Na ile zespol nalezy do nas????

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 13 gru 2002, 0:40

cytuje: moim zdaniem rozmowa o Ani makijażu czy butach czy takich dość przyziemnych rzeczach nie jest niczym złym ani nawet wścibskim z naszej strony...

zlym z cala pewnoscia nie.

cytuje: Co innego o rodzinie itd... Ale myślę też, że warto zauwazyć, że my zazwyczaj wypowiadamy się tylko w imieniu swoim tzn ze coś nam się podobał lub nie, a nigdy, że Ania czy "nasi mężczyźni" nie powinni czegoś robić... to ich sprawa jak się ubierająitd.

no i wlasnie o tym pisalam na poczatku, w pierwszym poscie. mi sie po prostu wydaje, ze nie jest to potrzebne. nie widze sensu w tym. OK, inni widza, czuja chec pogadania na ten temat? prosze bardzo. mi nie przeszkadza. A w ogole w temacie nie szlo mi o to, ze akurat dokladnie Łez to ma dotyczyc. piszac o tym, ze "nie mozna wyjsc do skelu po marchewki" nie chodzilo mi tu dokladnie o Łzy, ale o osoby popularne, na przyklad taki Boguslaw Linda, ktorego wszyscy rozpoznaja. On to moze miec juz problem z tak blachymi sprawami. ale widze, ze jednak niektorzy sie poczuli lekko urazeni moim stwierdzeniem, ze temat dyskusji o maijazu jest smieszny, i nie skupili sie na tym, o co mi szlo. Chociaz nie do konca, ale widze, ze ta sprawa wzbudzila niepotrzebne emocje. Przepraszam, jesli ktos sie poczul urazony.

acha, nie sadze, ze jest to cos zdroznego czy niewlasciwego. mozna sie interesowac zyciem artysty. a moje pytanie brzmi tylko : na ile?

Adamie Konkolu - od jakich czynnikow jest Twoja odpowiedz uzalezniona? O co Ci wlasciwie chodzi? Nie rozumiem
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 gru 2002, 1:23

po prostu ja - zastanawia mnie dlaczego Tobie tak bardzo zależy, żeby zespół miał dobry kontakt z fanami? Myślałam, że przede wszystkim liczy się muzyka a nie to czy zespół załatwi nocleg czy też nie :roll: ale oczywiście moge błędnie rozumieć Twoje posty... tak też bywa... dlatego z góry Cię przepraszam :?
Ja osobiście uważam, że zespół ma dobry kontakt z fanami, zwłaszcza Adam i Adrian...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 13 gru 2002, 2:03

justysia, gdzie ja stwierdzilam, ze Łzy maja zly kontakt? Nigdzie. A fakt faktem, Adam i Adrian maja najlepszy. A to, ze zespol Hunter zalatwil noclegi chyba o czyms swiadczy? a kontakt z fanami jest bardzo wazny. ja na przyklad zle bym sie czula ze swiadomoscia, ze ide na koncert, a piosenkarzowi nie zalezy, zeby mi sie podobalo, ze po prostu wychodzi, gra, jak sie podobalo, to fajnie, a jak nie, to ma debil pecha, ze kupil bilet, a ja korzystam. kontakt jest bardzo wazny
Obrazek
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 13 gru 2002, 2:05

justysiu, przepraszac nie masz za co
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 gru 2002, 3:58

Moim zdaniem zespol ma bardzo dobry kontakt z faznami
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 13 gru 2002, 15:22

PO_PROSTU_JA, jak będziesz miała okazję porozmawiać na spokojnie z zespołem, na żywo, na przykład na kolejnym zlocie, to nie przyszłoby Ci do głowy pisać na tym forum o "przychodzeniu na koncert ze świadomością, że piosenkarzowi nie zalezy...".
Rozumiem, że Twój przykład nie dotyczy Łez, a użyłaś go tak ogólnie. Jednak na tym forum - skoro przyszedł Ci taki przykład do głowy, to chyba masz jakieś wątpliwości odnośnie Łez, i tego na ile im zależy na odbiorze koncertu przez fanów.
Pewnie kontakt za pośrednictwem internetu możnaby poprawić, moznaby tez wiele poprawić w kwestii kontaktu z fanami na żywo, np. po koncertach, czy na zlotach. Z drugiej strony patrząc - Łzy i tak są w czołówce pod tym względem (co nie zmienia faktu, że do ideału jeszcze daleko).

