Na ile zespol nalezy do nas????

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 14 gru 2002, 2:05

Myślę ,że fani mają prawo dyskutować o takich rzeczach jak makijaż Ani czy fryzura Arka z zasadniczego powodu, to co robimy publicznie robimy dla was. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że jest osobą publiczną więc jego prywatność jest ograniczona. Wasze opinie mają na nas duży wpływ. Oczywiście dyskusje powinny mieścić się w granicach zdrowego rozsądku, takie rozmowy jak kto komu zrobił dziecko nie powinny mieć miejsca chyba, że osoba ta o której mowa sama poruszy ten temat. Co do kontaktu z fanami uważam go za wystarczający. Poświęcamy wam tyle czasu ile jesteśmy w stanie. Weźcie pod uwagę, że nieźle musimy się wysilić aby całość naszej twórczości nie zeszła na psy. Po koncercie wystarczy poprosić kogoś z nas z kim chce się pogadać a my na pewno nie pogardzimy. Co do naszych maili nie wiem jak reszta zespołu ale ja zawsze odpisuję jeśli się mnie o to poprosi. Nie odpisuję na listy typu "Cześć jesteście zajebiści" bo tak naprawdę nie wiem co odpisać osobie która nie napisała nic o sobie ani czego oczekuje w odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 14 gru 2002, 3:43

Moim zdaniem zespól duzo dla nas robi.W porownaniu np do innych zespolow to naprawde wiele.Mozna z Nimi na czacie pogadac i na forum powymieniac sie pogladami(szkoda ze tylko z Adasiem i Adrianem)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 gru 2002, 20:33

zespół Łzy jest jest jednym z nielicznych który ma taki dobry kontakt z fanami. wystarczy popatrzeć co dla nas robią. mówię tu o koncertach. Ania będąc na scenie ma doskonały kontakt z publicznością a po koncertach niemalze zawsze są do naszej dyspozycji (tzn. zawsze som gotowi pogadac) a może ktoś zaprzeczy??? druga sprawa. niewiem czy jest więcej takich zespołów którzy umawiają siem z fanami na czat. niemówię że niema ale napewno niewiele. rozmawiają z nami na forum na czacie a na maile napewno odpoisują jak tylko mogą. Adrian ma racje z tym że mówi że nie odpisuje na teksty typu "jesteście zajebiści" też bym niewiedziała co napisac,. a tak pozatym na wszystkie napewno odpisują. a jeszcze tak pozatym ONI JESZCZE MAJĄ SWOJE ŻYCIE PRYWATNE(RODZINY, DZIECI) I NIEMOGĄ CAŁEGO SWOJEGO CZASU POŚWIĘCAĆ FANOM. dlatego w imieniu wszystkich którzy siem ze mną zgodzą DZIĘKUJĘ ZESPOŁOWI ZA TO ŻE POŚWIĘCAJĄ NAM TYLE CZASU ILE MOGĄ. MNIE TO Z PEWNOŚCIĄ WYSTARCZY. przecież niemoga być u każdego z nas bo to nierealne. :wink: :wink: :wink: :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 16 gru 2002, 20:06

Wiec.... kilka dni sie nie udzielalam, i widze, ze troszke sie pozmienialo, ale zaczynam czuc, ze mnie tu juz ludzie nie lubia:)

wiec... nie sadze, zeby ktos pojechal na koncetr huntera dlatego, ze byly darmowe noclegi. to po prostu bylo udogodnienie dla fanow. tym bardziej, ze bedac na koncertach huntera zawsze spotyka sie tych samych ludzi. zespol koncertuje rzadko, i dlatego fani czesto pojechaliby wszedzie na koncert. a zalatwienie noclegu przez zespol bylo po prostu udoogndnieniem dla nich.

dalej. Adasiu, nie sadze, ze lzy daja nam malo, chyba juz na ten temat pisalam. jak na to ile maja fanow daja nam bardzo duzo. tu sie zgadzam, ze sa w czolowce. to w koncu jest zalezne od wielu czynnikow. i chwala Wam za to, Łezki nasze kochane. Wielkie dzieki, bo dajecie nam naprawde duzo. a ze mozna wiecej? zzawsze mozna wiecej. a jak ma sie fanow niewiele, to mozna jeszcze wiecej, i dlatego hunter daje wiecej. dlatego nie stawiam huntera wyzej jako zespolu. dla mnie jetsescie na rowni. Adasiu, ja nie sadze, ze ide na koncert Łez ze swiadomoscia, ze im nie zalezy. zalezy im bardzo, i to widac. to stwierdzenie bylo u mnie odpowiedzia, dlaczego dobry kontakt z fanem jest dla mnie wazny, bo takie pytanie ktos mi zadal.

wielkie dzieki Adamowi i Adrianowi na udzielenie mi odpowiedzi. bardzo mi na tym zalezalo:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 16 gru 2002, 20:47

Nie no, co bym nie powiedział, to mnie od razu podejrzewają, że kogos nie lubię :P Tu się już chyba nie mozna odezwac inaczej, niż słodząc co jakiś czas ;)

