Minusiki

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Jasiek170

Minusiki

Postautor: Jasiek170 » 10 gru 2002, 1:47

Po moich kilku postach zonaczyłem, że cały czas tylko chwalicie Łzy.Czy waszym zdaniem mają jakieś minusy.Ja żadnych nie umiem znaleźć, może Wy macie jakieś zastrzerzenia.Bo moim zdaniem są super!!! :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink:
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 gru 2002, 1:57

moim zdaniem daleko im jeszcze do ideału... mają swoje małe wpadki, ale starają sie... doceńmy to... i dawajmy im siłe... zeby chciało im sie jeszcze to robić...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 gru 2002, 2:45

Własnie zgadzam sie z Justysią. Nie am rzeczy i chyba nie bedize na swiecie zeczy idealnej.
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 10 gru 2002, 17:39

łezki i minusiki... na pewno sa. tylko jeszcze zalezy odnosnie czego te minusiki mialyby sie tyczyc. Na pewno pod wzgledem techniki gry i tak dalej daleko jeszcze do Metallki, ktora jakby nie patrzec zawsze gra idealnie. Ale mimo to zespol jest super :) W koncu z jakiegos powodu sluchamy zespolu, podoba nam sie muzyka, podobaja nam sie texty. Przeciez bysmy ich nie sluchali w razie czego, nie??? A minusy? a kto ich nie ma??? kazdy je ma, nikt nie jest idelany. poza tym Łzy sa jeszcze stosunkowo mlodym zespolem, ale juz teraz widac, ze kazda kolejna plyta jest lepsza pod wzgledem technicznym. Jeszcze wiele sie moga nauczyc. A widac, ze daza do doskonalosci. Gitara brzmi duzo lepiej, Ani alepiej sie rusza na scenie, ogolnie caloksztalt jest coraz lepszy. Mi sie podoba, jest OK:)
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 10 gru 2002, 17:50

po prostu ja pisze:kazda kolejna plyta jest lepsza pod wzgledem technicznym.

Pod względem technicznym to może i tak ale pod względem "słuchowym" to 3 płyta jest najgorsza :roll: no i minusiki za niektóre teksty ja bym dała.
No ale oczywiście i tak plusy przewyższaja minusy :D :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 gru 2002, 19:17

Ja może lepiej ominę ten temat... :twisted: :wink:
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 10 gru 2002, 20:27

u mnie maja taki maly minusik, ktorego prawie nie widac. jest on za piosenke agnieszka juz dawno. mysle ze jest taka jakas bez wyrazu. pod publike.
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 10 gru 2002, 23:14

ja zgodze sie z sara bo 3 plytka, nie mowie ze jest zla ale mi sie najmniej pododa z wszyskich. Itez bym dala maly minus za niektore teksty. Podkreslam niektore do wiekszosc lubie i nie da sie tak zrobic by wszystko wszystkim pasowalo dlatego maciupki ten moj minusik ;P
Sara nie pomysl ze Cie kopiuje albo co po prostu to takie moje skromne zdanie ;P
Awatar użytkownika
Michel
Kontaktowanie:

Postautor: Michel » 11 gru 2002, 1:08

Co ja mogę powiedzieć... o minusach :wink:
Chciałbym (ale to nie jest taki cały minus), żeby wydawali single-żeby były możliwe do kupienia. A jeśli cho dzi o trzecia płytę to martwię się troszk ę o te miłe i wesołe piosenki, bo piosenki, tóre mają brzmieć romantycznie nie brzmią romantycznie :oops: ale ode mnie i tak 6+ :D :D Trzymajcie się!!!
"Czasami miłość staje się przeszkodą by być razem, a cierpienie staje się sensem życia"
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 11 gru 2002, 1:40

Nie mogłam oczywiście oprzeć się pokusie i pomimo tego że widzę mnóstwo plusów to dostrzegam i minusy.......ale tak sobie myślę że te minusy o których zaraz wspomnę to chyba IM na dobre wychodzą (NIE CZYTAĆ NAM :lol: ).....i ja to rozumiem bo przecież każdy z nas pracuje (a i muzyka jest niewątpliwie taką pracą......)i nie pracuje dla DZIĘKUJĘ czy dla SATYSFAKCJI ale jak każdy normalny człowiek pracujemy dla zaspokajania swych potrze co nam dają pieniądze....i myślę że zespół te sprawy o których ja piszę MINUSY traktuje troszkę jak PRZYNAJMNIEJ KASA BĘDZIE....co jest logiczne.....pomimo tego, że może się na początku z czymś nie zgadzam.....jestem zła.....to w końcu muszę to rozumieć.....to w końcu ich chleb powszedni.......takie czasy że dla ideii chyba nikt z nas nie pracuje.....no ale do sedna....te kilka minusów to m.in.

1)single które są wydawane.....jeśli chodzi o moje zdanie to chyba 3 mi przypadły do gustu tylko ....z reszty wyboru nie byłam zadowolona.....ale chyba racji nie miałam ....a piszę to choćby z przykładu WILKÓW które nie wiem czy gdyby nie "Baśka" byłyby kilka tygodni na szczycie Olisu....a ja znam początkową twórczość Wilków i widzę zasadniczą róznicę w tym co robili kiedyś a tym co robią teraz..... :? ...ale nie ma co ukrywać...potencjalny przeciętny pan Kowalski...jak spytają go co zna Wilków nie odpowie np."A moje bóstwa płaczą" tylko oczywiście powie "Baśka" :wink: ....to tak jak ten sam Kowalski na pytanie co zna z twórczości Łez...nie odpowie "W kryształowym śnie" tylko TRADYCYJNIE odpowie "Agnieszka" :P :P