Jednak kwestia zaangazowania w jakość odbioru koncertów - to u Łez jest scisła czołówka - i nie widzę pod tym względem konkurencji w Polsce. Mówię tu o samym zaangażowaniu, "zależeniu" na tym, żeby słuchacz był zadowolony.
Łzy to jeden z tych nielicznych zespołow, który dzisiaj istnieje WYŁĄCZNIE dzięki temu, że fani chcą przychodzić na koncerty.
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 gru 2002, 16:14

Adas pisze:Łzy to jeden z tych nielicznych zespołow, który dzisiaj istnieje WYŁĄCZNIE dzięki temu, że fani chcą przychodzić na koncerty.

zgadzam się...
i trzeba zaznaczyć że przychodzą dla zespołu.. a nie dlatego, że mają darmowe noclegi :roll:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 gru 2002, 21:08

zgadzam siem. Łezki mają doskonały kontakt z fanami mimo iż nie to jest najważniejsze aczkolwiek równie ważne jak muzyka itd.
Bardzo ich lubie i uważam że kontakt jaki mają z fanami w skali od 1 do 10 osiąga notę 9,99
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 gru 2002, 22:00

ja aż tyle bym nie dała...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 13 gru 2002, 22:04

Ja bym dał Łzom tak 8/10. Bo jednak jesty to jeden z najbardzije otwartych zespołów w Polsce.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 gru 2002, 22:10

dlaczego Justysia? co jeszcze od nich oczekujesz? i ile byś dała?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 gru 2002, 22:39

nie będę oceniać zespołu.. bo nikogo nie można ocenić na "punkty" :roll:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 13 gru 2002, 22:44

Oj, to tylko taka zabawa, sonda.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 13 gru 2002, 22:47

zgadzam się w 100%, oczywiście możemy prowadzić polemikę który członek z zespo.łu ma najlepszy kontakt z fanami, ale napewno nie na punkty :]
...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 14 gru 2002, 1:12

Ma być w punktach? W skali od 1 do 10 ??? :lol:

Nie ma sprawy, według mnie:

Kontakt z fanami: 5

Mało? Uważam, że można zrobić dużo więcej w tym zakresie, podaję przykłady pierwsze z brzegu: darmowe kameralne koncerty kilka razy do roku, występu "bez prądu" na zlotach, odpowiedzi na wszystkie maile jakie przychodzą do zespołu, w ogóle co najmniej 10-20 "imprez" rocznie nie związanych z koncertami - zloty w róznych miejscach w Polsce, połączone z wywiadami w małych lokalnych radyjkach, połączone z konkursami dla słuchaczy z symbolicznymi nagrodami typu plakat z autografami, singiel lub płyta...i setki innych pomysłów, które akurat mi do głowy nie przyszły w tej chwili. Oczywiście wymagałoby to poświęcenia sporo czasu - przeciętnie jeden cały dzień w tygodniu, lub najrzadziej co 2 tygodnie. Byłyby tez koszty związane z wyjazdami, nagrodami - ale co znaczy te kilkaset złotych tygodniowo na cały zespoł, który daje kilkanaście/dziesiąt koncertów rocznie i sprzedaje tysiące płyt?

Zaangażowanie w pracę - dla fanów (koncerty, teledyski, piosenki, płyty) : 9
Tu trudno coś zarzucać, chociaż cchyba nie cały zespół jednakowo się angażuje, dlatego nie dam 10 ;) Poza tym ta ostatnia płyta zrobiona "na chybcika"... ;)

Efekty tego zaangazowania: 6
no niestety, jest jeszcze dużo do poprawienia, ale wszystko jest na dobrej drodze ;) [/i][/b]
Adam
gg 1412220

Wróć do „Łzy”