTKICH BAAARDZO GORĄCO W NOWYM 2003 ROKU!! JAK TAM SPĘDZILIŚCIE ŚWIĘTA I SYLWKA KOCHANI?? BO JA BAWIŁAM SIĘ ŚWIETNIE -DOPIERO CO WRÓCIŁAM HIHIHIHI;)))
NO A TERAZ DO RZECZY:
1.SPOTKANIE W SZCZECINIE ODBĘDZIE SIĘ 11.01. 2003, TJ. W NASTĘPNĄ SOBOTĘ!!!!!!!!!!!!!

2. MIEJSCE SPOTKANIA , JEGO WYBRANIE POZOSTAWIAM SZCZECINIANOM ALE JEŚLI MOGĘ COŚ ZASUGEROWAĆ TO- PROPONUJĘ BY WYBRAĆ COŚ CO KLIMATEM BĘDZIE PRZYPOMINAŁO ŁZY.

3. CZEKAM NA ODPOWIEDŻ !!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 04 sty 2003, 0:58

Co za pytanie ... ja chcę być :lol: Tylko jeśli to co Sylwia mówi, że może się okazać, że trzeba będzie tam zostać do końca imprezy, to chyba nas Adasiu będziesz musiał wszystkich po kolei stamtąd wywieźć :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 sty 2003, 1:17

ekhm.. ja też chce.. :roll:
Kasiu... zabije... :lol:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 04 sty 2003, 1:55

ja bym chciala jechac a:
1) nie bede miala jak dojechac
2)chcialabym jechac z kims z Legnicy, albo z Wroclawia
3)nie wiem czy bylabym mile widziana
4)kiedy to by bylo?
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 04 sty 2003, 3:06

To ja też się dopiszę :D chcę przyjechać :)
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Jasiek170

Rybnik

Postautor: Jasiek170 » 04 sty 2003, 3:25

Jeśli jest ktoś z Rybnika to niech mi napisze pod adres

jasiek170@interia.pl
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 sty 2003, 3:35

Ja tez chce...ale nie mam pieniedzy na bilety :cry: a glany ktroe chce kosztuje 400zl buuuu
Awatar użytkownika
Olcia

ŁZY

Postautor: Olcia » 06 sty 2003, 14:57

ja raczej przyjade tylko dzisiaj jade do szpitala i może tam zostane zobaczymy co lekarz powie ale mam nadzieje że mnie puści
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 06 sty 2003, 15:45

Ja nie mam jak przyjechac do Rybnika. NIe mam ochoty tłuc sie 12 godzin w pociągu. Ostratnim czasy porusząłem się dosc duzo tym "bajeczny," środkiem transportu i mam dosc. :D
Awatar użytkownika
DAWIDek

Postautor: DAWIDek » 06 sty 2003, 17:42

Fajnie, to ja też przyjadę. Ale to chyba wypada w piatek, cóz trzeba się będzie zrobić wolne (hihi)
Zastanawiam się, czy jechać autobusem, czy pociągiem?
A Wy (to do fanów z górnego śląska) jak macie zamiar tam dojechać? Tak pytam, bo może moglibyśmy pojechać razem, bo samemu tak smutno...
(Może ktoś jedzie z Katowic, Gliwic, albo Bytomia?)
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły!
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 06 sty 2003, 19:02

oj ja raczej nie pojadę u mnie tak szybko siem wszystko zmienia że niewiem co bedem robić jutro a co dopiero za jakiś tam czas. a pozatym ja tez nie lubie pociągów a prawa do jazdy jeszcze nie mam.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”