2)teledyski......ja już teraz się przyzwyczaiłam że robią clipy tanim kosztem....po takiej wpadce jak kręcenie clipu za 35 tysięcy złotych.....(tak na marginesie nie sądzę że było bez echa.......mi coś tu nie pasuje....skoro w Vivie na 2-óch w miarę oglądanych lstach przebojów ANASTAZJA zajmuje dość wysokie pozycje........to jakim cudem nie dostała się na listę 30 ton)....dlatego nie zgadzam się ze słowami Adama Konkola który na zlocie powiedział zdanie typu "Nie bedziemy kręcić drogich clipów bo i tak nie przynoszą pożądanego efektu......jak np."Anastazja")....w/g mnie jeśli chodzi o nasze społeczeństwo to ludzie "kochają" coś co przyciąga wzrok...na co się patrzy z ciekawością....z zainteresowaniem.....żeby polubić.....clip.....a potem dopiero skoczyć do Empiku po płytę....(od razu mówię że muzyka i tekst są ważne....ale nie oszukujmy się.....społeczeństwo nasze idzie zazwyczaj po najmniejszej linii oporu.....sama nie raz słyszałam zdanie typu "WIDZIAŁAŚ TELEDYSK...CHYBA SOBIE PŁYTĘ KUPIĘ :? ).......jeśli chodzi o takowych słuchaczy to gwarantuję że im się clipy łez podobać nie będą :roll: :roll:

3)czas nagrywania płyty.......który to minus odnosi się oczywiście do nagrywania JJJ......ja sobie zdaję sprawę że Opole.....że fani czekali.....ale nie ma co ukrywać...że płyta jest zrobiona szybko i ma takie błędy które nie powinny się już przytrafić zespołowi który na runku istnieje kilka latek.......tak więc ja mam nadzieję że Adam nie będzie na siłę chciał tworzyć utworów "IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ"......tylko po to żeby wyszedł album dwupłytowy......ale lepiej zrobić mniej a dobrze...niż więcej a kiepsko.... :? :?

Więcej nie będę tu pisać.....bo zaraz ktoś spyta czy słucham ŁEZ :lol: ale na koniec dodam że to co napisałam to jeśli chodzi o mnie to MINUSY są usprawiedliwione.....co nie znaczy że JESTEM NA TAK na 100%.....ale może będąc na ich miejscu też bym tak robiła...w końcu znam ich kupę czasu...i wiem że chyba mają dość grania dla ideii.......niech w końcu grają......(choćby ich ktoś posądził że grają tylko dla pieniędzy)...tak jak mają ochotę.......bo wiadomo że może większa część ludzi ich pozna....a my choćby tu na forum sobie ponarzekamy.......pomarudzimy....podenerwujemy się.......ale po każdą nową płytę będziemy i tak zawsze pierwsi w kolejce :) :)
Sylwia
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 12 gru 2002, 2:07

Jeeee Sylwia ale wystrzeliłaś, tobie dać klawiature a jush idą eseje. Zgadzam się z tobą w dużej mierze, co do teledysków to właśnie im ciekawszy tym ludzie skupiają na nim swój wzrok. A co do 30 ton to nie rozumię czemu nie ma łez na liście przecież taki teledysk jak Anastazja to jest kupa dobrej roboty i sama piosenka jest bardzi ciekawa i nawet pytając się ludzi co nie przepadają ash tak bardzo za łzami wypowiadali się bardzo pozytywnie. Więc Adasiu nie można się poddawać .

P*O*Z*D*R*O*W*I*E*N*I*A D*L*A* N*A*S*Z*E*J P*I*S*A*R*K*I*
;);););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 12 gru 2002, 2:43

P*O*Z*D*R*O*W*I*E*N*I*A D*L*A* N*A*S*Z*E*J P*I*S*A*R*K*I*

Ja tego raczej na forum nie robię.....ale nie mogłam się oprzeć pokusie...Bardzo dziękuję za pozdrowienia Ewelinko :D
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 12 gru 2002, 3:35

Syliwo ja Cie chyba zatrudnie do pisania moich wypracowan :wink:
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 13 gru 2002, 18:18

+ WYTRWAŁOŚĆ W DĄŻENIU DO CELU
-- CEL NAGLE SIĘ ZMIENIŁ I JEST MATERIALNY
+ ANIA ŚPIEWA W ŁZACH
-- GDY ZJAWI SIĘ ODPOWIEDNIA OSOBA Z PIENIĘDZMI, POMYSŁEM I CHĘCIĄ WSPÓŁPRACY, TO ŁZY ZEJDĄ NA DRUGI PLAN ... A MOŻE TO I +
-- NIE POTRAFICIE PRZYZNAĆ SIĘ DO BŁĘDÓW
+ ZACZNIECIE
+ SILNA PROMOCJA ZESPOŁU
-- SPOSÓB PROMOCJI, PRZYPOMINA TE PRZEDŚWIĄTECZNE W SUPERMARKECIE
+ CHWYTACIE
-- ROSYJSKIE BRZYTWY

DOBRA! KONIEC ZABAWY. IDĘ PODLAĆ KWIATY MAŁOLATY.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2002, 18:59 przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jasiek170

F

Postautor: Jasiek170 » 13 gru 2002, 19:39

dzięki za odpisywanie!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
ale może ktoś z zespołu wypowie się na ten temat :twisted: :twisted:
czekam na odpowiedzi :lol:
z całĄ PEWNOŚCIĄ JEŚLI KTOŚ Z ZESPOŁU ODPOWIE TO TYLKO ADAM LUB ADRIAN :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
SZKODA :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......

Wróć do „Łzy”