PO_PROSTU_JA - szkoda, że nie byłaś na zlocie we Worcławiu, bo mam wrażenie, że nie do końca wiesz o czym piszesz...
Na zlocie we Wrocławiu widac było bardzo wyraźnie, że chociaż fanów Łez jest tysiące, to takich naprawdę zaangażowanych jest kilkunastu, może 20, a może 30 osob.... z tego na zlocie było coś około 13 osob, jesli się nie mylę.
A więc nie ma za bardzo sensu stwierdzenie, że fanów jest za dużo, i nie mozna im czegos ulatwic. Mozna, na przyklad kazdy z nas (uczestniczących w poprzednim zlocie w Rybniku) dostał gratis pocztą unikalną plytke demo, z piosenkami ktorych nie mozna nigdzie kupic. Kazdy z nas ma single Łez, tym wiecej warte, ze niedostepne w zadnym sklepie. Ale tu zasada jest prosta - kto nie pofatyguje sie na zlot - ten nie zasluzyl na te specjalne względy ;)

I mylisz się PO_PROSTU_JA co do darmowych noclegów;) Bywały takie przypadki już kilka lat temu, ale były to pojedyncze wyjątki. Trudno oczekiwać, że darmowe noclegi będą normą...bo jak zespół może ocenić komu się ten przywilej należy, a komu nie? A wiadomo, że wszystkim chetnym i zdeklarowanym fanom zapewnić tego nie mozna, nawet w przypadku mniej znanej kapeli, no chyba, ze grają w tej kapeli ludzie majętni, ktorych na takie prezenty stać... Zresztą nie jestem przekonany, ze na noclegi kilku najwierniejszych fanow płaci posrednio kilkuset innych rownież fanów, ktorzy kupuja bilety, a z przywileju darmowych noclegów nie korzystają.
W przypadku Łez - kapeli mającej setki tysięcy słuchaczy - każdy z kupujących płytę czy bilet na koncert Łez - wynagradza zespół, ale takze pośrednio płaci jakiś grosik na "suveniry" dla nas - kilkunastu fanów jezdzących ze Łzami czasem setki kilometrow.
Nie byłoby dla tylu osob przywilejów, gdyby Łzy nie były znane i nie zarabiały na graniu.
Mniej znana kapela duzo mniej zarabia na graniu (o ile w ogóle mozna mowic o jakims zarobku w sensie finansowym), kto więc płaci za te darmowe noclegi? Czy może jakiś wlasciciel noclegowni - altruista - zafundował te noclegi gratis? Albo kogoś z zespołu na takie prezenty stać? Tego nie rozumiem z Twojej wypowiedzi, PO_PROSTU_JA...

Na koniec zaznacze, że nieprawdą jest, jakoby ktoś Cie tu nie lubił z powodu słów ;) Aczkolwiek na temat tej kapeli wolalbym rozmawiac nie tutaj, a raczej na ich forum...
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
RAFALP

Postautor: RAFALP » 16 gru 2002, 22:43

po prostu ja
Wiec.... kilka dni sie nie udzielalam, i widze, ze troszke sie pozmienialo, ale zaczynam czuc, ze mnie tu juz ludzie nie lubia:)

Nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy. Lubię Ciebie, lubię wszystkie osoby na Forum, "nawet" te, które mają całkowicie odmienne zdanie niż moje.
Jednym z warunków jest prowadzenie kulturalnej dyskusji i używanie argumentów a nie pomówień czy oszczerstw. Dlatego Twoje obawy są chyba nieuzasadnione. Fakt, że ktoś ma inne zdanie niż Ty, nie oznacza że Cię nie lubi. :D
Różnorodność poglądów i opinii jest ze wszech miar korzystna. :lol:
Rafał
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 16 gru 2002, 23:36

nie, no soko, zartowalam ztym "nie lubia" :):):)):):):) Bo jeszce wyjdzie, ze mam kompleksy na tym punkcie:)):):) Adas, nie mam nic do ciebie, ze masz inne zdanie niz ja:):):):) i ja tez nie slodze non stop, wiec OK.

Adasiu, co do zlotu - faktycznie mnie tam nie bylo. Nie mialam po prostu mozliwosci byc, niestety... Choc sama siebie chyba na razie nie moge nazwac zaangazowana fanka... na forum jestem zaledwie kilka dni, zespolu slucham dlugo, ale to za malo, a zlotach mnie nie ma....

co do noclegow to wlasnie o to mi caly czas chodzi. Zespol nie jest w stanie zalatwic noclegow. Poza tym prawda jest taka, ze gdyby byly te noclegi na zlocie to by wiecej osob skorzystalo, i lwasnie dlatego zespol nie jest w stanie tego zalatwiac. poza tymja w kolko powtarzam, ze nie mam zalu do Łez o to. Poza tym co do tego, kto za to placi, za te noclegi. koncert byl za symboliczna wrecz oplata-7 zeta studenci, a 12 normalnie. Klub byl maly, wiec to raczej sie nie wzielo stad, ze inni co byli na koncercie to oplacili. Tym bardziej, ze w tej chwili zesppol boryka sie z niezlymi problemami finansowymi, nie maja za co wydac plyty. jest nagrana, ale nie moga jej wydac, bo nie maja za co. Z tego co ja sie orientuje, choc nie jetsem pewna, to Hunter jest po prostu z Wawy, a ze zespol ma naprawde tylko grupke wiernych fanow, to byli w stanie gdzies ich tam "upchnac". Prawda jest taka, ze Oni swoich fanow naprawde znaja.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 gru 2002, 18:15

aha
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”