Moze znajdzie sie ktos kto bedzie wymyslał fajne teledyski..

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 07 lut 2003, 23:30

Kurcze szybciej z tym clipem...mam nadzieje, ze nam pokazeice :)
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 08 lut 2003, 5:55

A nie myslocie ze ten teledysk bedzie za troszke hmmm jak by to delikatnie ujac staroswiecki??? Chyba widzicie jakie maja clipy inne zespoly-zeby potem siary nie bylo hihihihi :lol:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
marigell

Postautor: marigell » 09 lut 2003, 17:37

Dorota pisze:hmm... Sylwuś a myślisz że pan, który ma grać panne młodą się zgodzi na te papiloty??

Obrazek Hmm .... no nie wiem, mam taką nadzieje ... niejaką wprawe już ma :mrgreen:

iwan pisze:A nie myslocie ze ten teledysk bedzie za troszke hmmm jak by to delikatnie ujac staroswiecki??? Chyba widzicie jakie maja clipy inne zespoly-zeby potem siary nie bylo hihihihi

Obrazek Staroświecki?? Siara??
Iwan - nie doceniasz naszych możliwości :wink:
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 09 lut 2003, 18:46

tak... wieloma przymiotnikami możnaby opisać ten teledysk, jednak "staroświecki" do niego wogóle nie pasuje... jest raczej nowatorski... :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
marigell

Postautor: marigell » 10 lut 2003, 18:11

... pełen ciekawych pomysłów i rozwiązań.
Może na jakiś konkurs ten teledysk damy?? :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 10 lut 2003, 18:23

niezły pomysł ale narazie trzeba go zobaczyć i ocenić. ale po tym co mówicie zdaje mi siem że bedzie ok.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 12 lip 2005, 19:52

rafcikrh pisze:Myślę, że naprawdę fajnym pomysłem by było, gdyby Łzy ogłosiły konkurs dla fanów na scenariusz teledysku do jednej z ich piosenek :P - i w nagrodę pozwoliły go zrealizować fanowi :)
Sam już mam pomysł do "W moim śnie" :)

*Łezka** pisze:pomysł jest dobry tylko pytanie czy Łzy zareagują :)

małgoś pisze:A mi się zdaje że teledyskami łez zajmują się i zajmować będą "profesjonaliści" :P

Coma^ pisze:
małgoś pisze:A mi się zdaje że teledyskami łez zajmują się i zajmować będą "profesjonaliści" :P

Można by dać jednak szanse komuś "świeżemu". Może by to im na dobre wyszło. 8)

wd5 pisze:wątpliwe szanse na to, by pomysł, nawet dobry był wykorzyustany.. moze jakies elementy, ktore nie podlegaja scenariuszowi wynajetego scenarzysty :P Ale napisac mozesz, tez bym chcial mocny klip do Wdowy, cos jak Jestem jaka jestem, tylko, ze w ciasnym pokoju :P I wszystko na niebiesko-czarno- zadnej bieli :/ zadnych latexów

Emanuelnoire pisze:No to dobry pomysl nawet. sam mam kilka pomyslow co poniekotrych teledyskow.

Weronique pisze:Chyba kazdy ma pomysl chociaz do jednego teledysku-ja tez mam,ale nie łudzmy sie-ten pomysl przeciez nie wypali z tym konkursem :roll: :twisted:

Belitka pisze:
wd5 pisze:zadnych latexów

O tym to chyba nie mamy co marzyć... Jesteśmy skazani na latex :P

Iwona Bielawa pisze:Z tego co pamiętam to FFC pisało kiedyś scenariusz do "Tańcz.." i pomysły w większości były naprawdę fajne ale nic z nich w końcu nie wyszło...

Jeżeli zespół by się zgodził na jakikolwiek konkurs dotyczący teledysku to może tylko wykorzystałby pomysł scenariusza... i pewnie i tak nie w całości... ale realizacja przez fana jest aboslutnie niemożliwa. ;)

esti pisze:Był taki temat na fourm ze scenariuszami do "Tańcz..." i fakt pomysły były świetne :lol: I pisało je nie tylko FFC, a zainteresowani forumowicze;) Nic z tego nie wyszło, bo to był luźny temat <juz nie pamiętam kogo;)> założony przez kogoś z forum < :twisted: >. Aczkolwiek mieliśmy nadzieje, że zespół z czegoś skorzysta :) Na pewno taki konkurs byłby bardzo interesujący, :D i podpisuje się pod drugą częścią wypowiedzi Iwony;)

wd5 pisze:
Belitka pisze:
wd5 pisze:zadnych latexów

O tym to chyba nie mamy co marzyć... Jesteśmy skazani na latex :P

ale nie w bieli :P

mar-r pisze:Temat założył Adam Konkol i sam prosił o pomysły - w sumie jeden wykorzystali - akcja dzieje się zimą <lol>
http://oldweb.lzy.pl/forum/viewtopic.ph ... t=teledysk
To ten temat - niestety bez postu Adama, który jak pewnie niektórzy pamiętają usunął wszystkie swoje posty.
Awatar użytkownika
Wiedźma

Postautor: Wiedźma » 12 lip 2005, 21:24

Jeśli o mnie chodzi to mam mnóstwo pomysłów i chętnie pomogę w tworzeniu teledysków :wink: :wink: :wink: A teledyski Łez są całkiem fajowe, pomysł, z "podaniem" internetowych nicków członków zespołu w "Pierwszej Łzie: jest bombowy!!!! COOL DZIEWOJA górą!!!!! :lol: :lol: :lol: Moim ulubionym klipem do utworu Łez jest zdecydowanie "Anastazja"!!! Kocham tę piosenkę!!!!!!!! Buziaczki :P :P :P

I zapraszam na mojego Łezkowo-pokręconego bloga :shock: :shock: :shock:
www.blackwiedzma.blog.onet.pl :roll: :roll: :roll: I dużo komentarzy proszę!!! :!: :!: :!:

Jeszcze raz całuję...
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz" - Julian Tuwim
Awatar użytkownika
rafcikrh

Co do tego mojego pomysłu na konkurs ;)

Postautor: rafcikrh » 13 lip 2005, 11:48

Myślę, że to by była jednak super sprawa a co do "realizacji przez fana" to nie chodziło mi tutaj o to, że fan sam tworzył by teledysk a o to, że w nagrodę za najlepszy scenariusz uczestniczył by w tworzeniu teledysku, wspomagając pomysłami no a resztą oczywiście zajeliby się profesjonaliści.

Wróć do „Łzy”